Silniki do MERCEDES-BENZ E

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 467 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 180 (214.041)
2023.07
1496
254.915
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 180 (213.076)
2019.07
2023.10
1497
M 264.915
156
(115)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 180 (212.040)
2013.08
2015.12
1595
M 274.910
156
(115)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 180 (213.040)
2016.01
2019.06
1595
M 274.910
156
(115)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 200 d (213.212)
2018.11
2023.08
1597
OM 654.916
160
(118)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 200 d (213.012)
2018.11
2023.08
1598
OM 654.916
160
(118)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 200 CGI (212.048, 212.148)
2009.08
2015.12
1796
M 271.820 M 271.860
184
(135)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 200 NGT (212.041)
2011.03
2015.12
1796
M 271.958
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 250 CGI (212.047, 212.147)
2009.01
2015.12
1796
M 271.860
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 200 CGI (207.348)
2010.01
2016.12
1796
M 271.820 M 271.860
184
(135)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 250 CGI (207.347)
2009.01
2016.12
1796
M 271.860
204
(150)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 200 CGI (207.448)
2010.01
2016.12
1796
M 271.820 M 271.860
184
(135)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 250 CGI (207.447)
2010.01
2016.12
1796
M 271.860
204
(150)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 200 CGI (212.248)
2009.11
2016.12
1796
M 271.860
184
(135)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 250 CGI (212.247)
2009.11
2013.12
1796
M 271.860
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 200 d (213.013)
2016.07
2020.06
1950
OM 654.920
150
(110)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 220 d (213.004)
2016.01
2023.10
1950
OM 654.920
194
(143)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 220 d (213.004)
2016.01
2023.10
1950
OM 654.920
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 220 d 4-matic (213.005)
2016.10
2023.10
1950
OM 654.920
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 220 d 4-matic (213.005)
2016.10
2023.10
1950
OM 654.920
194
(143)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 300 d (213.008)
2017.12
2020.06
1950
OM 654.920
245
(180)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 300 de (213.016)
2018.10
2023.10
1950
OM 654.920
306
(225)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 300 de 4-matic (213.011)
2020.06
2023.08
1950
OM 654.920
306
(225)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E All-Terrain (S213) E 220 d 4-matic (213.217)
2017.01
2023.10
1950
OM 654.920
194
(143)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 220 d (238.314)
2016.12
1950
OM 654.920
194
(143)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 220 d (238.314)
2016.12
1950
OM 654.920
163
(120)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 220 d 4-matic (238.315)
2017.03
1950
OM 654.920
194
(143)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 300 d (238.318)
2018.05
1950
OM 654.920
245
(180)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 220 d (238.414)
2017.06
1950
OM 654.920
194
(143)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 220 d (238.414)
2017.06
1950
OM 654.920
163
(120)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 220 d 4-matic (238.415)
2017.10
1950
OM 654.920
194
(143)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 300 d (238.418)
2018.05
1950
OM 654.920
245
(180)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 200 d (213.213)
2016.10
2019.06
1950
OM 654.920
150
(110)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 220 d (213.204)
2016.07
2023.10
1950
OM 654.920
194
(143)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 220 d (213.204)
2016.07
2023.10
1950
OM 654.920
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 220 d 4-matic (213.205)
2017.01
2023.10
1950
OM 654.920
194
(143)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 300 d (213.208)
2017.12
2020.06
1950
OM 654.920
245
(180)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 300 de (213.216)
2018.10
2023.10
1950
OM 654.920
306
(225)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 300 de 4-matic (213.211)
2020.08
2023.08
1950
OM 654.920
306
(225)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 200 (212.034)
2013.01
2016.12
1991
M 274.920
184
(135)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 200 NGT (212.035)
2013.07
2015.12
1991
M 274.920
156
(115)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 250 (212.036)
2013.01
2016.12
1991
M 274.920
211
(155)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 200 (213.042)
2016.01
2019.05
1991
M 274.920
184
(135)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 200 (213.080)
2018.10
2023.10
1991
M 264.920
197
(145)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 200 4-matic (213.043)
2016.07
2019.06
1991
M 274.920
184
(135)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 200 EQ Boost (213.080)
2019.06
2023.10
1991
M 264.920
197
(145)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 200 EQ Boost 4-matic (213.087)
2019.06
2023.10
1991
M 264.920
197
(145)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 250 (213.045)
2016.07
2023.10
1991
M 274.920
211
(155)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 300 (213.048, 213.083)
2019.02
2023.10
1991
M 264.920 M 274.920
258
(190)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 300 (213.048)
2016.07
2020.06
1991
M 274.920
245
(180)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 300 e (213.053)
2018.11
2023.10
1991
M 274.920
320
(235)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 300 e 4-matic (213.054)
2020.07
2023.10
1991
M 274.920
320
(235)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 300 EQ Boost (213.083)
2019.06
2023.10
1991
M 264.920
258
(190)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 350 e (213.050)
2016.07
2019.06
1991
M 274.920
286
(210)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 350 e (213.050)
2016.09
2019.06
1991
M 274.920
320
(235)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 350 EQ Boost (213.085)
2018.08
2023.10
1991
M 264.920
299
(220)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E All-Terrain (S213) E 200 EQ Boost (213.279)
2020.08
2023.08
1991
M 264.920
197
(145)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 200 (207.334)
2013.06
2016.12
1991
M 274.920
184
(135)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 250 (207.336)
2013.06
2016.12
1991
M 274.920
211
(155)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 200 (238.342)
2016.12
1991
M 274.920
184
(135)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 200 4-matic (238.343)
2017.06
1991
M 274.920
184
(135)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 200 EQ Boost (238.380)
2019.06
1991
M 264.920
197
(145)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 200 EQ Boost 4-matic (238.387)
2019.06
1991
M 264.920
197
(145)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 300 (238.348)
2016.12
1991
M 274.920
245
(180)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 300 (238.383)
2018.08
1991
M 264.920
258
(190)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 300 EQ Boost (238.383)
2019.06
1991
M 264.920
258
(190)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 350 EQ Boost (238.385)
2017.10
1991
M 264.920
299
(220)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 200 (207.434)
2013.03
2016.12
1991
M 274.920
184
(135)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 250 (207.436)
2013.06
2016.12
1991
M 274.920
211
(155)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 200 (238.442)
2017.06
1991
M 274.920
184
(135)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 200 4-matic (238.443)
2017.10
1991
M 274.920
184
(135)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 200 EQ Boost (238.480)
2019.06
1991
M 264.920
197
(145)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 200 EQ Boost 4-matic (238.487)
2019.06
1991
M 264.920
197
(145)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 300 (238.448)
2017.06
1991
M 274.920
245
(180)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 300 (238.483)
2019.03
1991
M 264.920
258
(190)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 300 EQ Boost (238.483)
2019.06
1991
M 264.920
258
(190)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 350 EQ Boost (238.485)
2017.10
1991
M 264.920
299
(220)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 200 (212.234)
2012.11
2016.12
1991
M 274.920
184
(135)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 250 (212.236)
2012.11
2016.12
1991
M 274.920
211
(155)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 200 (213.242)
2016.07
2020.06
1991
M 274.920
184
(135)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 200 4-matic (213.243)
2017.01
2019.06
1991
M 274.920
184
(135)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 200 EQ Boost (213.280)
2019.06
2023.10
1991
M 264.920
197
(145)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 200 EQ Boost 4-matic (213.287)
2019.06
2023.10
1991
M 264.920
197
(145)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 250 (213.245)
2016.07
2018.11
1991
M 274.920
211
(155)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 300 e (213.253)
2020.06
2023.08
1991
M 274.920
320
(235)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 300 EQ Boost (213.283)
2019.06
2023.10
1991
M 264.920
258
(190)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 220 d (213.004)
2022.02
2023.10
1992
OM 654.820
200
(147)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 220 d 4-matic (213.005)
2022.02
2023.10
1992
OM 654.820
200
(147)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 300 d 4-matic (213.019)
2021.01
2023.10
1992
OM 654.820
265
(195)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 200 d (214.003)
2024.11
1992
OM 654.820
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 220 d (214.004)
2023.07
1992
OM 654.820
197
(145)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 220 d 4-matic (214.005)
2023.07
1992
OM 654.820
197
(145)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 300 de (214.008)
2023.10
1992
OM 654.820
313
(230)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 300 de 4-matic (214.009)
2023.10
1992
OM 654.820
313
(230)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E All-Terrain (S213) E 220 d 4-matic (213.205)
2022.02
2023.10
1992
OM 654.820
200
(147)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E All-Terrain (S214) E 220 d 4-matic (214.214)
2023.10
1992
OM 654.820
197
(145)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E All-Terrain (S214) E 300 de 4-matic (214.219)
2023.10
1992
OM 654.820
313
(230)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 300 d 4-matic (238.319)
2021.01
1992
OM 654.820
265
(195)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 300 d 4-matic (238.419)
2021.04
1992
OM 654.820
265
(195)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 220 d (213.204)
2022.02
2023.10
1992
OM 654.820
200
(147)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 220 d 4-matic (213.205)
2022.02
2023.10
1992
OM 654.820
200
(147)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 300 d 4-matic (213.219)
2021.01
2023.10
1992
OM 654.820
265
(195)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S214) E 200 d (214.203)
2024.11
1992
OM 654.820
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S214) E 220 d (214.204)
2023.07
1992
OM 654.820
197
(145)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S214) E 220 d 4-matic (214.205)
2023.10
1992
OM 654.820
197
(145)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S214) E 300 de (214.208)
2023.10
1992
OM 654.820
313
(230)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S214) E 300 de 4-matic (214.209)
2023.10
1992
OM 654.820
313
(230)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 200 (214.050)
2023.07
1999
254.920
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 200 4-matic (214.051)
2023.07
1999
254.920
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 300 e (214.054)
2023.07
1999
254.920
313
(230)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 300 e 4-matic (214.056)
2023.07
1999
254.920
313
(230)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 400 e 4-matic (214.055)
2023.07
1999
254.920
381
(280)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S214) E 200 (214.250)
2023.07
1999
254.920
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S214) E 200 4-matic (214.251)
2024.02
1999
254.920
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S214) E 300 e (214.254)
2023.07
1999
254.920
313
(230)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 200 CDI / BlueTEC (212.005, 212.006)
2009.01
2015.12
2143
OM 651.925
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 220 BlueTEC (212.001)
2014.05
2015.12
2143
OM 651.924
177
(130)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.011)
2015.01
2015.12
2143
OM 651.924
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 220 CDI (212.002, 212.001)
2009.01
2015.12
2143
OM 651.924
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 220 CDI / BlueTEC (212.001, 212.002)
2009.01
2016.12
2143
OM 651.924
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 250 CDI / BlueTEC (212.003, 212.004)
2009.01
2016.12
2143
OM 651.924
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.082, 212.097)
2011.01
2015.12
2143
OM 651.924
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.098)
2011.12
2016.12
2143
OM 651.924
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 220 BlueTEC (207.301)
2014.05
2016.12
2143
OM 651.911
177
(130)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 220 CDI (207.302)
2010.02
2014.12
2143
OM 651.911
163
(120)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 220 CDI / d (207.302, 207.301)
2010.01
2016.12
2143
OM 651.911
170
(125)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 250 CDI / BlueTEC / d (207.303, 207.304)
2009.01
2016.12
2143
OM 651.911
204
(150)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 220 BlueTEC (207.401)
2014.05
2016.12
2143
OM 651.911
177
(130)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 220 CDI (207.402)
2010.02
2016.12
2143
OM 651.911
163
(120)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 220 CDI / BlueTEC / d (207.402, 207.401)
2010.01
2016.12
2143
OM 651.911
170
(125)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 250 CDI / BlueTEC / d (207.403, 207.404)
2010.01
2016.12
2143
OM 651.911
204
(150)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 200 CDI / BlueTEC (212.205, 212.206)
2009.11
2016.12
2143
OM 651.925
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 220 BlueTEC (212.201)
2015.05
2016.12
2143
OM 651.924
177
(130)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.211)
2014.12
2016.12
2143
OM 651.924
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 220 CDI (212.202)
2009.08
2014.08
2143
OM 651.924
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 220 CDI / BlueTEC (212.202, 212.201)
2009.11
2016.12
2143
OM 651.924
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 250 CDI / BlueTEC (212.203, 212.204)
2009.11
2016.12
2143
OM 651.924
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.282, 212.297)
2010.07
2016.12
2143
OM 651.924
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.298)
2011.12
2016.12
2143
OM 651.924
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 250 (212.052)
2009.05
2011.12
2496
272.923
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 350 d (213.022)
2018.08
2020.06
2925
OM 656.929
286
(210)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 400 d (213.020)
2018.12
2020.06
2925
OM 656.929
340
(250)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 400 d 4-matic (213.023)
2020.06
2023.10
2925
OM 656.929
330
(243)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 400 d 4-matic (213.023)
2018.04
2023.10
2925
OM 656.929
340
(250)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E All-Terrain (S213) E 400 d 4-matic (213.227)
2018.08
2023.10
2925
OM 656.929
340
(250)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E All-Terrain (S213) E 400 d 4-matic (213.227)
2020.07
2023.10
2925
OM 656.929
330
(243)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 350 d (238.320)
2018.11
2925
OM 656.929
286
(210)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 400 d 4-matic (238.323)
2020.07
2925
OM 656.929
330
(243)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 400 d 4-matic (238.323)
2018.08
2925
OM 656.929
340
(250)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 350 d (238.420)
2018.11
2925
OM 656.929
286
(210)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 400 d 4-matic (238.423)
2020.07
2925
OM 656.929
330
(243)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 400 d 4-matic (238.423)
2018.08
2925
OM 656.929
340
(250)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 350 d (213.222)
2018.08
2020.06
2925
OM 656.929
286
(210)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 400 d (213.220)
2019.02
2020.06
2925
OM 656.929
340
(250)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 400 d 4-matic (213.223)
2018.04
2023.10
2925
OM 656.929
340
(250)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 400 d 4-matic (213.223)
2020.07
2023.10
2925
OM 656.929
330
(243)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 300 CDI / BlueTEC (212.020, 212.021, 212.027)
2011.03
2015.12
2987
OM 642.850 OM 642.852
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 BlueTEC (212.024)
2009.01
2015.12
2987
OM 642.850
211
(155)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 BlueTEC (212.026)
2014.05
2015.12
2987
OM 642.852
258
(190)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 BlueTEC (212.026)
2013.01
2015.12
2987
OM 642.852
252
(185)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.094)
2013.01
2015.12
2987
OM 642.858
252
(185)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.094)
2014.05
2015.12
2987
OM 642.858
258
(190)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 CDI (212.023)
2011.03
2015.12
2987
OM 642.852
265
(195)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 CDI (212.024)
2010.09
2015.12
2987
OM 642.850
214
(157)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 CDI (212.025)
2009.01
2015.12
2987
OM 642.850
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 CDI 4-matic (212.093)
2011.03
2015.12
2987
OM 642.858
265
(195)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 350 d (213.033)
2016.01
2018.05
2987
OM 642.855
258
(190)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 350 d 4-matic (213.034)
2017.06
2018.05
2987
OM 642.873
258
(190)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E All-Terrain (S213) E 350 d 4-matic (213.237)
2017.06
2018.05
2987
OM 642.873
258
(190)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 350 BlueTEC (207.326)
2013.06
2016.12
2987
OM 642.838
252
(185)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 350 BlueTEC / d (207.326)
2014.05
2016.12
2987
OM 642.838
258
(190)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 350 CDI (207.323)
2011.06
2013.06
2987
OM 642.838
265
(195)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 350 d 4-matic (238.334)
2017.06
2987
OM 642.873
258
(190)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 350 BlueTEC (207.426)
2013.06
2016.12
2987
OM 642.838
252
(185)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 350 BlueTEC/ d (207.426)
2014.05
2016.12
2987
OM 642.838
258
(190)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 350 CDI (207.422)
2010.01
2011.12
2987
OM 642.836
231
(170)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 350 CDI (207.423)
2011.04
2013.12
2987
OM 642.838
265
(195)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 350 d 4-matic (238.434)
2017.06
2987
OM 642.873
258
(190)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 300 CDI / BlueTEC (212.227, 212.221)
2009.11
2016.12
2987
OM 642.850 OM 642.852
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 BlueTEC (212.224)
2009.11
2013.12
2987
OM 642.850
211
(155)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 BlueTEC (212.226)
2012.11
2016.12
2987
OM 642.852
252
(185)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 BlueTEC (212.226)
2014.07
2016.12
2987
OM 642.852
258
(190)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.294)
2014.07
2016.12
2987
OM 642.852 OM 642.858
258
(190)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 BlueTEC 4-matic (212.294)
2012.11
2016.12
2987
OM 642.858
252
(185)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 CDI (212.223)
2011.07
2013.12
2987
OM 642.852
265
(195)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 CDI (212.225)
2009.11
2011.12
2987
OM 642.850
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 CDI 4-matic (212.289)
2009.11
2011.12
2987
OM 642.856
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 CDI 4-matic (212.293)
2011.07
2013.12
2987
OM 642.858
265
(195)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 350 d (213.233)
2016.10
2018.05
2987
OM 642.855
258
(190)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 350 d 4-matic (213.234)
2017.06
2018.05
2987
OM 642.873
258
(190)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 450 d 4-matic (214.023)
2023.10
2989
656.830
367
(270)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E All-Terrain (S214) E 450 d 4-matic (214.233)
2023.10
2989
656.830
367
(270)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S214) E 450 d 4-matic (214.223)
2023.10
2989
656.830
367
(270)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 300 (212.054)
2009.01
2013.12
2996
M 272.952
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 400 (212.065)
2013.01
2016.12
2996
M 276.820
333
(245)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 400 4-matic (212.067)
2013.01
2016.12
2996
M 276.820
333
(245)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) AMG E 43 4-matic (213.064)
2016.07
2018.05
2996
M 276.823
401
(295)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 400 4-matic (213.066)
2016.06
2018.05
2996
M 276.823
333
(245)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 450 4-matic (213.068)
2018.08
2020.06
2996
M 276.823
367
(270)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 320 (207.362)
2014.07
2016.12
2996
M 276.820
272
(200)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 400 (207.365)
2013.06
2016.12
2996
M 276.820
333
(245)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 400 4-matic (238.366)
2016.12
2996
M 276.823
333
(245)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 450 4-matic (238.368, 238.359)
2018.08
2996
M 276.823
367
(270)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 320 (207.462)
2014.07
2016.12
2996
M 276.820
272
(200)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 400 (207.465)
2013.06
2016.12
2996
M 276.820
333
(245)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 400 4-matic (238.466)
2017.06
2996
M 276.823
333
(245)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 450 4-matic (238.468)
2018.08
2996
M 276.823
367
(270)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 300 (212.254)
2009.11
2011.12
2996
M 272.952
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 400 (212.265)
2013.01
2016.12
2996
M 276.820
333
(245)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 400 4-matic (212.267)
2013.01
2016.12
2996
M 276.820
333
(245)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) AMG E 43 4-matic (213.264)
2016.10
2018.05
2996
M 276.823
401
(295)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 450 4-matic (213.268)
2018.08
2020.06
2996
M 276.823
367
(270)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) AMG E 53 EQ Boost 4-matic+ (213.061)
2018.04
2023.10
2999
M 256.930
435
(320)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 450 EQ Boost 4-matic (213.059)
2020.07
2023.10
2999
M 256.930
367
(270)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 450 4-matic (214.061)
2023.10
2999
256.830
381
(280)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W214) E 53 AMG Hybrid 4-matic+ (214.063)
2024.05
2999
256.830
585
(430)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E All-Terrain (S213) E 450 EQ Boost (213.260)
2020.08
2023.08
2999
M 256.930
367
(270)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E All-Terrain (S214) E 450 4-matic (214.265)
2023.10
2999
256.830
381
(280)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) AMG E 53 EQ Boost 4-matic+ (238.361)
2018.05
2999
M 256.930
435
(320)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C238) E 450 EQ Boost 4-matic (238.359)
2020.07
2999
M 256.930
367
(270)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) AMG E53 EQ Boost 4-matic+ (238.461)
2018.05
2999
M 256.930
435
(320)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A238) E 450 EQ Boost 4-matic (238.459)
2020.07
2999
M 256.930
367
(270)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) AMG E 53 EQ Boost 4-matic+ (213.261)
2018.04
2023.10
2999
M 256.930
435
(320)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 450 EQ Boost (213.259)
2020.08
2023.08
2999
M 256.930
367
(270)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S214) E 450 4-matic (214.261)
2023.10
2999
256.830
381
(280)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S214) E 53 AMG Hybrid 4-matic+ (214.263)
2024.05
2999
256.830
585
(430)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 300 (212.055)
2011.07
2015.12
3498
M 276.952
252
(185)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 300 4-matic (212.080)
2011.07
2015.12
3498
M 276.952
252
(185)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 (212.056)
2009.01
2013.12
3498
M 272.980
272
(200)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 (212.059)
2011.09
2015.12
3498
M 276.952
306
(225)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 4-matic (212.088)
2011.09
2015.12
3498
M 276.952
306
(225)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 400 (212.061)
2014.07
2015.12
3498
M 276.850
333
(245)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 400 4-matic (212.099)
2014.07
2015.12
3498
M 276.850
333
(245)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) E 400 4-matic (213.071)
2016.07
2018.05
3498
M 276.853
333
(245)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 300 (207.355)
2011.04
2016.06
3498
M 276.957
252
(185)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 350 (207.356)
2010.01
2011.12
3498
M 272.961 M 272.988
272
(200)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 350 (207.359)
2011.04
2014.12
3498
M 276.957
306
(225)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 350 4-matic (207.388)
2013.02
2016.12
3498
M 276.957
306
(225)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 350 CGI (207.357)
2009.01
2011.12
3498
M 272.982 M 272.984
292
(215)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 400 (207.361)
2014.07
2016.12
3498
M 276.850
333
(245)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 300 (207.455)
2011.04
2016.12
3498
M 276.957
252
(185)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 350 (207.456)
2010.03
2011.12
3498
M 272.961 M 272.988
272
(200)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 350 (207.459)
2011.04
2014.12
3498
M 276.957
306
(225)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 350 CGI (207.457)
2010.01
2014.12
3498
M 272.982 M 272.984
292
(215)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 400 (207.461)
2014.07
2016.12
3498
M 276.850
333
(245)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 300 (212.255)
2011.07
2016.12
3498
M 276.952
252
(185)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 300 4-matic (212.280)
2011.07
2016.12
3498
M 276.952
252
(185)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 (212.256)
2009.08
2011.12
3498
M 272.980
272
(200)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 (212.259)
2011.09
2014.12
3498
M 276.952
306
(225)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 4-matic (212.287)
2009.11
2011.12
3498
M 272.977
272
(200)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 4-matic (212.288)
2011.09
2016.12
3498
M 276.952
306
(225)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 350 CGI (212.257)
2009.11
2011.12
3498
M 272.983
292
(215)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 400 (212.261)
2014.07
2016.12
3498
M 276.850
333
(245)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 400 4-matic (212.299)
2014.07
2016.12
3498
M 276.850
333
(245)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) E 400 4-matic (213.271)
2016.10
2018.05
3498
M 276.853
333
(245)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) AMG E 63 4-matic+ (213.088)
2017.01
2021.11
3982
M 177.980
571
(420)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W213) AMG E 63 S 4-matic+ (213.089)
2017.01
2023.10
3982
M 177.980
612
(450)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) AMG E 63 4-matic+ (213.288)
2017.05
2023.10
3982
M 177.980
571
(420)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S213) AMG E 63 S 4-matic+ (213.289)
2017.05
2023.10
3982
M 177.980
612
(450)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 500 (212.073)
2011.09
2015.12
4663
M 278.922
408
(300)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 500 4-matic (212.091)
2011.09
2015.12
4663
M 278.922
408
(300)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 500 (207.373)
2011.09
2016.12
4663
M 278.922
408
(300)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 500 (207.473)
2011.09
2016.12
4663
M 278.922
408
(300)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 500 (212.273)
2011.09
2016.12
4663
M 278.922
408
(300)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 500 4-matic (212.291)
2011.09
2016.12
4663
M 278.922
408
(300)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 500 (212.072)
2009.01
2011.12
5461
M 273.971
388
(285)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 500 4-matic (212.090)
2009.01
2011.12
5461
M 273.970
388
(285)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 63 AMG (212.074)
2011.02
2016.12
5461
M 157.980 M 157.981
525
(386)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 63 AMG (212.074)
2011.02
2016.12
5461
M 157.981
558
(410)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 63 AMG (212.075)
2013.02
2016.12
5461
M 157.981
585
(430)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 63 AMG 4-matic (212.076)
2013.02
2016.12
5461
M 157.981
585
(430)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 63 AMG 4-matic (212.092)
2013.01
2016.12
5461
M 157.981
558
(410)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 500 (207.372)
2009.01
2016.12
5461
M 273.966
388
(285)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A207) E 500 (207.472)
2010.01
2011.12
5461
M 273.966
388
(285)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 500 (212.272)
2009.11
2011.12
5461
M 273.971
388
(285)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 63 AMG (212.274)
2011.02
2016.12
5461
M 157.981
525
(386)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 63 AMG (212.274)
2011.02
2016.12
5461
M 157.981
558
(410)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 63 AMG (212.275)
2013.02
2016.12
5461
M 157.981
585
(430)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 63 AMG 4-matic (212.276)
2013.02
2016.12
5461
M 157.981
585
(430)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 63 AMG 4-matic (212.292)
2011.02
2016.12
5461
M 157.981
558
(410)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 63 AMG (212.077)
2009.12
2015.12
6208
M 156.985
525
(386)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 63 AMG (212.277)
2009.08
2011.12
6208
M 156.985
525
(386)
Kombi
Pokaż więcej
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 200 Kompressor (211.041)
2006.04
2008.12
1796
M 271.956
184
(135)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 200 Kompressor (211.042)
2002.11
2008.12
1796
M 271.941
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 200 NGT (211.042)
2004.03
2008.12
1796
M 271.941
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 200 Kompressor (211.241)
2006.04
2009.07
1796
M 271.956
184
(135)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 200 T Kompressor (211.242)
2003.03
2009.07
1796
M 271.941
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 200 D (124.120)
1993.06
1995.06
1997
OM 601.912
75
(55)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 200 D (210.003)
1996.01
2002.03
1997
OM 604.917
88
(65)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 200 (124.019)
1993.06
1995.06
1998
M 111.940
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 200 (210.035)
1995.06
2000.08
1998
M 111.942
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 200 Kompressor (210.045)
1997.06
2002.03
1998
M 111.947
186
(137)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 200 Kompressor (210.048)
2000.08
2002.03
1998
M 111.957
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C124) E 200 (124.040)
1993.06
1997.06
1998
M 111.940
136
(100)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A124) E 200 (124.060)
1993.06
1998.03
1998
M 111.940
136
(100)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 200 T (124.079)
1993.06
1996.06
1998
M 111.940
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 200 T (210.235)
1996.06
2000.08
1998
M 111.942
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.245)
1997.06
2003.03
1998
M 111.947
186
(137)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.248)
2000.08
2003.03
1998
M 111.957
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 200 CDI (210.007)
1999.07
2002.03
2148
OM 611.961
116
(85)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 220 CDI (210.006)
1999.07
2002.03
2148
OM 611.961
143
(105)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 220 CDI (210.006)
1999.07
2002.03
2148
OM 611.961
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 200 CDI (211.004)
2002.07
2008.12
2148
OM 646.951
102
(75)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 200 CDI (211.004)
2002.07
2008.12
2148
OM 646.951
122
(90)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 200 CDI (211.007)
2006.04
2008.12
2148
OM 646.820
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 220 CDI (211.006)
2002.03
2008.12
2148
OM 646.961
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 220 CDI (211.006)
2002.03
2008.12
2148
OM 646.961
150
(110)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 220 CDI (211.008)
2006.04
2008.12
2148
OM 646.821
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E Platforma / podwozie (VF210) E 220 CDi (210.606)
1999.07
2002.12
2148
OM 611.961
143
(105)
Platforma / podwozie
MERCEDES-BENZ KLASA E Platforma / podwozie (VF211) E 220 CDI (211.606)
2003.10
2006.07
2148
OM 646.961
150
(110)
Platforma / podwozie
MERCEDES-BENZ KLASA E Platforma / podwozie (VF211) E 220 CDI (211.608)
2006.04
2009.07
2148
OM 646.821
170
(125)
Platforma / podwozie
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 220 T CDI (210.206)
1999.07
2003.03
2148
OM 611.961
143
(105)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 220 T CDI (210.206)
1999.05
2003.03
2148
OM 611.961
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 200 CDI (211.207)
2006.04
2009.07
2148
OM 646.821
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 220 CDI (211.206)
2003.03
2009.07
2148
OM 646.961
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 220 T CDI (211.206)
2003.03
2009.07
2148
OM 646.961
150
(110)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208)
2003.03
2009.07
2148
OM 646.821
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208)
2006.04
2009.07
2148
OM 646.821
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 220 CDI (211.008)
2003.03
2008.12
2149
OM 646.821
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 200 CDI (210.007)
1998.06
2002.03
2151
OM 611.961
102
(75)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 220 CDI (210.006)
1998.06
1999.07
2151
OM 611.961
125
(92)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 220 T CDI (210.206)
1998.06
1999.07
2151
OM 611.961
125
(92)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 220 D (210.004)
1995.06
1999.07
2155
OM 604.912
95
(70)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 220 D (210.004)
1996.05
2002.03
2155
OM 604.912
75
(55)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 220 (124.022)
1993.06
1995.06
2199
M 111.960
150
(110)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C124) E 220 (124.042)
1993.06
1997.06
2199
M 111.960
150
(110)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A124) E 220 (124.062)
1993.06
1998.03
2199
M 111.960
150
(110)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 220 T (124.082)
1993.06
1996.06
2199
M 111.960
150
(110)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 230 (210.037)
1995.06
1997.06
2295
M 111.970
150
(110)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 230 T (210.237)
1996.06
1997.06
2295
M 111.970
150
(110)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 240 (210.061)
1997.06
2000.08
2398
M 112.911
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 240 T (210.261)
1997.06
2003.03
2398
M 112.911
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 230 (211.052)
2007.09
2008.12
2496
M 272.922
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 230 T (211.252)
2007.05
2009.07
2496
M 272.922
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 250 D (124.126, 124.129)
1993.07
1995.06
2497
OM 605.911
113
(83)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 250 Turbo-D (124.128)
1993.06
1995.06
2497
OM 602.962
126
(93)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 250 D (210.010)
1995.06
1999.07
2497
OM 605.912
113
(83)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 250 Turbo-D (210.015)
1997.06
1999.07
2497
OM 605.962
150
(110)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E Platforma / podwozie (VF210) E 250 d (210.610)
1996.06
1998.06
2497
OM 605.912
113
(83)
Platforma / podwozie
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 250 TD (124.186)
1993.06
1996.06
2497
OM 605.911
113
(83)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 250 Turbo D (124.188)
1993.06
1996.06
2497
OM 602.962
126
(93)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 250 T D (210.210)
1996.06
1999.07
2497
OM 605.912
113
(83)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 250 T Turbo-D (210.215)
1997.06
1999.07
2497
OM 605.962
150
(110)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 240 (210.062)
2000.08
2002.03
2597
M 112.914
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 240 (211.061)
2002.03
2008.12
2597
M 112.913 M 112.917
177
(130)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 240 (211.061)
2005.05
2006.12
2597
M 112.913
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 240 4-matic (211.080)
2003.03
2008.12
2597
M 112.917
177
(130)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 240 T (210.262)
2000.08
2003.03
2597
M 112.914
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 240 T (211.261)
2003.03
2009.07
2597
M 112.913
177
(130)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 240 T (211.261)
2003.06
2004.11
2597
M 112.913
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 240 T 4-matic (211.280)
2003.07
2009.07
2597
M 112.917
177
(130)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 270 CDI (210.016)
1999.07
2002.03
2685
OM 612.961
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 270 CDI (210.016)
1999.07
2002.03
2685
OM 612.961
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 270 CDI (211.016)
2002.03
2008.12
2685
OM 647.961
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 270 CDI (211.016)
2002.03
2008.12
2685
OM 647.961
177
(130)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E Platforma / podwozie (VF210) E 270 CDI (210.616)
1999.07
2002.12
2685
OM 612.961
170
(125)
Platforma / podwozie
MERCEDES-BENZ KLASA E Platforma / podwozie (VF211) E 270 CDI (211.616)
2003.10
2005.07
2685
OM 647.961
177
(130)
Platforma / podwozie
MERCEDES-BENZ KLASA E Platforma / podwozie (VF211) E 270 CDI (211.616)
2003.03
2009.07
2685
OM 647.961
163
(120)
Platforma / podwozie
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 270 T CDI (210.216)
2000.02
2003.03
2685
OM 612.961
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 270 T CDI (210.216)
1999.07
2003.03
2685
OM 612.961
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 270 T CDI (211.216)
2003.03
2009.07
2685
OM 647.961
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 270 T CDI (211.216)
2003.03
2009.07
2685
OM 647.961
177
(130)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 280 (124.028)
1993.06
1995.06
2799
M 104.942
197
(145)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 280 (124.029)
1993.06
1995.06
2799
M 104.942
193
(142)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 280 (210.053)
1996.01
1997.06
2799
M 104.945
193
(142)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 280 (210.063)
1996.12
2002.03
2799
M 112.921
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 280 4-matic (210.081)
1996.12
2002.03
2799
M 112.921
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E Platforma / podwozie (VF210) E 280 (210.663)
1999.07
2002.11
2799
M 112.921
204
(150)
Platforma / podwozie
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 280 T (124.088)
1993.06
1996.06
2799
M 104.942
193
(142)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 280 T (124.088)
1993.06
1996.06
2799
M 104.942
197
(145)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 280 T (210.263)
1996.12
2003.03
2799
M 112.921
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 280 T 4-matic (210.281)
1996.12
2003.03
2799
M 112.921
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 290 Turbo-D (210.017)
1996.03
1999.07
2874
OM 602.982
129
(95)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E Platforma / podwozie (VF210) E 290 TD (210.617)
1996.07
1999.07
2874
OM 602.982
129
(95)
Platforma / podwozie
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 290 T Turbo-D (210.217)
1996.06
1999.07
2874
OM 602.982
129
(95)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 300 4-matic (124.230)
1993.06
1995.06
2960
M 103.985
180
(132)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 300 T 4-matic (124.290)
1993.06
1996.06
2960
M 103.985
180
(132)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 280 CDI (211.020)
2005.03
2008.12
2987
OM 642.920
190
(140)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 280 CDI 4-matic (211.084)
2005.03
2008.12
2987
OM 642.921
190
(140)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 300 BlueTEC (211.024)
2007.09
2008.12
2987
OM 642.920
211
(155)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 320 CDI (211.022)
2005.03
2008.12
2987
OM 642.920
224
(165)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 320 CDI 4-matic (211.089)
2005.03
2008.12
2987
OM 642.910 OM 642.921
224
(165)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E320 CDI (211.022)
2006.09
2008.12
2987
OM 642.920
212
(156)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 300 CDI (212.020)
2009.12
2010.12
2987
OM 642.850
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 CDI 4-matic (212.089)
2009.09
2011.08
2987
OM 642.856
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C207) E 350 CDI (207.322)
2009.01
2011.06
2987
OM 642.836
231
(170)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E Platforma / podwozie (VF211) E 280 CDI (211.620)
2005.08
2009.07
2987
OM 642.920
190
(140)
Platforma / podwozie
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 280 T CDI (211.220)
2005.03
2009.07
2987
OM 642.920
190
(140)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 280 T CDI 4-matic (211.284)
2005.03
2009.07
2987
OM 642.921
190
(140)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 320 T CDI (211.222)
2007.11
2009.07
2987
OM 642.920
211
(155)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 320 T CDI (211.222)
2005.03
2009.07
2987
OM 642.920
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 320 T CDI 4-matic (211.289)
2005.03
2009.07
2987
OM 642.921
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S212) E 300 CDI (212.220)
2009.12
2010.12
2987
OM 642.850
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 300 D (124.131)
1993.07
1995.06
2996
OM 606.910
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 300 Turbo-D (124.133)
1993.06
1995.06
2996
OM 603.960
147
(108)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 300 Turbo-D 4-matic (124.333)
1993.06
1995.06
2996
OM 603.963
147
(108)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 300 D (210.020)
1995.06
1997.06
2996
OM 606.912
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 300 Turbo-D (210.025)
1996.12
1999.07
2996
OM 606.962
177
(130)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 280 (211.054)
2005.03
2008.12
2996
M 272.943
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 280 4-matic (211.092)
2006.01
2008.12
2996
M 272.943 M 272.944
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 300 T Turbo-D (124.193)
1993.06
1996.06
2996
OM 603.960
147
(108)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 300 T Turbo-D 4-matic (124.393)
1993.06
1996.06
2996
OM 603.963
147
(108)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 300 TD (124.191)
1993.06
1996.06
2996
OM 606.910
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 300 T Turbo-D (210.225)
1996.12
1999.07
2996
OM 606.962
177
(130)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 280 T (211.254)
2005.03
2009.07
2996
M 272.943
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 280 T 4-matic (211.292)
2005.03
2009.07
2996
M 272.943 M 272.944
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 320 (124.032)
1993.06
1995.06
3199
M 104.992
220
(162)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 320 (210.055)
1995.06
1997.06
3199
M 104.995
220
(162)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 320 (210.065)
1997.06
2002.03
3199
M 112.941
224
(165)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 320 4-matic (210.082)
1997.06
2002.03
3199
M 112.941
224
(165)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 320 (211.065)
2002.03
2008.12
3199
M 112.949
224
(165)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 320 4-matic (211.082)
2003.03
2008.12
3199
M 112.954
224
(165)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C124) E 320 (124.052)
1993.06
1997.06
3199
M 104.992
220
(162)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A124) E 320 (124.066)
1993.06
1998.03
3199
M 104.992
220
(162)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 320 T (124.092)
1993.06
1996.06
3199
M 104.992
220
(162)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 320 T (210.265)
1996.12
2003.03
3199
M 112.941
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 320 T 4-matic (210.282)
1996.12
2003.03
3199
M 112.941
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 320 T (211.265)
2003.03
2009.07
3199
M 112.949
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 320 T 4-matic (211.282)
2003.07
2009.07
3199
M 112.954
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 320 CDI (210.026)
1999.07
2002.03
3222
OM 613.961
197
(145)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 280 CDI (211.023)
2004.05
2008.12
3222
OM 648.961
177
(130)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 320 CDI (211.026)
2002.11
2008.12
3222
OM 648.961
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 320 T CDI (210.226)
1999.07
2003.03
3222
OM 613.961
197
(145)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 280 T CDI (211.223)
2004.05
2009.07
3222
OM 648.961
177
(130)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 320 T CDI (211.226)
2003.03
2009.07
3222
OM 648.961
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 350 (211.056)
2005.03
2008.12
3498
M 272.964
272
(200)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 350 4-matic (211.087)
2005.03
2008.12
3498
M 272.972
272
(200)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 350 CGI (211.057)
2007.09
2008.12
3498
M 272.985
292
(215)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 4-matic (212.087)
2009.01
2011.08
3498
M 272.977
272
(200)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W212) E 350 CGI (212.057)
2009.01
2011.08
3498
M 272.982 M 272.983
292
(215)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) 350 CGI (211.257)
2006.05
2009.07
3498
M 272.985
292
(215)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 350 T (211.256)
2005.03
2009.07
3498
M 272.964
272
(200)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 350 T 4-matic (211.287)
2005.03
2009.07
3498
M 272.972
272
(200)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E coupe (C124) E 36 AMG (124.052)
1994.05
1997.06
3606
M 104.992 (AMG 3.6)
272
(200)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA E kabriolet (A124) E 36 AMG (124.066)
1994.05
1998.03
3606
M 104.992 (AMG 3.6)
272
(200)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S124) E 36 T AMG (124.092)
1994.05
1996.06
3606
M 104.992 (AMG 3.6)
272
(200)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 400 CDI (211.028)
2003.02
2008.12
3996
OM 628.961
260
(191)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 420 CDI (211.029)
2006.01
2008.12
3996
OM 629.910
314
(231)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 420 (124.034)
1993.06
1995.06
4196
M 119.975
279
(205)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 420 (210.072)
1996.01
1997.06
4196
M 119.985
279
(205)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 420 T (210.272)
1996.06
1997.06
4196
M 119.985
279
(205)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 430 (210.070)
1997.06
2002.03
4266
M 113.940
279
(205)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 430 4-matic (210.083)
1999.05
2002.03
4266
M 113.940
279
(205)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 430 T (210.270)
1997.06
2003.03
4266
M 113.940
279
(205)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 430 T 4-matic (210.283)
1999.05
2003.03
4266
M 113.940
279
(205)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 500 (211.070)
2002.03
2008.12
4966
M 113.967
306
(225)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 500 4-matic (211.083)
2003.10
2008.12
4966
M 113.969
306
(225)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 500 T (211.270)
2003.10
2009.07
4966
M 113.967
306
(225)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 500 T 4-matic (211.283)
2003.10
2009.07
4966
M 113.969
306
(225)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 500 (124.036)
1993.06
1995.06
4973
M 119.974
320
(235)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 500 (124.036)
1993.07
1995.09
4973
M 119.974
326
(240)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 50 AMG (210.072)
1996.02
1997.08
4973
M 119.985 (AMG 5.0)
347
(255)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 55 AMG (210.074)
1997.08
2002.03
5439
M 113.980
354
(260)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 55 AMG (210.074)
1997.09
1998.12
5439
M 113.980
354
(260)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 55 AMG 4-matic (210.083)
1999.05
2002.03
5439
M 113.980
354
(260)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 55 AMG Kompressor (211.076)
2002.10
2008.12
5439
M 113.990
476
(350)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 55 T AMG (210.274)
1997.08
2003.03
5439
M 113.980
354
(260)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 55 T AMG Kompressor (211.276)
2005.09
2006.12
5439
M 113.990
476
(350)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 55 T AMG Kompressor (211.276)
2003.07
2009.07
5439
M 113.990
476
(350)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 500 (211.072)
2006.04
2008.12
5461
M 273.960
388
(285)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 500 4-matic (211.090)
2006.04
2008.12
5461
M 273.962
388
(285)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 500 T (211.272)
2006.04
2009.07
5461
M 273.960
388
(285)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 500 T 4-matic (211.290)
2006.04
2009.07
5461
M 273.962
388
(285)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA E (W124) E 60 AMG (124.036)
1994.05
1995.06
5956
M 119.974 (AMG 6.0)
381
(280)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 63 AMG (211.077)
2006.09
2008.12
6208
M 156.983
514
(378)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E (W211) E 63 AMG (211.077)
2006.03
2008.12
6208
M 156.983
514
(378)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S211) E 63 AMG (211.277)
2006.03
2009.07
6208
M 156.983
514
(378)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mercedes-benz E
Bestseller

INA
Popychacz zaworu 420 0086 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 35
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.79 
zł
31.14
25.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Pierścień uszczelniający EL924867

Średnica zewnętrzna [mm] 15
Średnica wewnętrzna [mm] 7.1
Grubość [mm] 1.56
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.68 
zł
2.68
2.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0182 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 33
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.89 
zł
47.76
38.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l EDGE

5W30 1l

API SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.47 
zł
68.87
55.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz trzonka zaworu CO49472015

Średnica wewnętrzna [mm] 6 8.8
Średnica zewnętrzna [mm] 12.2
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.46 
zł
2.34
1.90 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: MERCEDES-BENZ E – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: MERCEDES-BENZ E” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: MERCEDES-BENZ E, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie MERCEDES-BENZ E bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie MERCEDES-BENZ E wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta MERCEDES-BENZ E.

Jak dbać o silnik w aucie MERCEDES-BENZ E, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie MERCEDES-BENZ E, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: MERCEDES-BENZ E – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie MERCEDES-BENZ E? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta MERCEDES-BENZ E już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.