Silniki do CHEVROLET AVEO

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 41 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.2
2007.01
2012.09
1150
B12S1 LY4
76
(56)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.2 LPG
2008.04
2011.12
1206
LMU
84
(62)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.2 LPG
2008.06
2012.11
1206
LMU
81
(60)
Hatchback
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.2 LPG
2012.11
2015.12
1229
LDC
86
(63)
Hatchback
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.2 LPG
2012.11
2015.12
1229
LDC
86
(63)
Sedan
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.3 D
2011.07
2015.12
1248
LDV
75
(55)
Hatchback
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.3 D
2011.07
2015.12
1248
LSF
95
(70)
Hatchback
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.3 D
2011.07
2015.12
1248
LDV
75
(55)
Sedan
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.3 D
2011.07
2015.12
1248
LSF
95
(70)
Sedan
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.4 Turbo
2013.08
1364
A 14 NET LUJ
140
(103)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4
2005.03
2013.05
1399
L14(85CUL4) L95
94
(69)
Sedan
Pokaż więcej
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200) 1.2
2004.01
2008.05
1150
LY4
72
(53)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200) 1.2 LPG
2005.01
2008.05
1150
LY4
72
(53)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.2
2006.06
1150
LY4
72
(53)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2
2005.03
2007.12
1150
LY4
72
(53)
Sedan
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.2
2008.04
1206
LMU
84
(62)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.2
2008.04
1206
LMU
75
(55)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2
2008.01
1206
LMU
84
(62)
Sedan
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2
2008.01
1206
LMU
75
(55)
Sedan
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 LPG
2009.01
1206
LMU
84
(62)
Sedan
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.2
2011.03
1229
LDC
86
(63)
Hatchback
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.2
2011.03
1229
LWD
69
(51)
Hatchback
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.2
2011.03
1229
LDC
86
(63)
Sedan
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.2
2011.03
1229
LWD
69
(51)
Sedan
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.4
2011.09
1364
LUV
140
(103)
Sedan
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.4
2011.03
1398
LDD
101
(74)
Hatchback
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.4
2011.07
1398
A 14 XER LDD
100
(74)
Sedan
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200) 1.4
2005.03
2008.05
1399
LX5(85CUL4)
83
(61)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200) 1.4 16V
2003.05
2008.05
1399
L14(85CUL4)
94
(69)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.4
2008.04
1399
LDT
101
(74)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.4 16V
2006.06
2008.05
1399
L14(85CUL4)
94
(69)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T200) 1.4
2003.05
2008.05
1399
L14(85CUL4)
94
(69)
Sedan
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4
2008.09
1399
LDT
101
(74)
Sedan
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4
2005.03
1399
LX5(85CUL4)
83
(61)
Sedan
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4 CNG
2008.01
1399
L95
94
(69)
Sedan
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200) 1.5
2005.01
2008.05
1498
A15SMS
84
(62)
Hatchback
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T200) 1.5
2004.10
2006.05
1498
LV8(91CUL4)
86
(63)
Sedan
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.5
2005.05
1498
F15S3 LX6
84
(62)
Sedan
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.6
2008.01
1598
LXT
102
(75)
Sedan
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.6
2011.03
1598
F16D4 LDE
116
(85)
Hatchback
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.6
2011.03
1598
F16D4 LDE
116
(85)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Chevrolet Aveo
Bestseller

INA
Popychacz zaworu 420 0224 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 36
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.28 
zł
28.95
23.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-31306-00

Średnica zewnętrzna [mm] 12.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.77 
zł
1.69
1.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
288.82 
zł
241.17
196.07 zł
(60.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.92 
zł
57.71
46.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l Mobil 1 syntetyczny

5W30 1l

API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.95 
zł
71.56
58.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

Silnik do: CHEVROLET AVEO – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: CHEVROLET AVEO” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: CHEVROLET AVEO, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie CHEVROLET AVEO bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie CHEVROLET AVEO wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta CHEVROLET AVEO.

Jak dbać o silnik w aucie CHEVROLET AVEO, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie CHEVROLET AVEO, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: CHEVROLET AVEO – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie CHEVROLET AVEO? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta CHEVROLET AVEO już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.