Silniki do HONDA CR-V

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 46 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 1.5 (RW1)
2017.05
1498
L15B7 L15BG L15BJ L15BY
190
(140)
SUV
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 1.5 (RW1)
2016.12
1498
L15BE L15BG L15BH
193
(142)
SUV
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 1.5 AWD (RW2)
2017.05
1498
L15B7 L15BY
190
(140)
SUV
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 1.5 AWD (RW2)
2016.12
1498
L15BE L15BG L15BH L15BY
193
(142)
SUV
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 1.5 VTEC (RW1)
2017.08
1498
L15BY
173
(127)
SUV
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 1.5 VTEC AWD (RW2)
2017.08
1498
L15BY
173
(127)
SUV
HONDA CR-V IV (RM_) 1.6 i-DTEC (RE6)
2013.10
2018.08
1597
N16A1 N16A2
120
(88)
SUV
HONDA CR-V IV (RM_) 1.6 i-DTEC 4WD (RE6)
2015.02
2018.08
1597
N16A4
160
(118)
SUV
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 1.6 i-DTEC AWD
2019.01
1597
N16A4
120
(88)
SUV
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 2.0 e-CVT Hybrid (RT5)
2018.12
1993
LFB1
215
(158)
SUV
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 2.0 e-CVT Hybrid AWD (RT6)
2019.02
2023.08
1993
LFB1 LFB2
215
(158)
SUV
HONDA CR-V VI (RS_, RY_) e:HEV
2025.05
1993
LFB51
184
(135)
SUV
HONDA CR-V VI (RS_, RY_) e:HEV (RS6)
2023.04
1993
LFB51 LFC2
184
(135)
SUV
HONDA CR-V VI (RS_, RY_) e:HEV AWD (RS6)
2025.05
1993
LFB51 LFC2
184
(135)
SUV
HONDA CR-V VI (RS_, RY_) e:HEV AWD (RS6)
2023.04
1993
LFB51
184
(135)
SUV
HONDA CR-V VI (RS_, RY_) e:PHEV (RS8)
2023.04
1993
LFB16
184
(135)
SUV
HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC (RE5, RE1)
2007.01
2012.06
1997
R20A1 R20A2
150
(110)
SUV
HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC (RE5)
2009.11
2012.06
1997
R20A2
143
(105)
SUV
HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2)
2006.10
2012.06
1997
R20A1 R20A2
150
(110)
SUV
HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 (RM1)
2012.01
2018.12
1997
R20A
150
(110)
SUV
HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 AWD (RE5, RM2)
2012.10
2018.12
1997
R20A6 R20A9
155
(114)
SUV
HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 iVtec (RE5, RM1)
2012.10
2018.12
1997
R20A5 R20A6 R20A9
155
(114)
SUV
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 2.0 i-VTEC AWD (RW4)
2017.09
1997
R20Z9
150
(110)
SUV
HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-DTEC 4WD (RE6)
2007.01
2012.06
2199
N22B3
150
(110)
SUV
HONDA CR-V IV (RM_) 2.2 i-DTEC 4WD (RE6)
2012.11
2015.05
2199
N22B4
150
(110)
SUV
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 (RE3)
2006.06
2012.06
2354
K24Z1
168
(124)
SUV
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 (RE3)
2007.04
2012.12
2354
K24A1 K24Z1
170
(125)
SUV
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 4WD (RE4)
2006.09
2012.06
2354
K24A K24Z1
168
(124)
SUV
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 i-Vtec 4WD (RE4)
2007.04
2012.12
2354
K24A1 K24Z1
170
(125)
SUV
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 i-VTEC 4WD (RE4)
2006.10
2012.10
2354
K24Z1
160
(118)
SUV
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 i-VTEC 4WD (RE7)
2009.09
2012.12
2354
K24Z1 K24Z4
166
(122)
SUV
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 4WD
2012.01
2017.12
2354
K24A1
185
(136)
SUV
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 AWD (RM4, RE7)
2012.01
2016.12
2354
K24Z4 K24Z6
180
(132)
SUV
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 AWD (RM4)
2012.01
2018.12
2354
K24Z9
190
(140)
SUV
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 i-VTEC
2015.01
2016.12
2354
K24A1 K24W9
185
(136)
SUV
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4
2015.09
2018.12
2356
K24W
188
(138)
SUV
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 AWD
2015.09
2018.12
2356
K24W
188
(138)
SUV
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 2.4 i-VTEC AWD (RW6)
2017.09
2356
K24W9
186
(137)
SUV
Pokaż więcej
HONDA CR-V I (RD) 2.0 (RD1)
1999.04
2002.02
1973
B20Z1
133
(98)
SUV
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3)
1995.10
2001.12
1973
B20B
128
(94)
SUV
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3)
1999.01
2002.02
1973
B20Z1
147
(108)
SUV
HONDA CR-V I (RD) 2.0 4WD (RD1)
1998.09
2001.12
1973
B20Z2
148
(109)
SUV
HONDA CR-V II (RD_) 2.0 (RD5)
2001.09
2007.03
1998
K20A4
150
(110)
SUV
HONDA CR-V II (RD_) 2.2 CTDi (RD9)
2005.02
2006.09
2204
N22A2
140
(103)
SUV
HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6)
2007.01
2010.02
2204
N22A2
140
(103)
SUV
HONDA CR-V II (RD_) 2.4 Vtec 4WD (RD7)
2001.09
2006.09
2354
K24A1
160
(118)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Honda Cr-v
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.50 
zł
50.52
41.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 1l EDGE

0W30 1l

API SL CF
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
82.40 
zł
73.25
59.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l Special TEC F

5W30 5l

ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
413.76 
zł
355.84
289.30 zł
(71.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL243600

Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Grubość [mm] 2
Materiał Aluminium
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.41 
zł
2.12
1.72 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 1l Mobil 1 syntetyczny

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
79.58 
zł
74.01
60.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.07 
zł
61.67
50.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Substancja uszczelniająca EL036164

Pojemność [l] 0,07
Linia DIRKO
Materiał Silikon
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.31 
zł
36.40
29.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: HONDA CR-V – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: HONDA CR-V” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: HONDA CR-V, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie HONDA CR-V bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie HONDA CR-V wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta HONDA CR-V.

Jak dbać o silnik w aucie HONDA CR-V, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie HONDA CR-V, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: HONDA CR-V – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie HONDA CR-V? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta HONDA CR-V już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.