Silniki do MERCEDES-BENZ VITO

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 123 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) E-CELL (639.601, 639.603, 639.605)
2011.01
2014.08
EM 780.994
82
(60)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) E-CELL (639.703)
2012.03
EM 780.994
82
(60)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) eVITO (447.603, 447.605)
2019.03
EM 780.701
116
(85)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) eVITO (447.603, 447.605)
2025.03
EM 780.705
204
(150)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) eVITO (447.703, 447.705)
2020.08
780.702
204
(150)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) eVITO (447.703, 447.705)
2019.04
EM 780.701
116
(85)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 109 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
2014.10
1598
OM 622.951
88
(65)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 111 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
2014.10
1598
OM 622.951
114
(84)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 109 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2014.10
1598
OM 622.951
88
(65)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 111 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2014.10
1598
OM 622.951
114
(84)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 109 CDI / 109 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)
2014.10
1598
OM 622.951
88
(65)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 111 CDI / 111 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)
2014.10
1598
OM 622.951
114
(84)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 110 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
2019.09
1749
OM 622.851
102
(75)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
2019.09
1749
OM 622.851
136
(100)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 110 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2019.09
1749
OM 622.851
102
(75)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2019.09
1749
OM 622.851
136
(100)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 110 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2019.09
1749
OM 622.851
102
(75)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2019.09
1749
OM 622.851
136
(100)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 110 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
2021.10
1950
OM 654.920
102
(75)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
2020.04
1950
OM 654.920
136
(100)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 114 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605)
2020.04
1950
OM 654.920
136
(100)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
2020.04
1950
OM 654.920
163
(120)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 116 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605)
2020.04
1950
OM 654.920
163
(120)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 119 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
2020.04
1950
OM 654.920
190
(140)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 119 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605)
2020.04
1950
OM 654.920
190
(140)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 110 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2021.10
1950
OM 654.920
102
(75)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2019.03
1950
OM 654.920
136
(100)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2019.03
1950
OM 654.920
136
(100)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2019.03
1950
OM 654.920
163
(120)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 116 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2019.03
1950
OM 654.920
163
(120)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 119 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2019.03
1950
OM 654.920
190
(140)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 119 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2019.03
1950
OM 654.920
190
(140)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2021.01
1950
OM 654.920
237
(174)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2020.04
2020.12
1950
OM 654.920
239
(176)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2021.01
1950
OM 654.920
237
(174)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2020.04
2020.12
1950
OM 654.920
239
(176)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2019.03
1950
OM 654.920
136
(100)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2019.03
1950
OM 654.920
136
(100)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2019.03
1950
OM 654.920
163
(120)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 116 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2019.03
1950
OM 654.920
163
(120)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2019.03
1950
OM 654.920
190
(140)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2019.03
1950
OM 654.920
190
(140)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2020.04
2020.12
1950
OM 654.920
239
(176)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2021.01
1950
OM 654.920
237
(174)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2020.04
1950
OM 654.920
239
(176)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2021.01
1950
OM 654.920
237
(174)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 2.0 (447.603, 447.605)
2015.09
1991
M 274.920
211
(155)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 (447.703)
2016.01
1991
M 274.920
184
(135)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 Flex (447.703)
2015.11
1991
M 274.920
184
(135)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 2.0 (447.703, 447.705)
2016.01
1991
M 274.920
211
(155)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 (447.703, 447.705)
2024.05
1999
254.920
230
(170)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 (447.703, 447.705)
2024.05
1999
254.920
230
(170)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 110 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
2010.09
2014.08
2143
OM 651.940
95
(70)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 113 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
2010.09
2014.08
2143
OM 651.940
136
(100)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 113 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)
2010.09
2014.08
2143
OM 651.940
136
(100)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 116 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
2010.09
2014.08
2143
OM 651.940
163
(120)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 116 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)
2010.09
2014.08
2143
OM 651.940
163
(120)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 110 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
2010.09
2014.08
2143
OM 651.940
95
(70)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)
2010.09
2014.08
2143
OM 651.940
136
(100)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)
2010.09
2014.08
2143
OM 651.940
163
(120)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
2014.10
2143
OM 651.950
136
(100)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 114 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605)
2015.07
2143
OM 651.950
136
(100)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605)
2014.10
2143
OM 651.950
163
(120)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 116 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605)
2015.07
2143
OM 651.950
163
(120)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 119 CDI / BlueTEC (447.601, 447.603, 447.605)
2014.10
2143
OM 651.950
190
(140)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W447) 119 CDI / BlueTEC 4x4 (447.601, 447.603, 447.605)
2015.07
2143
OM 651.950
190
(140)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2014.10
2143
OM 651.950
136
(100)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2015.07
2143
OM 651.950
136
(100)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705)
2014.10
2143
OM 651.950
163
(120)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 116 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2015.07
2143
OM 651.950
163
(120)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)
2014.10
2143
OM 651.950
190
(140)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 119 BlueTEC 4-matic (447.701, 447.703, 447.705)
2015.07
2143
OM 651.950
190
(140)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI / 114 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)
2014.10
2143
OM 651.950
136
(100)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI / 114 BlueTEC 4-matic (447.701, 447.703,...
2015.07
2143
OM 651.950
136
(100)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 116 CDI / 116 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)
2014.10
2143
OM 651.950
163
(120)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 116 CDI / 116 BlueTEC 4-matic (447.701, 447.703,...
2015.07
2143
OM 651.950
163
(120)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 CDI / 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705)
2014.10
2143
OM 651.950
190
(140)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 CDI / 119 BlueTEC 4-matic (447.701, 447.703,...
2014.12
2143
OM 651.950
190
(140)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
2006.08
2014.08
2148
OM 646.980 OM 646.981
95
(70)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 111 CDI (639.601, 639.603)
2007.09
2014.08
2148
OM 646.980 OM 646.982
116
(85)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)
2007.09
2014.08
2148
OM 646.982
109
(80)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
2003.09
2014.08
2148
OM 646.980 OM 646.982
150
(110)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)
2006.07
2014.08
2148
OM 646.982
150
(110)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 109 CDI 4x4 (639.701)
2007.09
2014.08
2148
OM 646.981
95
(70)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)
2007.09
2014.08
2148
OM 646.982
109
(80)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 115 CDI 4x4 (639.701, 639.705)
2007.09
2014.08
2148
OM 646.982
150
(110)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 120 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
2006.03
2014.08
2987
OM 642.990
204
(150)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 122 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
2010.09
2014.08
2987
OM 642.890
224
(165)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 126 (639.601, 639.603, 639.605)
2007.09
2014.08
3498
M 272.978
258
(190)
Furgon
Pokaż więcej
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 113 2.0 (638.114, 638.194)
1996.02
2003.07
1998
M 111.948 M 111.950
129
(95)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 113 2.0 (638.014, 638.094)
1997.03
2003.07
1998
M 111.948 M 111.950
129
(95)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 113 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
2010.09
2143
OM 651.940
136
(100)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 116 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
2010.09
2143
OM 651.940
163
(120)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
2003.09
2006.07
2148
OM 646.983
88
(65)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 111 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
2003.09
2007.08
2148
OM 646.982
109
(80)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 108 CDI 2.2 (638.194)
1999.03
2003.07
2148
OM 611.980
82
(60)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 110 CDI 2.2 (638.194)
1999.03
2003.07
2148
OM 611.980
102
(75)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 112 CDI 2.2 (638.194)
1999.03
2003.07
2148
OM 611.980
122
(90)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 109 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
2006.09
2148
OM 646.980 OM 646.981
95
(70)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 109 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
2003.09
2148
OM 646.983
88
(65)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
2007.09
2148
OM 646.980
116
(85)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
2003.09
2148
OM 646.982
109
(80)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 115 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
2003.09
2148
OM 646.980 OM 646.982
150
(110)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 108 CDI 2.2 (638.094)
1999.03
2003.07
2148
OM 611.980
82
(60)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 110 CDI 2.2 (638.094)
1999.03
2003.07
2148
OM 611.980
102
(75)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 112 CDI 2.2 (638.094)
1999.03
2003.07
2148
OM 611.980
122
(90)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 114 2.3 (638.134, 638.194)
1996.12
2003.07
2295
M 111.978 M 111.980
143
(105)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 114 2.3 (638.034, 638.094)
1997.03
2003.07
2295
M 111.978 M 111.980
143
(105)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 108 D 2.3 (638.164)
1996.02
2003.07
2299
OM 601.942
79
(58)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 110 TD 2.3 (638.174)
1996.02
2003.07
2299
OM 601.970
98
(72)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068)
1997.03
2003.07
2299
OM 601.942
79
(58)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Furgon (W638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078)
1997.03
2003.07
2299
OM 601.970
98
(72)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 120 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
2006.07
2987
OM 642.990
204
(150)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 122 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
2010.09
2987
OM 642.890
224
(165)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 119 (639.601, 639.603, 639.605)
2003.09
2008.07
3199
M 112.951
190
(140)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 122 (639.601, 639.603, 639.605)
2003.09
2004.09
3199
M 112.951
218
(160)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 119 (639.701, 639.703, 639.705)
2003.09
3199
M 112.951
190
(140)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 122 (639.701, 639.703, 639.705)
2003.09
3199
M 112.951
218
(160)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 126 (639.701, 639.703, 639.705)
2007.09
3498
M 272.978
258
(190)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 123 (639.601, 639.603, 639.605)
2004.06
2008.07
3724
M 112.976
224
(165)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Furgon (W639) 123 (639.601)
2004.06
2008.07
3724
M 112.976
231
(170)
Furgon
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 123 (639.701, 639.703, 639.705)
2004.06
2008.07
3724
M 112.976
224
(165)
Autobus
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W639) 123 (639.701)
2004.06
2008.07
3724
M 112.976
231
(170)
Autobus
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mercedes-benz Vito
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Pierścień uszczelniający EL924867

Średnica zewnętrzna [mm] 15
Średnica wewnętrzna [mm] 7.1
Grubość [mm] 1.56
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.68 
zł
2.68
2.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-31306-00

Średnica zewnętrzna [mm] 12.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.77 
zł
1.69
1.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Nakrętka kolektora wydechowego FE03687

Nazwa asortymentu Nakrętka
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.73 
zł
2.37
1.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL115100

Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 20
Grubość [mm] 1.5
Nazwa Uszczelka korka spustowego oleju
Materiał Miedź
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
1.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.28 
zł
1.13
0.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: MERCEDES-BENZ VITO – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: MERCEDES-BENZ VITO” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: MERCEDES-BENZ VITO, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie MERCEDES-BENZ VITO bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie MERCEDES-BENZ VITO wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta MERCEDES-BENZ VITO.

Jak dbać o silnik w aucie MERCEDES-BENZ VITO, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie MERCEDES-BENZ VITO, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: MERCEDES-BENZ VITO – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie MERCEDES-BENZ VITO? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta MERCEDES-BENZ VITO już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.