Silniki do SUBARU FORESTER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 35 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SUBARU FORESTER (SH_) 2.0 AWD (SH5)
2008.01
2013.09
1994
EJ204
150
(110)
SUV
SUBARU FORESTER (SH_) 2.0 BiFuel AWD
2009.01
2011.12
1994
EJ204
150
(110)
SUV
SUBARU FORESTER (SJ_) 2.0 BiFuel AWD (S13, SJ5)
2013.03
1995
FB20B
150
(110)
SUV
SUBARU FORESTER (SJ_) 2.0 i AWD (SJ5)
2013.03
1995
FB20
150
(110)
SUV
SUBARU FORESTER (SK_) 2.0 AWD (SK7)
2018.04
1995
FB20C FB20D
156
(115)
SUV
SUBARU FORESTER (SK_) 2.0 e-Boxer Hybrid AWD (SKE)
2018.04
1995
FB20W FB20X
150
(110)
SUV
SUBARU FORESTER (SK_) 2.0 e-Boxer Hybrid AWD (SKE)
2018.04
1995
FB20X
145
(107)
SUV
SUBARU FORESTER (SL_) 2.0 i e-BOXER AWD (SLE)
2024.11
1995
FB20W
136
(100)
SUV
SUBARU FORESTER (SH_) 2.0 D AWD (SHH, SHD, SHN)
2008.09
2013.09
1998
EE20Z
147
(108)
SUV
SUBARU FORESTER (SJ_) 2.0 D AWD (SJD)
2013.03
1998
EE20Z
147
(108)
SUV
SUBARU FORESTER (SJ_) 2.0 XT AWD (SJG)
2013.03
1998
FA20
241
(177)
SUV
SUBARU FORESTER (SG_, S11SG) 2.5 AWD
2005.01
2012.10
2457
EJ253
175
(129)
SUV
SUBARU FORESTER (SH_) 2.5 AWD (SH9)
2009.01
2013.09
2457
EJ25
171
(126)
SUV
SUBARU FORESTER (SH_) 2.5 AWD (SH9)
2008.06
2013.09
2457
EJ255
230
(169)
SUV
SUBARU FORESTER (SH_) 2.5 Turbo AWD (SH9)
2011.02
2013.09
2457
EJ255
262
(193)
SUV
SUBARU FORESTER (SH_) 2.5 AWD (SHM)
2011.03
2013.09
2498
FB25
171
(126)
SUV
SUBARU FORESTER (SJ_) 2.5 AWD (SJ9)
2012.11
2498
FB25
171
(126)
SUV
SUBARU FORESTER (SK_) 2.5 AWD (SK9)
2018.04
2498
FB25C FB25D
185
(136)
SUV
SUBARU FORESTER (SL_) 2.5 AWD (SL9)
2024.11
2498
FB25C
185
(136)
SUV
Pokaż więcej
SUBARU FORESTER (SF_) 2.0 16V AWD
1997.03
2002.02
1994
EJ20 (Turbo)
250
(184)
SUV
SUBARU FORESTER (SF_) 2.0 AWD (SF5)
1997.08
2002.09
1994
EJ202
122
(90)
SUV
SUBARU FORESTER (SF_) 2.0 AWD (SF5)
1998.06
2002.09
1994
EJ202
125
(92)
SUV
SUBARU FORESTER (SF_) 2.0 S Turbo AWD (SF5)
1998.06
2001.04
1994
EJ205
170
(125)
SUV
SUBARU FORESTER (SF_) 2.0 S Turbo AWD (SF5)
2001.04
2002.09
1994
EJ205
177
(130)
SUV
SUBARU FORESTER (SG_, S11SG) 2.0 AWD (SG5)
2002.06
2005.05
1994
EJ201
125
(92)
SUV
SUBARU FORESTER (SG_, S11SG) 2.0 S Turbo AWD (SG5)
2002.02
2005.05
1994
EJ205
177
(130)
SUV
SUBARU FORESTER (SG_, S11SG) 2.0 X AWD (SG5)
2005.06
2008.05
1994
EJ204
158
(116)
SUV
SUBARU FORESTER (SH_) 2.0 AWD (SHJ)
2010.01
1995
FB20
150
(110)
SUV
SUBARU FORESTER (SF_) 2.5 AWD (SF9)
1997.07
2002.05
2457
EJ25D
167
(123)
SUV
SUBARU FORESTER (SG_, S11SG) 2.5 AWD
2004.01
2009.12
2457
EJ255
232
(171)
SUV
SUBARU FORESTER (SG_, S11SG) 2.5 AWD (SG9, S11SG, S12SH)
2005.06
2008.05
2457
EJ255
230
(169)
SUV
SUBARU FORESTER (SG_, S11SG) 2.5 AWD (SG9)
2005.06
2008.05
2457
EJ253
165
(121)
SUV
SUBARU FORESTER (SG_, S11SG) 2.5 AWD (SG9)
2003.12
2005.05
2457
EJ257
211
(155)
SUV
SUBARU FORESTER (SG_, S11SG) 2.5 Prodrive Performance Pack AWD
2005.05
2005.09
2457
EJ255
256
(188)
SUV
SUBARU FORESTER (SG_, S11SG) 2.5 RX Nato AWD (SG9)
2002.11
2008.12
2457
EJ25
156
(115)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Subaru Forester
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SUBARU FORESTER – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SUBARU FORESTER” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SUBARU FORESTER, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SUBARU FORESTER bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SUBARU FORESTER wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SUBARU FORESTER.

Jak dbać o silnik w aucie SUBARU FORESTER, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SUBARU FORESTER, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SUBARU FORESTER – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SUBARU FORESTER? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SUBARU FORESTER już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.