Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
OSTATNIE SZTUKI
SPEEDMAX
Śruba koła M12X1.5X45.S X10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
107.44
zł 107.44
87.35 zł
(10.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 300V COMP syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
686.68
zł 686.68
558.28 zł
(137.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATE
Tarcza hamulcowa 1 szt. 24.0328-0276.1
Średnica zewnętrzna [mm] 295
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
308.30
zł 308.30
250.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-3005 do AUDI A1, A3, A3 ALLSTREET, Q2, Q3, TT; CUPRA ATECA, FORMENTOR, LEON, LEON SPORTSTOURER, TERRAMAR; FORD TOURNEO CONNECT V761
Długość zewnętrzna [mm] 294
Szerokość zewnętrzna [mm] 178
Wysokość [mm] 32
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
236.70
zł 236.70
192.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr oleju sportowy HP-2010 (przykręcany) wys.102mm M22x1,5mm
Wysokość [mm] 102
Typ filtra przykręcany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
70.04
zł 70.04
56.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 5W50 5l EDGE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
485.36
zł 431.48
350.80 zł
(86.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 20W50 1l VR1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
69.53
zł 58.06
47.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED H7 (2 szt.) 6500K 12/24V
Źródło światła H7
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 54
Temperatura barwowa [K] 6500
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
110.79
zł 110.79
90.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BREMBO
Klocki hamulcowe kpl. Xtra P 85 020X Tył
Mieszanka Xtra
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 87
Wysokość [mm] 53
Grubość [mm] 17
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
222.47
zł 222.47
180.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W60 5l Synthoil Race Tech GT1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
442.32
zł 380.39
309.26 zł
(76.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka xenon D1S Basic (1 szt.) 6000K
Źródło światła D1S
Linia Basic
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
95.55
zł 95.55
77.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED W5W (2 szt.) Premium 6000K 12V
Źródło światła W5W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
67.71
zł 67.71
55.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATE
Tarcza hamulcowa ATE PowerDisc 1szt. wentylowana 24.0322-0115.1 Przód BMW 3 (E36), 3 (E46), Z3 (E36), Z4 (E85)
Linia ATE PowerDisc
Średnica zewnętrzna [mm] 286
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
379.68
zł 379.68
308.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED W5W (2 szt.) Heavy Duty 6000K 24V
Źródło światła W5W
Linia Heavy Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 0,33
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
33.22
zł 33.22
27.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr oleju sportowy HP-1008 (przykręcany) wys.79mm M20x1,5mm
Wysokość [mm] 79
Typ filtra przykręcany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
70.04
zł 70.04
56.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W60 1l Synthoil Race Tech GT1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
99.74
zł 85.78
69.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr oleju sportowy HP-1017 (przykręcany) wys.95mm M22x1,5mm
Wysokość [mm] 95
Typ filtra przykręcany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
70.04
zł 70.04
56.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED P21W (2 szt.) Basic 6000K 12V
Źródło światła P21W
Linia Basic
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
64.96
zł 64.96
52.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATE
Tarcza hamulcowa ATE PowerDisc 1szt. wentylowana 24.0325-0158.1 Przód AUDI A1, A3, Q2, Q3, TT; CUPRA ATECA; SEAT ALHAMBRA, ALTEA, ALTEA XL, ATECA, LEON, LEON SC, LEON SPORTSTOURER, LEON ST, TARRACO
Linia ATE PowerDisc
Średnica zewnętrzna [mm] 312
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
555.92
zł 555.92
451.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BREMBO
Klocki hamulcowe kpl. Xtra P 85 126X Przód
Mieszanka Xtra
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 160
Wysokość [mm] 65
Grubość [mm] 20
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
412.36
zł 412.36
335.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka xenon D2S Basic (2 szt.) 6000K
Źródło światła D2S
Linia Basic
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
77.45
zł 77.45
62.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED D1S (2 szt.) 6000K 12/24V
Źródło światła D1S
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
360.12
zł 360.12
292.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 20W50 5l VR1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
372.85
zł 311.33
253.11 zł
(62.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BREMBO
Tarcza do hamulców o wysokiej skuteczności Xtra perforowana/wentylowana 09.A200.1X Tył AUDI A3, A3 ALLSTREET, Q2, Q3, TT; CHRYSLER VOYAGER III; CUPRA ATECA, FORMENTOR, LEON, LEON SPORTSTOURER
Linia Xtra
Średnica zewnętrzna [mm] 310
Rodzaj tarczy Nawiercana
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
472.55
zł 472.55
384.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 5W50 2l 300V COMP syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
247.83
zł 247.83
201.49 zł
(123.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W50 4l Molygen
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
379.73
zł 326.56
265.50 zł
(81.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
K&N
Zestaw do konserwacji filtra (butelka, nadający się do wtrysku) 204ml 559ml 99-5000EU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
89.62
zł 89.62
72.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED C5W (2 szt.) Premium 6000K 12V
Źródło światła C5W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
62.25
zł 62.25
50.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BREMBO
Tarcza hamulcowa Max pełna 08.7165.75 Tył AUDI A1, A1 ALLSTREET, A1 CITY CARVER, A2, A3, TT; SEAT ARONA, CORDOBA, CORDOBA VARIO, IBIZA III, IBIZA IV, IBIZA IV SC, IBIZA IV ST, IBIZA V, LEON
Linia Max
Średnica zewnętrzna [mm] 230
Rodzaj tarczy Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
160.79
zł 160.79
130.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W60 5l VR1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
386.96
zł 323.11
262.69 zł
(64.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 1766
następna