Silniki do MERCEDES-BENZ GL

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 16 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X164) GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825)
2009.12
2012.08
2987
OM 642.820
211
(155)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.822)
2009.05
2012.08
2987
OM 642.940
224
(165)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.823)
2010.10
2012.08
2987
OM 642.822
265
(195)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X166) GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824)
2012.07
2015.10
2987
OM 642.826
258
(190)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X166) GL 350 CDI / BlueTEC 4-matic (166.824)
2012.07
2015.10
2987
OM 642.826
249
(183)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X166) GL 400 4-matic (166.856)
2013.08
2015.10
2996
M 276.821
333
(245)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X164) GL 450 CDI 4-matic (164.828)
2009.05
2012.08
3996
OM 629.912
306
(225)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X164) GL 450 4-matic (164.871)
2006.09
2012.08
4663
M 273.923
340
(250)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X166) GL 500 4-matic (166.873)
2014.07
2015.10
4663
M 278.928
408
(300)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X166) GL 500 4-matic (166.873)
2012.07
2015.10
4663
M 278.928
435
(320)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X164) GL 500 4-matic (164.886)
2006.09
2012.12
5461
M 273.963
388
(285)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X166) GL 63 AMG 4-matic (166.874)
2012.07
2015.10
5461
M 157.982
544
(400)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X166) GL 63 AMG 4-matic (166.874)
2012.07
2015.10
5461
M 157.982
558
(410)
SUV
Pokaż więcej
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822)
2006.09
2009.05
2987
OM 642.940
224
(165)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822)
2006.09
2009.12
2987
OM 642.940
218
(160)
SUV
MERCEDES-BENZ KLASA GL (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828)
2006.09
2009.05
3996
OM 629.912
306
(225)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mercedes-benz Gl
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Pierścień uszczelniający EL924867

Średnica zewnętrzna [mm] 15
Średnica wewnętrzna [mm] 7.1
Grubość [mm] 1.56
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.68 
zł
2.68
2.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Nakrętka kolektora wydechowego FE03687

Nazwa asortymentu Nakrętka
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.73 
zł
2.37
1.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL115100

Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 20
Grubość [mm] 1.5
Nazwa Uszczelka korka spustowego oleju
Materiał Miedź
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
1.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.28 
zł
1.13
0.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: MERCEDES-BENZ GL – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: MERCEDES-BENZ GL” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: MERCEDES-BENZ GL, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie MERCEDES-BENZ GL bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie MERCEDES-BENZ GL wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta MERCEDES-BENZ GL.

Jak dbać o silnik w aucie MERCEDES-BENZ GL, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie MERCEDES-BENZ GL, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: MERCEDES-BENZ GL – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie MERCEDES-BENZ GL? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta MERCEDES-BENZ GL już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.