Silniki do MERCEDES-BENZ 190

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 25 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 1.8 (201.018)
1990.04
1993.08
1797
M 102.910
109
(80)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.022)
1982.10
1984.10
1996
M 102.921
90
(66)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023)
1983.08
1990.05
1996
M 102.924
105
(77)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023)
1986.01
1990.05
1996
M 102.924
102
(75)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)
1985.02
1986.12
1996
M 102.961 M 102.962
113
(83)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)
1985.01
1993.08
1996
M 102.962
118
(87)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)
1982.10
1993.06
1996
M 102.961 M 102.962
122
(90)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024)
1985.02
1986.12
1996
M 102.962
116
(85)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122)
1989.08
1993.08
1997
OM 601.911
75
(55)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122)
1983.08
1989.08
1997
OM 601.911
72
(53)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028)
1986.09
1991.08
2298
M 102.985
132
(97)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028)
1986.10
1993.08
2298
M 102.985
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 (201.034)
1984.04
1987.01
2298
M 102.983
185
(136)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 (201.034)
1985.09
1988.08
2298
M 102.983
177
(130)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 (201.034)
1985.09
1987.12
2298
M 102.983
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126)
1989.08
1993.08
2497
OM 602.911
94
(69)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126)
1985.04
1993.08
2497
OM 602.911
90
(66)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128)
1988.02
1993.08
2497
OM 602.961
126
(93)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128)
1988.02
1993.08
2497
OM 602.961
122
(90)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-16 (201.035)
1988.09
1993.08
2498
M 102.990
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-16 (201.035)
1989.03
1993.08
2498
M 102.990
194
(143)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-16 Evolution (201.036)
1989.03
1993.08
2498
M 102.991 M 102.992
194
(143)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-16 Evolution II (201.036)
1990.05
1993.08
2498
M 102.992
235
(173)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.6 (201.029)
1986.09
1993.08
2597
M 103.942
160
(118)
Sedan
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.6 (201.029)
1986.09
1989.12
2597
M 103.942
166
(122)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mercedes-benz 190
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL115100

Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 20
Grubość [mm] 1.5
Nazwa Uszczelka korka spustowego oleju
Materiał Miedź
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
1.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.28 
zł
1.13
0.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 4l EDGE

5W40 4l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
252.61 
zł
224.56
182.57 zł
(56.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL877840

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 13
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.18 
zł
13.47
10.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l GTX

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
40.89 
zł
36.35
29.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: MERCEDES-BENZ 190 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: MERCEDES-BENZ 190” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: MERCEDES-BENZ 190, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie MERCEDES-BENZ 190 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie MERCEDES-BENZ 190 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta MERCEDES-BENZ 190.

Jak dbać o silnik w aucie MERCEDES-BENZ 190, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie MERCEDES-BENZ 190, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: MERCEDES-BENZ 190 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie MERCEDES-BENZ 190? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta MERCEDES-BENZ 190 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.