Silniki do DACIA DUSTER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 60 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
DACIA DUSTER (HM_) 1.0 LPG (HMMT)
2019.01
999
H4D 450 H4D 460 H4D 480
101
(74)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.0 TCe 100 (HMMT)
2019.01
999
H4D 450 H4D 460
101
(74)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.0 TCe 90 (HMM6)
2021.05
999
H4D 470
91
(67)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.0 TCe LPG (HMM6, HMMT)
2021.06
999
H4D 470 H4D 480
91
(67)
SUV
DACIA DUSTER (PYM_, PYN_) 1.0 ECO G-100
2023.11
999
101
(74)
SUV
DACIA DUSTER (PYM_, PYN_) 1.0 ECO G-120
2025.11
999
120
(88)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.2 TCe 125 (HMMA)
2017.10
1197
H5F 408
125
(92)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.2 TCe 125 4x4 (HMMA)
2017.10
1197
H5F 410
125
(92)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.2 TCe 125
2013.10
2018.01
1197
H5F 404 H5F 408
125
(92)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.2 TCe 125 4x4
2015.06
2018.01
1197
H5F 410
125
(92)
SUV
DACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.2 TCe 125 4x4 (HSAU)
2013.10
1197
H5F 410
125
(92)
Furgon/SUV
DACIA DUSTER (PYM_, PYN_) 1.2 Eco-G 120
2025.10
1199
H5F650
122
(90)
SUV
DACIA DUSTER (PYM_, PYN_) 1.2 Hybrid-G 150 4x4
2025.10
1199
154
(113)
SUV
DACIA DUSTER (PYM_, PYN_) 1.2 TCe 130
2023.11
1199
H5F600
131
(96)
SUV
DACIA DUSTER (PYM_, PYN_) 1.2 TCe 130 4x4
2023.11
1199
H5F604
131
(96)
SUV
DACIA DUSTER (PYM_, PYN_) 1.2 TCe 140
2025.10
1199
140
(103)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.3 TCe 130 (HMMF)
2019.01
1332
H5H 470 H5H 480
131
(96)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.3 TCe 130 4x4 (HMMF)
2019.01
1332
H5H 470 H5H 480 H5H494
131
(96)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.3 TCe 150 (HMM3)
2019.01
1332
H5H 470 H5H 480 H5H490
150
(110)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.3 TCe 150 4x4 (HMM3)
2019.01
1332
H5H 470 H5H 480 H5H490
150
(110)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 (HMAB)
2017.10
1461
K9K 656 K9K 667
109
(80)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 4x4 (HMAB)
2017.10
1461
K9K 658
109
(80)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 115 (HMAD)
2017.10
1461
K9K 872 K9K 876
116
(85)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 115 4x4
2022.01
1461
K9K 874
114
(84)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 115 4x4 (HMAD)
2017.10
1461
K9K 874 K9K878
116
(85)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 90 (HMAA)
2017.10
1461
K9K 656
90
(66)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 95 (HMAF)
2017.10
1461
K9K 872 K9K 876
95
(70)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi
2013.08
2018.01
1461
K9K 658 K9K 666 K9K 667 K9K 856 K9K 858
109
(80)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi
2010.04
2018.01
1461
K9K 796 K9K 830
86
(63)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSAJ)
2010.10
2018.01
1461
K9K 612 K9K 626 K9K 892
90
(66)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSMC)
2010.06
2018.01
1461
K9K 896 K9K 898
107
(79)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSMD, HSM3)
2013.08
2018.01
1461
K9K 856 K9K 858 K9K 898
110
(81)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4
2013.08
2018.01
1461
K9K 658 K9K 858 K9K 898
109
(80)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4
2010.10
2018.01
1461
K9K 884 K9K 894
90
(66)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD)
2010.10
2018.01
1461
K9K 858 K9K 898
110
(81)
SUV
DACIA DUSTER Furgon/SUV (HM_) 1.5 dCi 115 (HMAD)
2017.10
1461
K9K 872 K9K 876
116
(85)
Furgon/SUV
DACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.5 dCi
2013.04
1461
K9K 666 K9K 856
109
(80)
Furgon/SUV
DACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.5 dCi 4x4
2013.04
1461
K9K 658 K9K 858
109
(80)
Furgon/SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 (HMM1)
2017.10
1598
H4M 738
115
(84)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 4x4 (HMM1)
2017.10
1598
H4M 730
115
(84)
SUV
DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 LPG (HMM1)
2017.10
1598
H4M 740
109
(80)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V
2010.04
2018.01
1598
K4M 690 K4M 694 K4M 696 K4M 842 K4M 896
105
(77)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4
2010.06
2018.01
1598
K4M 606 K4M 646
105
(77)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex
2010.08
2018.01
1598
K4M 696
105
(77)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG
2011.04
2018.01
1598
K4M 616 K4M 642
105
(77)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115
2015.06
2018.01
1598
H4M 438 H4M 738
115
(84)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 4x4
2015.06
2018.01
1598
H4M 430 H4M 730 H4M 738
115
(84)
SUV
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 LPG
2015.06
2018.01
1598
H4M 740
115
(84)
SUV
DACIA DUSTER (PYM_, PYN_) 1.6 HYBRID 140
2023.11
1598
H4M632
141
(104)
SUV
DACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.6 SCe 115
2015.06
1598
H4M 738
115
(84)
Furgon/SUV
DACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.6 SCe 115 4x4
2015.06
2018.01
1598
H4M 730 H4M 738
115
(84)
Furgon/SUV
DACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.6 SCe 115 LPG
2015.06
2018.01
1598
H4M 738
115
(84)
Furgon/SUV
DACIA DUSTER (PYM_, PYN_) 1.8 Hybrid 155
2025.10
1789
H5P260
158
(116)
SUV
DACIA DUSTER (PYM_, PYN_) 1.8 Hybrid 155 4x4
2025.11
1789
H5P260
158
(116)
SUV
Pokaż więcej
DACIA DUSTER 1.4 4WD
1984.03
1993.12
1397
840
65
(48)
samochód terenowy zamknięty
DACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.5 dCi
2011.04
1461
K9K 892
90
(66)
Furgon/SUV
DACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.5 dCi 4x4
2011.04
1461
K9K 884 K9K 894
90
(66)
Furgon/SUV
DACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.6 16V
2011.04
1598
K4M 606 K4M 690 K4M 694 K4M 696 K4M 842
105
(77)
Furgon/SUV
DACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.6 16V 4x4
2011.04
1598
K4M 606
105
(77)
Furgon/SUV
DACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.6 16V Hi-Flex
2011.04
1598
K4M 696
105
(77)
Furgon/SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Dacia Duster
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l GTX

5W30 1l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.68 
zł
45.05
36.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Uszczelka wtryskiwacza FE30253

Średnica wewnętrzna [mm] 7
Średnica zewnętrzna [mm] 15
Grubość [mm] 3
Materiał Miedź
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.31 
zł
6.31
5.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: DACIA DUSTER – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: DACIA DUSTER” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: DACIA DUSTER, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie DACIA DUSTER bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie DACIA DUSTER wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta DACIA DUSTER.

Jak dbać o silnik w aucie DACIA DUSTER, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie DACIA DUSTER, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: DACIA DUSTER – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie DACIA DUSTER? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta DACIA DUSTER już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.