Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
FERODO
Klocki hamulcowe wyczynowe DS 2500 Tył FCP1636H pasuje do AUDI; DODGE; FIAT; LANCIA; SEAT; SKODA; VW
Mieszanka DS 2500
Szerokość [mm] 105.3
Wysokość [mm] 105.3
Grubość [mm] 17.1
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
748.11
zł 748.11
608.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PIPERCROSS
Filtr uniwersalny (stożkowy, airbox) TUPK007F średnica flanszy 90mm
Typ filtra o podwyższonej trwałości
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
170.05
zł 170.05
138.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 0W20 2l 300V POWER syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
246.60
zł 246.60
200.49 zł
(123.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Odbój gumowy, resorowanie 00289647
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
17.61
zł 17.61
14.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED W5W (2 szt.) Heavy Duty 6000K 24V
Źródło światła W5W
Linia Heavy Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
58.02
zł 58.02
47.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 63,3/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 0W40 2l 300V COMP syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
255.70
zł 255.70
207.89 zł
(127.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Lampa robocza LED 12/24V 30W liczba diod 6szt. 1FB 358 176-221
Źródło światła LED
Temperatura barwowa [K] 5700
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
200.06
zł 200.06
162.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 0W30 2l 300V POWER syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
253.40
zł 253.40
206.02 zł
(126.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2428 do BMW 5 (F10), 5 (F11), 5 GRAN TURISMO (F07), 6 (F12), 6 (F13), 6 GRAN COUPE (F06), 7 (F01, F02, F03, F04), X3 (F25), X4 (F26), X5 (E70), X5 (F15, F85)
Długość zewnętrzna [mm] 273
Szerokość zewnętrzna [mm] 260
Wysokość [mm] 32
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
290.59
zł 290.59
236.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED W5W (2 szt.) Premium 6000K 12V
Źródło światła W5W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
50.04
zł 50.04
40.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/63,3 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED T10 (2 szt.) 6000K 12V
Źródło światła T10
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
49.30
zł 49.30
40.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2367 do BMW 1 (E82), 1 (E88), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), 5 (E60), Z4 (E89)
Długość zewnętrzna [mm] 356
Szerokość zewnętrzna [mm] 283
Wysokość [mm] 29
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
264.36
zł 264.36
214.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr powietrza kwadratowy 33-5144 do BMW X5 (G05, F95), X6 (G06, F96), X7 (G07), XM (G09)
Wysokość [mm] 40
Kształt kwadratowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
551.69
zł 551.69
448.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza kwadratowy, panelowy 33-2360 do TOYOTA ALLION II, AURIS, AVENSIS, COROLLA, COROLLA VERSO, IST, NOAH/VOXY, PREMIO, RACTIS, RAV 4 III, RAV 4 IV, RAV 4 V, VERSO, VERSO S
Długość zewnętrzna [mm] 244
Szerokość zewnętrzna [mm] 176
Wysokość [mm] 25
Kształt panelowy kwadratowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
211.45
zł 211.45
171.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr oleju SO-1017
Wysokość [mm] 87
Typ filtra przykręcany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
55.33
zł 55.33
44.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TURBOWORKS
Taśma termiczna bandaż ceramiczna do 800 stopni C MG-TT-004
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
31.92
zł 31.92
25.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MPBS
Przegub elastyczny wału napędowego Przód 08011105A-00/90SHA BMW 3 (E30), 3 (E36), 3 (E46), 5 (E60)
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
269.57
zł 269.57
219.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-3087 do FIAT TIPO
Długość zewnętrzna [mm] 246
Szerokość zewnętrzna [mm] 177
Wysokość [mm] 29
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
266.66
zł 266.66
216.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TURBOWORKS
Taśma termiczna bandaż ceramiczna; taśma termiczna do 800 stopni C MG-TT-073
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
47.01
zł 47.01
38.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza kwadratowy, panelowy 33-2342 do HONDA CIVIC VIII, FR-V
Długość zewnętrzna [mm] 224
Szerokość zewnętrzna [mm] 195
Wysokość [mm] 25
Kształt panelowy kwadratowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
236.70
zł 236.70
192.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Filtr oleju sportowy HP-1003 (przykręcany) wys.84mm 3/4cal
Wysokość [mm] 84
Typ filtra przykręcany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
70.04
zł 70.04
56.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SLIDE
Zapinki maski (2 szt.) PP-ZM-044
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
28.18
zł 28.18
22.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2292 do BMW 5 (E60), 5 (E61), 6 (E63), 6 (E64), Z4 (E85), Z4 (E86)
Długość zewnętrzna [mm] 289
Szerokość zewnętrzna [mm] 232
Wysokość [mm] 29
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
268.71
zł 268.71
218.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PIPERCROSS
Filtr panelowy (wkładka) prostokątny TUPP1389 do AUDI A3, TT; PORSCHE CAYENNE; SEAT IBIZA II, LEON, TOLEDO II; SKODA OCTAVIA I; VW BORA, BORA I, CADDY III, GOLF III, GOLF IV, GOLF PLUS V, GOLF V
Długość zewnętrzna [mm] 362
Szerokość zewnętrzna [mm] 184
Wysokość [mm] 32
Kształt prostokątny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
179.92
zł 179.92
146.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
K&N
Sportowy filtr powietrza panelowy 33-2920 do SEAT ALTEA, ALTEA XL, CORDOBA, IBIZA III, IBIZA IV, IBIZA IV SC, IBIZA IV ST, LEON, TOLEDO III, TOLEDO IV; SKODA FABIA I, FABIA II, OCTAVIA II, RAPID
Długość zewnętrzna [mm] 375
Szerokość zewnętrzna [mm] 191
Wysokość [mm] 25
Kształt panelowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
236.70
zł 236.70
192.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TURBOWORKS
Taśma termiczna bandaż ceramiczna do 1200 stopni C MG-TT-011
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
52.80
zł 52.80
42.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BLIC
Lampa oświetlenia tablicy rejestracyjnej LED 12V 5403-053-44-905LED
Źródło światła LED
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
78.33
zł 78.33
63.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
8 z 1768
następna