Silniki do CHEVROLET CRUZE

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 36 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.4
2012.06
1364
A 14 NET LUJ
140
(103)
Hatchback
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.4
2012.08
1364
LUJ
140
(103)
Kombi
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.4
2013.07
1398
LDD
101
(74)
Sedan
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.4
2013.07
2015.12
1398
LDD
101
(74)
Hatchback
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.4
2013.07
2015.12
1398
LDD
101
(74)
Kombi
CHEVROLET CRUZE Sedan (J400) 1.4 T
2016.09
2019.08
1400

Sedan
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6
2012.12
1598
LDE
117
(86)
Sedan
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.6
2012.12
1598
LDE
113
(83)
Hatchback
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.6
2012.12
1598
LDE
117
(86)
Hatchback
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.6
2012.12
2015.12
1598
LDE
117
(86)
Kombi
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.6
2012.08
2015.12
1598
LDE
124
(91)
Kombi
CHEVROLET CRUZE Sedan (J400) 1.6 TD
2016.09
2020.08
1600

Sedan
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.7 D
2012.01
1686
LUD
131
(96)
Sedan
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.7 TD
2013.11
1686
LKR
110
(81)
Sedan
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.7 D
2012.01
2015.12
1686
LUD
131
(96)
Hatchback
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.7 TD
2013.08
2015.12
1686
LKR
110
(81)
Hatchback
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.7 TD
2012.08
1686
LUD
131
(96)
Kombi
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.7 TD
2013.11
2015.12
1686
LKR
110
(81)
Kombi
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.8 LPG
2011.06
2015.12
1796
2H0
141
(104)
Hatchback
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.8
2012.08
1796
2H0
141
(104)
Kombi
CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI
2013.09
1956
LUZ
150
(110)
Sedan
CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 VCDi
2012.03
2018.11
1998
LNP
166
(122)
Sedan
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 2.0 TD
2012.08
1998
LNP
163
(120)
Kombi
Pokaż więcej
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.4
2010.09
1364
LUJ
140
(103)
Sedan
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6
2009.05
1598
F16D4 LDE
113
(83)
Sedan
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6
2009.05
1598
F16D4 LDE
124
(91)
Sedan
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6
2009.05
1598
F16D3 LXT
109
(80)
Sedan
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.6
2011.06
1598
LDE
124
(91)
Hatchback
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.8
2009.11
1796
LUW LWE
140
(103)
Sedan
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.8
2009.05
1796
2H0
141
(104)
Sedan
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.8 LPG
2011.06
1796
2H0
141
(104)
Sedan
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.8
2011.06
1796
2H0
141
(104)
Hatchback
CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI
2009.05
1991
LLW Z 20 DMH
150
(110)
Sedan
CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI
2009.05
2011.05
1991
LLW
125
(92)
Sedan
CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI
2010.08
1998
LNP
163
(120)
Sedan
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 2.0 CDI
2011.06
1998
LNP
163
(120)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Chevrolet Cruze
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 5l TopTec 4100

5W40 5l

API CF SN
ACEA A3 B4 C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
396.20 
zł
340.72
277.01 zł
(68.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ULTRA FORCE

5W40 5l

API SL CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
160.13 
zł
144.92
117.82 zł
(28.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
288.82 
zł
241.17
196.07 zł
(60.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.92 
zł
57.71
46.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l Mobil 1 syntetyczny

5W30 1l

API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.95 
zł
71.56
58.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

Silnik do: CHEVROLET CRUZE – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: CHEVROLET CRUZE” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: CHEVROLET CRUZE, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie CHEVROLET CRUZE bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie CHEVROLET CRUZE wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta CHEVROLET CRUZE.

Jak dbać o silnik w aucie CHEVROLET CRUZE, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie CHEVROLET CRUZE, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: CHEVROLET CRUZE – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie CHEVROLET CRUZE? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta CHEVROLET CRUZE już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.