OPEL ANTARA A (L07) 2.0 CDTI
Cena
Producent
Miejsce zabudowy




3
5
3
2
Rozmiar
Polecane
Silnik / osprzęt OPEL ANTARA A (L07) 2.0 CDTI
A~6200000
Bestseller
ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL115100
Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 20
Grubość [mm] 1.5
Materiał Miedź
Cena katalogowa  
1.28
zł 1.13
0.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
46.60
zł 41.43
33.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 5l SYNPOWER
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
355.41
zł 296.76
241.27 zł
(59.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
CASTROL
Olej silnikowy 5W40 5l EDGE
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
297.88
zł 264.75
215.24 zł
(52.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE
API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
88.90
zł 82.62
67.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 5l TopTec 4100
API CF SN
ACEA A3 B4 C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
396.20
zł 340.72
277.01 zł
(68.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ULTRA FORCE
API SL CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
162.34
zł 146.91
119.44 zł
(29.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ALL CLIMATE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
287.20
zł 239.81
194.97 zł
(47.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
REVLINE
Olej silnikowy 5W40 1l ULTRA FORCE
API SL CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
35.34
zł 31.98
26.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
CASTROL
Olej silnikowy 5W40 4l EDGE
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
238.19
zł 211.61
172.04 zł
(52.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W40 4l ULTRA FORCE
API SL CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
132.00
zł 119.46
97.12 zł
(29.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny
API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
184.70
zł 162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
312.79
zł 250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l MaxExpert
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
59.96
zł 57.54
46.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10
Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
45.15
zł 45.15
36.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
80.80
zł 64.12
52.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 4l 8100
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
271.37
zł 214.39
174.30 zł
(53.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 4l Cleansynto
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
305.94
zł 258.52
210.18 zł
(64.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
221.07
zł 200.07
162.66 zł
(40.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy RESTORE&PROTECT 5W40 5L
API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
336.68
zł 281.13
228.56 zł
(56.23 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Zestaw uszczelek wtryskiwacza F 00V C17 503K
Średnica zewnętrzna [mm] 15
Średnica wewnętrzna [mm] 7
Grubość [mm] 1.5
Cena katalogowa  
63.11
zł 63.11
51.31 zł
(6.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
ELRING
Substancja uszczelniająca EL036164
Pojemność [l] 0,07
Linia DIRKO
Materiał Silikon
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
38.31
zł 36.40
29.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 5W30 4l MaxExpert
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
223.56
zł 214.62
174.49 zł
(53.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
76.49
zł 63.87
51.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 1l
API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
42.85
zł 37.66
30.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WALKER
Nakrętka kolektora wydechowego WALK83318
Nazwa asortymentu Nakrętka
Długość [mm] 17.5
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Cena katalogowa  
3.16
zł 2.80
2.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
CORTECO
Korek spustowy oleju CO220154S
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 21
Rozmiar klucza [mm] 17
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
29.16
zł 27.70
22.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VALVOLINE
Olej silnikowy RESTORE&PROTECT 5W40 1L
API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
75.85
zł 63.33
51.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W40 4l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
184.04
zł 166.57
135.42 zł
(41.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l ALL CLIMATE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
63.42
zł 52.95
43.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 9
następna