Silniki do SUBARU OUTBACK

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 24 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SUBARU OUTBACK (BR) 2.0 D AWD
2013.01
1998
EE20Z
147
(108)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BS) 2.0 D AWD (BSD)
2015.03
1998
EE20Z
150
(110)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BT) 2.4 AWD (BTA)
2023.11
2387
FA24F
249
(183)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BR) 2.5 BiFuel AWD
2010.01
2014.12
2457
EJ253
167
(123)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BR) 2.5 i AWD
2012.01
2014.12
2457
EJ253
175
(129)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BR) 2.5 i AWD
2009.05
2014.12
2457
EJ25
170
(125)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BR) 2.5 BiFuel AWD
2013.01
2014.12
2498
FB25B
173
(127)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BR) 2.5 CNG AWD
2014.06
2014.12
2498
FB25B
173
(127)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BR) 2.5 i AWD
2014.07
2498
177
(130)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BR) 2.5 i AWD (BRM)
2013.01
2498
FB25B
173
(127)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BS) 2.5 AWD (BS9)
2015.03
2019.12
2498
FB25B FB25Z
175
(129)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BT) 2.5 AWD (BT9KL, BT9LL, BT11A, BT12A, BT13A)
2021.03
2498
FB25C FB25D
169
(124)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BR) 3.6 AWD
2011.06
2014.12
3630
EZ36D
249
(183)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BS) 3.6 AWD (BSF)
2014.10
3630
EZ36D
260
(191)
Kombi
Pokaż więcej
SUBARU OUTBACK (BP) 2.0 D AWD (BPD)
2008.09
2009.09
1998
EE20Z
150
(110)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BR) 2.0 D AWD (BRD)
2009.09
1998
EE20Z
150
(110)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BH) 2.5 AWD (BH9)
2000.10
2003.08
2457
EJ25
156
(115)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BP) 2.5 AWD (BP9)
2008.09
2009.09
2457
EJ251 EJ253
173
(127)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BP) 2.5 AWD (BP9)
2003.11
2009.09
2457
EJ253
165
(121)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BP) 2.5 BiFuel AWD
2008.09
2009.06
2457
EJ252
173
(127)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BR) 2.5 i AWD (BR9)
2009.09
2457
EJ253
167
(123)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BH) 3.0 H6 AWD (BHE)
2000.10
2003.08
3000
EZ30
209
(154)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BP) 3.0 AWD (BPE)
2003.11
2009.09
3000
EZ30
245
(180)
Kombi
SUBARU OUTBACK (BR) 3.6 R AWD (BRF)
2009.09
3630
EZ36D
260
(191)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Subaru Outback
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SUBARU OUTBACK – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SUBARU OUTBACK” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SUBARU OUTBACK, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SUBARU OUTBACK bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SUBARU OUTBACK wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SUBARU OUTBACK.

Jak dbać o silnik w aucie SUBARU OUTBACK, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SUBARU OUTBACK, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SUBARU OUTBACK – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SUBARU OUTBACK? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SUBARU OUTBACK już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.