Silniki do HYUNDAI I30

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 121 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI
2016.11
998
G3LC G3LE
120
(88)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI
2024.05
998
G3LE
101
(74)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI
2026.01
998
G3LE G3LH
116
(85)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V
2020.03
998
G3LF
120
(88)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V
2024.08
998
G3LF
101
(74)
Hatchback
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI
2017.06
998
G3LC G3LE
120
(88)
Hatchback
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V
2020.06
998
G3LF
120
(88)
Hatchback
HYUNDAI i30 Hatchback Van (PDE) 1.0 T-GDi
2016.11
998
G3LC
120
(88)
Furgon/hatchback
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI
2024.05
998
G3LE
101
(74)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI
2026.01
998
G3LE G3LH
116
(85)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI
2017.03
998
G3LC G3LE
120
(88)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI hybrid 48V
2020.03
998
G3LF
120
(88)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI hybrid 48V
2025.04
998
G3LE G3LF
101
(74)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.0 T-GDi
2017.03
998
G3LC
120
(88)
Furgon/kombi
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.4 T-GDI
2016.11
2020.12
1353
G4LD
140
(103)
Hatchback
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.4 T-GDI
2017.06
1353
G4LD
140
(103)
Hatchback
HYUNDAI i30 Hatchback Van (PDE) 1.4 T-GDi
2016.11
2020.12
1353
G4LD
140
(103)
Furgon/hatchback
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.4 T-GDI
2017.03
2020.12
1353
G4LD
140
(103)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.4 T-GDi
2017.03
2020.12
1353
G4LD
140
(103)
Furgon/kombi
HYUNDAI i30 (GD) 1.4
2014.12
2016.12
1368
G4LC
101
(74)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.4 MPI
2016.11
2020.12
1368
G4LC
100
(74)
Hatchback
HYUNDAI i30 coupe 1.4
2014.12
1368
G4LC
101
(74)
coupe
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.4 MPI
2015.05
2017.05
1368
G4LC
101
(74)
Furgon/hatchback
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4
2014.01
2017.05
1368
G4LC
101
(74)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.4 MPI
2017.03
2020.12
1368
G4LC
101
(74)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.4 MPI
2015.05
2017.05
1368
G4LC
101
(74)
Furgon/kombi
HYUNDAI i30 (FD) 1.4
2007.10
2011.11
1396
G4FA
109
(80)
Hatchback
HYUNDAI i30 (FD) 1.4
2007.10
2011.11
1396
G4FA
105
(77)
Hatchback
HYUNDAI i30 (GD) 1.4
2011.12
2015.12
1396
G4FA
99
(73)
Hatchback
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 CRDi
2011.12
2016.12
1396
D4FC
90
(66)
Hatchback
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 LPG
2013.01
2014.12
1396
G4FA
99
(73)
Hatchback
HYUNDAI i30 coupe 1.4
2013.05
2014.12
1396
G4FA
99
(73)
coupe
HYUNDAI i30 coupe 1.4 CRDi
2013.05
2017.05
1396
D4FC
90
(66)
coupe
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.4
2009.11
2012.06
1396
G4FA
109
(80)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.4
2007.10
2012.06
1396
G4FA
105
(77)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.4 LPG
2009.11
2012.06
1396
G4FA
109
(80)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4
2012.06
2015.12
1396
G4FA
99
(73)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 CRDi
2012.06
2017.05
1396
D4FC
90
(66)
Kombi
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.5 T-GDI hybrid 48V
2024.05
1482
G4LK
140
(103)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.5 T-GDI hybrid 48V
2020.03
1482
G4LK
160
(118)
Hatchback
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.5 T-GDI hybrid 48V
2024.05
1482
G4LK
140
(103)
Hatchback
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.5 T-GDI Hybrid 48V
2020.03
1482
G4LK
160
(118)
Hatchback
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.5 T-GDI hybrid 48V
2024.05
1482
G4LK
140
(103)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.5 T-GDI Hybrid 48V
2020.03
1482
G4LK
160
(118)
Kombi
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.5
2020.06
1498
G4LG
110
(81)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.5 DPI
2024.04
1498
G4LG
97
(71)
Hatchback
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.5 DPI
2024.04
1498
G4LG
97
(71)
Hatchback
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.5
2020.06
1498
G4LG
110
(81)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.5 DPI
2024.04
1498
G4LG
97
(71)
Kombi
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi
2010.01
2011.11
1582
D4FB
128
(94)
Hatchback
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi
2007.10
2011.11
1582
D4FB
116
(85)
Hatchback
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi
2007.10
2011.11
1582
D4FB
90
(66)
Hatchback
HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi VGT
2007.10
2011.11
1582
D4FB
110
(81)
Hatchback
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi
2011.11
2016.12
1582
D4FB
136
(100)
Hatchback
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi
2011.12
2015.12
1582
D4FB
128
(94)
Hatchback
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi
2011.12
2016.12
1582
D4FB
110
(81)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi
2016.11
1582
D4FB
95
(70)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi
2016.11
1582
D4FB
110
(81)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi
2016.11
1582
D4FB
136
(100)
Hatchback
HYUNDAI i30 coupe 1.6 CRDi
2013.05
1582
D4FB
128
(94)
coupe
HYUNDAI i30 coupe 1.6 CRDi
2014.12
1582
D4FB
136
(100)
coupe
HYUNDAI i30 coupe 1.6 CRDi
2013.05
1582
D4FB
110
(81)
coupe
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.6 CRDi
2017.12
2022.01
1582
D4FB
136
(100)
Hatchback
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.6 CRDI
2015.05
1582
D4FB
110
(81)
Furgon/hatchback
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi
2008.02
2012.06
1582
D4FB
90
(66)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi
2008.02
2012.06
1582
D4FB
116
(85)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi
2010.01
2012.06
1582
D4FB
128
(94)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 CRDi
2012.06
1582
D4FB
136
(100)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 CRDi
2012.06
2015.12
1582
D4FB
128
(94)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 CRDi
2012.06
1582
D4FB
110
(81)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.6 CRDi
2017.03
1582
D4FB
136
(100)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.6 CRDi
2017.03
1582
D4FB
110
(81)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.6 CRDi
2018.08
1582
D4FB
128
(94)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.6 CRDI
2015.05
1582
D4FB
110
(81)
Furgon/kombi
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.6 CRDi VGT
2017.03
1582
D4FB
110
(81)
Furgon/kombi
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.6 CRDi VGT
2017.03
1582
D4FB
136
(100)
Furgon/kombi
HYUNDAI i30 (FD) 1.6
2008.02
2011.11
1591
G4FC
126
(93)
Hatchback
HYUNDAI i30 (FD) 1.6
2007.10
2011.11
1591
G4FC
122
(90)
Hatchback
HYUNDAI i30 (FD) 1.6
2007.10
2011.11
1591
G4FC
116
(85)
Hatchback
HYUNDAI i30 (GD) 1.6
2011.12
2015.12
1591
G4FC G4FG
129
(95)
Hatchback
HYUNDAI i30 (GD) 1.6
2014.06
1591
G4FC
131
(96)
Hatchback
HYUNDAI i30 (GD) 1.6
2012.01
2016.12
1591
G4FC G4FG
120
(88)
Hatchback
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI
2011.12
2016.12
1591
G4FD
135
(99)
Hatchback
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 T-GDI
2015.01
1591
G4FJ
186
(137)
Hatchback
HYUNDAI i30 coupe 1.6 GDI
2013.05
1591
G4FD
135
(99)
coupe
HYUNDAI i30 coupe 1.6 MPI
2013.05
1591
G4FC
120
(88)
coupe
HYUNDAI i30 coupe 1.6 T-GDI
2015.01
1591
G4FJ
186
(137)
coupe
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.6 GDI
2015.05
1591
G4FD
135
(99)
Furgon/hatchback
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.6 T-GDI
2015.05
1591
G4FJ
186
(137)
Furgon/hatchback
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6
2008.02
2012.06
1591
G4FC
116
(85)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6
2008.02
2012.06
1591
G4FC
126
(93)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6
2008.02
2012.06
1591
G4FC
122
(90)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6
2012.06
1591
G4FC G4FG
120
(88)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6
2012.06
2015.12
1591
G4FD
129
(95)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 GDI
2012.06
1591
G4FD
135
(99)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.6 GDI
2015.05
1591
G4FD
135
(99)
Furgon/kombi
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi
2018.08
1598
D4FE
95
(70)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi
2018.08
1598
D4FE
116
(85)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi
2018.08
1598
D4FE
110
(81)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi
2018.08
1598
D4FE
136
(100)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 CRDi hybrid 48V
2020.03
1598
D4FE
136
(100)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.6 T-GDi
2026.02
1598
G4FY
150
(110)
Hatchback
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.6 CRDi
2018.09
1598
D4FE
136
(100)
Hatchback
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.6 CRDi hybrid 48V
2020.03
1598
D4FE
136
(100)
Hatchback
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.6 CRDi
2018.08
1598
D4FE
110
(81)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.6 CRDi
2018.08
1598
D4FE
116
(85)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.6 CRDi
2018.08
1598
D4FE
136
(100)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.6 CRDi hybrid 48V
2020.03
1598
D4FE
136
(100)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.6 T-GDi
2026.02
1598
G4FY
150
(110)
Kombi
HYUNDAI i30 (FD) 2.0
2007.10
2011.11
1975
G4GC
143
(105)
Hatchback
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 2.0
2008.02
2012.06
1975
G4GC
143
(105)
Kombi
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi
2007.10
2011.11
1991
D4EA
140
(103)
Hatchback
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi
2007.10
2011.11
1991
D4EA
136
(100)
Hatchback
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 2.0 CRDi
2008.02
2012.06
1991
D4EA
140
(103)
Kombi
HYUNDAI i30 Kombi (FD) 2.0 CRDi
2008.10
2012.06
1991
D4EA
136
(100)
Kombi
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 2.0 N
2021.03
1998
G4KH
280
(206)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 2.0 N
2017.07
1998
G4KH
250
(184)
Hatchback
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 2.0 N
2017.07
1998
G4KH
275
(202)
Hatchback
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 2.0 N
2017.11
1998
G4KH
250
(184)
Hatchback
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 2.0 N
2021.03
1998
G4KH
280
(206)
Hatchback
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 2.0 N
2017.11
2020.09
1998
G4KH
275
(202)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Hyundai I30
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0182 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 33
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.89 
zł
47.76
38.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

Silnik do: HYUNDAI I30 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: HYUNDAI I30” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: HYUNDAI I30, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie HYUNDAI I30 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie HYUNDAI I30 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta HYUNDAI I30.

Jak dbać o silnik w aucie HYUNDAI I30, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie HYUNDAI I30, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: HYUNDAI I30 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie HYUNDAI I30? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta HYUNDAI I30 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.