Silniki do OPEL ASTRA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 413 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
OPEL ASTRA L (OV5) Astra-e (F3ZKWZ)
2023.03
ZKW (ZK02)
156
(115)
Hatchback
OPEL ASTRA L Sports Tourer (OV5) Astra-e (F4ZKWZ)
2023.03
ZKW (ZK02)
156
(115)
Kombi
OPEL ASTRA K (B16) 1.0 Turbo (68)
2015.06
2019.08
999
B 10 XFL D 10 XFL
105
(77)
Hatchback
OPEL ASTRA K (B16) 1.0 Turbo (68)
2018.06
2019.08
999
D 10 XFL
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA K Furgon/kombi 1.0 (35)
2018.05
2019.08
999
D 10 XFL
105
(77)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.0 Turbo (35)
2018.06
2019.08
999
B 10 XFL D 10 XFL
105
(77)
Kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.0 Turbo (35)
2018.06
2019.08
999
D 10 XFL
90
(66)
Kombi
OPEL ASTRA K (B16) 1.2 Turbo (68)
2019.08
2021.09
1199
F 12 SHL
110
(81)
Hatchback
OPEL ASTRA K (B16) 1.2 Turbo (68)
2019.08
2021.09
1199
F 12 SHR
145
(107)
Hatchback
OPEL ASTRA K (B16) 1.2 Turbo (68)
2019.08
2021.09
1199
F 12 SHT
131
(96)
Hatchback
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.2 Turbo (35)
2019.08
2021.12
1199
F 12 SHR
145
(107)
Kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.2 Turbo (35)
2019.08
2021.12
1199
F 12 SHT
131
(96)
Kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.2 Turbo (35)
2019.08
2021.12
1199
F 12 SHL
110
(81)
Kombi
OPEL ASTRA L (OV5) 1.2 (FPHNPJ)
2021.10
1199
HNP (EB2ADT)
110
(81)
Hatchback
OPEL ASTRA L (OV5) 1.2 (FPHNSL, FPHNSR)
2021.10
1199
HNS (EB2ADTS)
131
(96)
Hatchback
OPEL ASTRA L (OV5) 1.2 Hybrid
2025.04
1199
145
(107)
Hatchback
OPEL ASTRA L (OV5) 1.2 MHEV (FPHPY)
2023.10
1199
HPY (EB2LTDH2)
136
(100)
Hatchback
OPEL ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.2 (FRHNPJ)
2021.10
1199
HNP (EB2ADT)
110
(81)
Kombi
OPEL ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.2 (FRHNSL, FRHNSR)
2021.10
1199
HNS (EB2ADTS)
131
(96)
Kombi
OPEL ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.2 Hybrid
2025.04
1199
145
(107)
Kombi
OPEL ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.2 MHEV (FPHPY)
2023.10
1199
HPY (EB2LTDH2)
136
(100)
Kombi
OPEL ASTRA J (P10) 1.3 CDTI (68)
2009.12
2015.10
1248
A 13 DTE
95
(70)
Hatchback
OPEL ASTRA J Sedan 1.3 CDTI (69)
2012.06
2015.10
1248
A 13 DTE
95
(70)
Sedan
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.3 CDTI (35)
2010.10
2014.10
1248
A 13 DTE
95
(70)
Kombi
OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68)
2019.08
2021.09
1342
F 14 SHL F 14 SHT
145
(107)
Hatchback
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 Turbo (35)
2019.08
2021.12
1342
F 14 SHL F 14 SHT
145
(107)
Kombi
OPEL ASTRA H CLASSIC Hatchback (A04) 1.4 (L48)
2009.01
2014.05
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.4 (L35)
2009.01
2014.05
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Kombi
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 LPG (68)
2012.01
2015.10
1364
A 14 NET
140
(103)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68)
2009.12
2015.10
1364
A 14 NET B 14 NET
140
(103)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68)
2010.10
2015.10
1364
A 14 NEL B 14 NEL
120
(88)
Hatchback
OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08)
2011.10
2018.04
1364
A 14 NEL B 14 NEL
120
(88)
Hatchback
OPEL ASTRA J GTC 1.4 Turbo (08)
2011.10
2018.04
1364
A 14 NET B 14 NET
140
(103)
Hatchback
OPEL ASTRA J Sedan 1.4 Turbo (69)
2012.06
2015.10
1364
A 14 NEL B 14 NEL
120
(88)
Sedan
OPEL ASTRA J Sedan 1.4 Turbo (69)
2012.06
2018.06
1364
A 14 NET B 14 NET
140
(103)
Sedan
OPEL ASTRA J Sedan 1.4 Turbo LPG (69)
2014.07
2018.06
1364
A 14 NET B 14 NET
140
(103)
Sedan
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 LPG (35)
2011.12
2015.10
1364
A 14 NET
140
(103)
Kombi
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35)
2010.10
2015.10
1364
A 14 NEL B 14 NEL
120
(88)
Kombi
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35)
2010.10
2015.10
1364
A 14 NET B 14 NET
140
(103)
Kombi
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68)
2009.12
2015.10
1398
A 14 XEL
87
(64)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68)
2009.12
2015.10
1398
A 14 XER B 14 XER
100
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08)
2011.10
2013.11
1398
A 14 XER
101
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA J Sedan 1.4 (69)
2012.06
2015.10
1398
A 14 XER B 14 XER
101
(74)
Sedan
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 (35)
2010.10
2015.10
1398
A 14 XER B 14 XER
101
(74)
Kombi
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 (35)
2010.10
2015.10
1398
A 14 XEL
87
(64)
Kombi
OPEL ASTRA K (B16) 1.4 (68)
2015.06
2018.08
1399
B 14 XE
100
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA K (B16) 1.4 CNG (68)
2017.10
2018.05
1399
B 14 XNT
110
(81)
Hatchback
OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68)
2015.10
2019.08
1399
B 14 XFT D 14 XFT
150
(110)
Hatchback
OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68)
2015.06
2019.08
1399
B 14 XFL D 14 XFL
125
(92)
Hatchback
OPEL ASTRA K Furgon/kombi 1.4 (35)
2018.06
2021.09
1399
D 14 XFT
150
(110)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 (35)
2016.04
2018.05
1399
B 14 XE
100
(74)
Kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 CNG (35)
2017.08
2018.05
1399
B 14 XNT
110
(81)
Kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 Turbo (35)
2016.04
2019.08
1399
B 14 XFL D 14 XFL
125
(92)
Kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 Turbo (35)
2016.04
2019.08
1399
B 14 XFT D 14 XFT
150
(110)
Kombi
OPEL ASTRA K (B16) 1.5 CRDI (68)
2019.08
2021.09
1496
D 15 DVH F 15 DVH
122
(90)
Hatchback
OPEL ASTRA K (B16) 1.5 CRDI (68)
2019.08
2021.09
1496
D 15 DVC F 15 DVC
105
(77)
Hatchback
OPEL ASTRA K Furgon/kombi 1.5 CRDI (35)
2019.08
2021.09
1496
D 15 DVC F 15 DVC
105
(77)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.5 CRDI (35)
2019.08
2021.12
1496
D 15 DVC F 15 DVC
105
(77)
Kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.5 CRDI (35)
2019.08
2021.12
1496
D 15 DVH F 15 DVH
122
(90)
Kombi
OPEL ASTRA L (OV5) 1.5 Turbo D (FBYHZT, FBYHZJ)
2021.10
1499
YHZ (DV5RC)
131
(96)
Hatchback
OPEL ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.5 CDTi (FCYHZT, FCYHZJ)
2021.10
1499
YHZ (DV5RC)
131
(96)
Kombi
OPEL ASTRA H CLASSIC Hatchback (A04) 1.6 (L48)
2009.01
2014.05
1598
Z 16 XER
116
(85)
Hatchback
OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.6 (L35)
2009.01
2014.05
1598
Z 16 XER
116
(85)
Kombi
OPEL ASTRA H CLASSIC Sedan (A04) 1.6 (L69)
2009.01
2014.05
1598
Z 16 XER
116
(85)
Sedan
OPEL ASTRA J (P10) 1.6 (68)
2009.12
2015.10
1598
A 16 XER B 16 XER
115
(85)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 1.6 CDTi (68)
2014.02
2015.10
1598
B 16 DTL
110
(81)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 1.6 CDTi (68)
2013.11
2015.10
1598
B 16 DTH
136
(100)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 1.6 SIDI (68)
2012.12
2015.10
1598
A 16 XHT B 16 SHL
170
(125)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 1.6 Turbo (68)
2009.12
2015.10
1598
A 16 LET
180
(132)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 1.6 Turbo 4x4 (68)
2009.12
2015.10
1598
A 16 LET
180
(132)
Hatchback
OPEL ASTRA J Furgon/hatchback (P10) 1.6 CDTi
2013.05
2015.10
1598
B 16 DTH
136
(100)
Furgon/hatchback
OPEL ASTRA J GTC 1.6 CDTI (08)
2014.07
2018.04
1598
B 16 DTH
136
(100)
Hatchback
OPEL ASTRA J GTC 1.6 CDTI (08)
2014.07
2018.04
1598
B 16 DTL
110
(81)
Hatchback
OPEL ASTRA J GTC 1.6 SIDI (08)
2012.12
2018.04
1598
A 16 XHT B 16 SHL
170
(125)
Hatchback
OPEL ASTRA J GTC 1.6 SIDI (08)
2013.07
2018.04
1598
A 16 SHT B 16 SHT
200
(147)
Hatchback
OPEL ASTRA J GTC 1.6 Turbo (08)
2011.10
2013.06
1598
A 16 LET
180
(132)
Hatchback
OPEL ASTRA J Sedan 1.6 (69)
2012.06
2018.06
1598
A 16 XER B 16 XER
116
(85)
Sedan
OPEL ASTRA J Sedan 1.6 CDTi (69)
2014.01
2018.06
1598
B 16 DTH
136
(100)
Sedan
OPEL ASTRA J Sedan 1.6 CDTi (69)
2014.04
2018.06
1598
B 16 DTL
110
(81)
Sedan
OPEL ASTRA J Sedan 1.6 SIDI (69)
2012.06
2015.10
1598
A 16 XHT B 16 SHL
170
(125)
Sedan
OPEL ASTRA J Sedan 1.6 Turbo (69)
2012.06
2013.10
1598
A 16 LET
180
(132)
Sedan
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 (35)
2010.10
2015.10
1598
A 16 XER B 16 XER
116
(85)
Kombi
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 CDTi (35)
2013.11
2015.10
1598
B 16 DTH
136
(100)
Kombi
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 CDTi (35)
2014.02
2015.10
1598
B 16 DTL
110
(81)
Kombi
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 SIDI (35)
2012.12
2015.10
1598
A 16 XHT B 16 SHL
170
(125)
Kombi
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 Turbo (35)
2010.10
2015.10
1598
A 16 LET
180
(132)
Kombi
OPEL ASTRA K (B16) 1.6 BiTurbo
2018.07
2019.02
1598
D 16 DTR
150
(110)
Hatchback
OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68)
2015.06
2019.08
1598
B 16 DTE B 16 DTU D 16 DTI D 16 DTL D 16 DTN
110
(81)
Hatchback
OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68)
2015.10
2018.05
1598
B 16 DTE
95
(70)
Hatchback
OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68)
2015.06
2019.08
1598
B 16 DTH D 16 DTH
136
(100)
Hatchback
OPEL ASTRA K (B16) 1.6 CDTi (68)
2015.11
2018.05
1598
B 16 DTR
160
(118)
Hatchback
OPEL ASTRA K (B16) 1.6 Turbo (68)
2015.11
2019.02
1598
B 16 SHT D 16 SHT
200
(147)
Hatchback
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 BiTurbo
2018.07
2019.02
1598
D 16 DTR
150
(110)
Kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 CDTi (35)
2016.04
2019.08
1598
B 16 DTE B 16 DTU D 16 DTI D 16 DTN
110
(81)
Kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 CDTi (35)
2016.04
2019.08
1598
B 16 DTH D 16 DTH
136
(100)
Kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 CDTi (35)
2016.04
2018.05
1598
B 16 DTR
160
(118)
Kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 CDTi (35)
2016.04
2018.05
1598
B 16 DTE
95
(70)
Kombi
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.6 Turbo (35)
2016.04
2019.02
1598
B 16 SHT D 16 SHT
200
(147)
Kombi
OPEL ASTRA L (OV5) 1.6 Plug-In-Hybrid
2025.07
1598
196
(144)
Hatchback
OPEL ASTRA L (OV5) 1.6 Plug-In-Hybrid (F3DGXT)
2021.10
1598
DGX (EP6FADTXHPE)
181
(133)
Hatchback
OPEL ASTRA L (OV5) 1.6 Plug-In-Hybrid (F3DGYT)
2023.01
1598
DGY (EP6FADTXHPD)
224
(165)
Hatchback
OPEL ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.6 Plug-In Hybrid
2025.07
1598
196
(144)
Kombi
OPEL ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.6 Plug-In Hybrid (F4DGXT)
2021.10
1598
DGX (EP6FADTXHPE)
181
(133)
Kombi
OPEL ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.6 Plug-In Hybrid (F4DGZT, F4DGYT)
2023.03
1598
DGY (EP6FADTXHPD) DGZ (EP6FADTXHPD)
224
(165)
Kombi
OPEL ASTRA H CLASSIC Hatchback (A04) 1.7 CDTI (L48)
2009.01
2014.05
1686
A 17 DTJ Z 17 DTJ
110
(81)
Hatchback
OPEL ASTRA H CLASSIC Hatchback (A04) 1.7 CDTI (L48)
2009.01
2014.05
1686
A 17 DTR Z 17 DTR
125
(92)
Hatchback
OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35)
2009.01
2014.05
1686
Z 17 DTJ
110
(81)
Kombi
OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
2009.01
2014.05
1686
A 17 DTR Z 17 DTR
125
(92)
Kombi
OPEL ASTRA H CLASSIC Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69)
2009.01
2014.05
1686
Z 17 DTJ
110
(81)
Sedan
OPEL ASTRA H CLASSIC Sedan (A04) 1.7 CDTI (L69)
2009.01
2014.05
1686
A 17 DTR Z 17 DTR
125
(92)
Sedan
OPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
2007.02
2014.10
1686
A 17 DTJ Z 17 DTJ
110
(81)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68)
2009.12
2015.10
1686
A 17 DTR
125
(92)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68)
2011.07
2015.10
1686
A 17 DTF A 17 DTS
131
(96)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 1.7 CDTI (68)
2009.09
2015.10
1686
A 17 DTC A 17 DTE A 17 DTJ
110
(81)
Hatchback
OPEL ASTRA J GTC 1.7 CDTI (08)
2012.03
2013.10
1686
A 17 DTC A 17 DTE A 17 DTJ
110
(81)
Hatchback
OPEL ASTRA J GTC 1.7 CDTI (08)
2012.03
2014.06
1686
A 17 DTF A 17 DTS
131
(96)
Hatchback
OPEL ASTRA J Sedan 1.7 CDTI
2012.06
2015.10
1686
A 17 DTL
101
(74)
Sedan
OPEL ASTRA J Sedan 1.7 CDTI (69)
2012.06
2015.10
1686
A 17 DTF A 17 DTS
131
(96)
Sedan
OPEL ASTRA J Sedan 1.7 CDTI (69)
2012.06
2015.10
1686
A 17 DTC A 17 DTE A 17 DTJ
110
(81)
Sedan
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)
2010.10
2015.10
1686
A 17 DTC A 17 DTE A 17 DTJ
110
(81)
Kombi
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)
2010.10
2015.10
1686
A 17 DTL A 17 DTN
101
(74)
Kombi
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)
2010.10
2015.10
1686
A 17 DTF A 17 DTS
131
(96)
Kombi
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.7 CDTI (35)
2010.10
2015.10
1686
A 17 DTR
125
(92)
Kombi
OPEL ASTRA J GTC 1.8 (08)
2011.10
2013.10
1796
A 18 XER
140
(103)
Hatchback
OPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI (L70)
2005.08
2012.12
1910
Z 19 DTL
101
(74)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA J (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (68)
2012.09
2015.10
1956
A 20 DTR
194
(143)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 2.0 CDTI
2014.10
2015.10
1956
A 20 DTH
131
(96)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68)
2009.09
2015.10
1956
A 20 DTH
160
(118)
Hatchback
OPEL ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68)
2011.06
2015.10
1956
A 20 DTH
165
(121)
Hatchback
OPEL ASTRA J GTC 2.0 BiTurbo CDTI (08)
2013.10
2015.06
1956
A 20 DTR
194
(143)
Hatchback
OPEL ASTRA J GTC 2.0 CDTI (08)
2012.01
2015.06
1956
A 20 DTH
165
(121)
Hatchback
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (35)
2012.09
2015.10
1956
A 20 DTR
194
(143)
Kombi
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35)
2010.10
2015.10
1956
A 20 DTH
160
(118)
Kombi
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35)
2011.08
2015.10
1956
A 20 DTH
165
(121)
Kombi
OPEL ASTRA J GTC 2.0 OPC Turbo (08)
2012.04
2018.04
1998
A 20 NFT B 20 NFT
280
(206)
Hatchback
Pokaż więcej
OPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.2 (F70)
1998.09
2000.08
1199
X 12 XE
65
(48)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.2 16V (F08, F48)
2000.09
2005.01
1199
Z 12 XE
75
(55)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.2 16V (F08, F48)
1998.02
2000.09
1199
X 12 XE
65
(48)
Hatchback
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35)
1998.02
2000.09
1199
X 12 XE
65
(48)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35)
2000.09
2004.07
1199
Z 12 XE
75
(55)
Kombi
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.2 16V (F69)
1998.09
2000.09
1199
X 12 XE
65
(48)
Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.2 16V (F69)
2000.09
2005.01
1199
Z 12 XE
75
(55)
Sedan
OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48)
2005.08
2010.10
1229
Z 12 XEP
80
(59)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48)
2005.08
2010.10
1248
Z 13 DTH
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.3 CDTI (L70)
2005.08
2010.10
1248
Z 13 DTH
90
(66)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08)
2005.04
2010.10
1248
Z 13 DTH
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.3 CDTI (L35)
2005.08
2010.10
1248
Z 13 DTH
90
(66)
Kombi
OPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.3 CDTi (L69)
2007.02
2010.10
1248
Z 13 DTH
90
(66)
Sedan
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 (F35)
2007.10
2009.07
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Kombi
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.4 (F08, F48)
2007.09
2009.12
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.4 (F69)
2007.09
2009.12
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Sedan
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48)
2004.03
2010.10
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48)
2004.04
2004.10
1364
Z 14 XEL
75
(55)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48)
2009.08
2010.10
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08)
2005.03
2010.10
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08)
2005.03
2010.10
1364
Z 14 XEL
75
(55)
Hatchback
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35)
2004.08
2010.10
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35)
2004.08
2010.10
1364
Z 14 XEL
75
(55)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 LPG (L35)
2009.08
2010.10
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Kombi
OPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68)
1998.01
2002.08
1389
X 14 NZ
60
(44)
Hatchback
OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 1.4 i (F35, M35)
1998.01
2005.01
1389
X 14 NZ
60
(44)
Kombi
OPEL ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)
1998.01
2002.08
1389
X 14 NZ
60
(44)
Sedan
OPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.4 i (F70)
1991.10
1999.01
1389
C 14 NZ
60
(44)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)
1992.09
1998.01
1389
14 SE
82
(60)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)
1991.09
1993.09
1389
14 NV
75
(55)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)
1991.09
1998.01
1389
C 14 NZ X 14 NZ
60
(44)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)
1996.09
1998.02
1389
X 14 XE
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)
1992.03
1998.01
1389
C 14 SE
82
(60)
Hatchback
OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.4 i 16V
1996.01
2001.03
1389
X 14 XE
90
(66)
kabriolet
OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.4 Si
1993.05
2001.03
1389
C 14 SE
82
(60)
kabriolet
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 (F35, M35)
1991.09
1993.09
1389
14 NV
75
(55)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 (F35, M35)
1992.09
1998.01
1389
14 SE
82
(60)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 i (F35, M35)
1991.09
1998.01
1389
C 14 NZ X 14 NZ
60
(44)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 i 16V (F35, M35)
1996.02
1998.01
1389
X 14 XE
90
(66)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 Si (F35, M35)
1992.03
1998.01
1389
C 14 SE
82
(60)
Kombi
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)
1991.09
1993.09
1389
14 NV
75
(55)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)
1992.09
1998.09
1389
14 SE
82
(60)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)
1991.09
1998.09
1389
C 14 NZ X 14 NZ
60
(44)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)
1996.02
1998.09
1389
X 14 XE
90
(66)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 Si (F19, M19)
1992.03
1998.09
1389
C 14 SE
82
(60)
Sedan
OPEL ASTRA G CLASSIC (T98) 1.4 16V (F08, F48)
2004.05
2009.07
1389
Z 14 XE
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 16V
2004.07
2007.09
1389
Z 14 XE
90
(66)
Kombi
OPEL ASTRA G CLASSIC Sedan (T98) 1.4 16V (F69)
2004.05
2009.07
1389
Z 14 XE
90
(66)
Sedan
OPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.4 (F70)
1998.09
2005.04
1389
X 14 XE Z 14 XE
90
(66)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.4 16V (F08, F48)
1998.02
2005.01
1389
X 14 XE Z 14 XE
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.4 LPG (F08, F48)
1998.02
2005.01
1389
X 14 XE Z 14 XE
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 16V (F35)
1998.06
2004.07
1389
X 14 XE Z 14 XE
90
(66)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 LPG (F35)
1998.03
2004.07
1389
X 14 XE Z 14 XE
90
(66)
Kombi
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.4 16V (F69)
1998.09
2005.01
1389
X 14 XE Z 14 XE
90
(66)
Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.4 LPG (F69)
1998.03
2005.01
1389
X 14 XE Z 14 XE
90
(66)
Sedan
OPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)
1998.01
2002.08
1598
X 16 SZR
75
(55)
Hatchback
OPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)
1998.01
2002.08
1598
X 16 XEL
101
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35)
1998.01
2005.01
1598
X 16 SZR
75
(55)
Kombi
OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 1.6 i 16V (F35, M35)
1998.01
2005.01
1598
X 16 XEL
101
(74)
Kombi
OPEL ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
1998.01
2002.08
1598
X 16 SZR
75
(55)
Sedan
OPEL ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)
1998.01
2002.08
1598
X 16 XEL
101
(74)
Sedan
OPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.6 i (F70)
1991.10
1998.02
1598
C 16 NZ X 16 SZR
75
(55)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.6 i (F70)
1993.02
1996.07
1598
X 16 SZ
71
(52)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.6 i (F70)
1992.03
1994.12
1598
C 16 SE
101
(74)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.6 i 16V (F70)
1994.08
1998.03
1598
X 16 XEL
100
(74)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 (F08, M08, F68, M68)
1995.09
1998.01
1598
16 LZ2 16 NZR
75
(55)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)
1991.09
1998.01
1598
C 16 NZ X 16 SZR
75
(55)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)
1993.05
1996.07
1598
X 16 SZ
71
(52)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)
1994.08
1998.01
1598
X 16 XEL
100
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)
1992.03
1994.12
1598
C 16 SE
101
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.6 i
1993.03
1996.08
1598
X 16 SZ
71
(52)
kabriolet
OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.6 i
1996.01
2001.03
1598
X 16 SZR
75
(55)
kabriolet
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 (F35, M35)
1995.09
1998.01
1598
16 LZ2 16 NZR
75
(55)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35)
1991.09
1998.01
1598
C 16 NZ X 16 SZR
75
(55)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35)
1993.05
1996.07
1598
X 16 SZ
71
(52)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i 16V (F35, M35)
1994.08
1998.01
1598
X 16 XEL
100
(74)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 Si (F35, M35)
1992.03
1994.12
1598
C 16 SE
101
(74)
Kombi
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 (F19, M19)
1995.09
1998.09
1598
16 LZ2 16 NZR
75
(55)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
1993.05
1996.07
1598
X 16 SZ
71
(52)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
1992.03
1998.09
1598
C 16 NZ X 16 SZR
75
(55)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)
1994.08
1998.09
1598
X 16 XEL
100
(74)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 Si (F19, M19)
1992.05
1994.12
1598
C 16 SE
100
(74)
Sedan
OPEL ASTRA G CLASSIC (T98) 1.6 (F08, F48)
2006.03
2008.06
1598
Z 16 XEP
103
(76)
Hatchback
OPEL ASTRA G CLASSIC (T98) 1.6 16V (F08, F48)
2004.05
2006.02
1598
Z 16 XE
101
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.6
2004.06
2006.02
1598
Z 16 XE
101
(74)
Kombi
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.6
2006.02
2009.07
1598
Z 16 XEP
103
(76)
Kombi
OPEL ASTRA G CLASSIC Sedan (T98) 1.6 16V (F69)
2004.03
2008.01
1598
Z 16 XE
101
(74)
Sedan
OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07)
2000.03
2005.05
1598
Z 16 XEP
103
(76)
coupe
OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07)
2000.03
2005.05
1598
Z 16 XE
101
(74)
coupe
OPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.6 (F70)
1999.01
2000.09
1598
X 16 SZR
75
(55)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.6 (F70)
2000.09
2005.04
1598
Z 16 SE
84
(62)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.6 (F70)
1998.09
2004.01
1598
C 16 SEL Z 16 XE
101
(74)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.6 LPG (F70)
1999.01
2000.09
1598
X 16 SZR
75
(55)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.6 LPG (F70)
2000.12
2005.04
1598
Z 16 SE
84
(62)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
2002.11
2005.01
1598
Z 16 XEP
103
(76)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
2000.09
2005.01
1598
Z 16 SE
84
(62)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 (F08, F48)
1998.02
2000.09
1598
X 16 SZR
75
(55)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 16V (F08, F48)
1998.02
2005.01
1598
C 16 SEL X 16 XEL Z 16 XE
101
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 LPG (F08, F48)
1998.03
2005.01
1598
X 16 SZR
75
(55)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.6 LPG (F48)
1998.03
2005.01
1598
Z 16 SE
84
(62)
Hatchback
OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 (F67)
2003.01
2005.10
1598
Z 16 XEP
103
(76)
kabriolet
OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 16V (F67)
2001.03
2005.10
1598
Z 16 XE
101
(74)
kabriolet
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35)
2002.12
2004.05
1598
Z 16 XEP
103
(76)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35)
2000.09
2004.07
1598
Z 16 SE
84
(62)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35)
1998.02
2000.09
1598
X 16 SZR
75
(55)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 16V (F35)
1998.02
2004.07
1598
X 16 XEL Z 16 XE
101
(74)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 CNG (F35)
2003.03
2004.07
1598
Z 16 YNG
97
(71)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35)
1998.03
2000.09
1598
X 16 SZR
75
(55)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35)
2000.09
2004.07
1598
Z 16 SE
84
(62)
Kombi
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
2000.09
2005.01
1598
Z 16 SE
84
(62)
Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
2002.12
2009.12
1598
Z 16 XEP
103
(76)
Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 (F69)
1998.09
2000.09
1598
X 16 SZR
75
(55)
Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 16V (F69)
1998.09
2005.01
1598
X 16 XEL Z 16 XE
101
(74)
Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 LPG (F69)
2000.09
2005.01
1598
Z 16 SE
84
(62)
Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 LPG (F69)
1998.10
2000.06
1598
X 16 SZR
75
(55)
Sedan
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48)
2006.11
2009.09
1598
A 16 XER Z 16 XER
116
(85)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48)
2004.03
2010.10
1598
Z 16 XE1 Z 16 XEP
105
(77)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48)
2007.02
2010.10
1598
A 16 LET Z 16 LET
180
(132)
Hatchback
OPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70)
2006.10
2010.12
1598
Z 16 XER
116
(85)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08)
2005.03
2010.10
1598
Z 16 XE1 Z 16 XEP
105
(77)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08)
2006.12
2010.10
1598
Z 16 XER
116
(85)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08)
2007.02
2010.10
1598
A 16 LET Z 16 LET
180
(132)
Hatchback
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35)
2006.11
2010.10
1598
A 16 XER Z 16 XER
116
(85)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35)
2004.08
2010.10
1598
Z 16 XE1 Z 16 XEP
105
(77)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 LPG (L35)
2009.08
2010.10
1598
Z 16 XER
116
(85)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 Turbo (L35)
2007.02
2010.10
1598
A 16 LET Z 16 LET
180
(132)
Kombi
OPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.6 (L69)
2008.09
2010.06
1598
Z 16 XER
116
(85)
Sedan
OPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.6 (L69)
2007.02
2010.06
1598
Z 16 XEP
105
(77)
Sedan
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67)
2005.09
2010.10
1598
Z 16 XE1 Z 16 XEP
105
(77)
kabriolet
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67)
2006.12
2010.10
1598
Z 16 XER
116
(85)
kabriolet
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67)
2007.02
2010.10
1598
A 16 LET Z 16 LET
180
(132)
kabriolet
OPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.7 TD (F70)
1995.03
1998.02
1686
17 TD
82
(60)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68)
1991.12
1998.01
1686
17 DT X 17 DT
82
(60)
Hatchback
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 TDS (F35, M35)
1991.12
1998.01
1686
17 DT X 17 DT
82
(60)
Kombi
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 TDS (F19, M19)
1992.03
1998.09
1686
17 DT 17 TD X 17 DT
82
(60)
Sedan
OPEL ASTRA G CLASSIC (T98) 1.7 CDTI (F08, F48)
2004.06
2009.07
1686
Z 17 DTL
80
(59)
Hatchback
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.7 CDTI
2004.05
2009.07
1686
Z 17 DTL
80
(59)
Kombi
OPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.7 CDTi (F70)
2003.07
2004.11
1686
Z 17 DTL
80
(59)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.7 DTI 16V (F70)
2000.02
2005.04
1686
Y 17 DT
75
(55)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48)
2003.04
2005.01
1686
Z 17 DTL
80
(59)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48)
2000.02
2005.01
1686
Y 17 DT
75
(55)
Hatchback
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 CDTI (F35)
2003.04
2004.05
1686
Z 17 DTL
80
(59)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 DTI 16V (F35)
2000.02
2004.07
1686
Y 17 DT
75
(55)
Kombi
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 CDTI (F69)
2003.04
2009.12
1686
Z 17 DTL
80
(59)
Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 DTI 16V (F69)
2000.02
2005.01
1686
Y 17 DT
75
(55)
Sedan
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
2007.04
2009.09
1686
A 17 DTR Z 17 DTR
125
(92)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
2004.03
2010.10
1686
Z 17 DTH
100
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
2007.04
2009.09
1686
A 17 DTJ Z 17 DTJ
110
(81)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48)
2004.03
2010.10
1686
Z 17 DTL
80
(59)
Hatchback
OPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
2007.02
2010.10
1686
A 17 DTR Z 17 DTR
125
(92)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
2004.03
2010.10
1686
Z 17 DTH
101
(74)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70)
2004.12
2007.07
1686
Z 17 DTL
80
(59)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08)
2005.03
2010.10
1686
Z 17 DTH
101
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)
2007.02
2010.10
1686
A 17 DTJ Z 17 DTJ
110
(81)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)
2005.03
2010.10
1686
Z 17 DTL
80
(59)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08)
2007.02
2010.10
1686
A 17 DTR Z 17 DTR
125
(92)
Hatchback
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
2004.08
2010.10
1686
Z 17 DTH
101
(74)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
2008.12
2010.10
1686
A 17 DTJ Z 17 DTJ
110
(81)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
2004.08
2010.10
1686
Z 17 DTL
80
(59)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35)
2007.04
2010.10
1686
A 17 DTR Z 17 DTR
125
(92)
Kombi
OPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69)
2007.02
2010.10
1686
Z 17 DTH
101
(74)
Sedan
OPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69)
2007.02
2010.06
1686
Z 17 DTJ
110
(81)
Sedan
OPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.7 D (F70)
1992.07
1999.01
1699
17 DR
60
(44)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.7 D (F70)
1991.12
1992.09
1699
17 D
57
(42)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.7 TD (F70)
1994.08
1999.01
1699
X 17 DTL
68
(50)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)
1991.12
1992.09
1699
17 D
57
(42)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.7 D (F08, M08, F68, M68)
1992.07
1998.01
1699
17 DR
60
(44)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.7 TD (F08, M08, F68, M68)
1994.11
1998.01
1699
X 17 DTL
68
(50)
Hatchback
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 D (F35, M35)
1992.07
1998.01
1699
17 DR
60
(44)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 D (F35, M35)
1991.12
1992.09
1699
17 D
57
(42)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 TD (F35, M35)
1994.11
1998.01
1699
X 17 DTL
68
(50)
Kombi
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)
1992.07
1998.09
1699
17 DR
60
(44)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 D (F19, M19)
1992.03
1992.09
1699
17 D
57
(42)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.7 TD (F19, M19)
1994.11
1998.09
1699
X 17 DTL
68
(50)
Sedan
OPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.7 TD (F70)
1999.01
2005.04
1699
X 17 DTL
68
(50)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 TD (F08, F48)
1998.02
2000.08
1699
X 17 DTL
68
(50)
Hatchback
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 TD (F35)
1998.02
2000.08
1699
X 17 DTL
68
(50)
Kombi
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 TD (F69)
1998.09
2000.08
1699
X 17 DTL
68
(50)
Sedan
OPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.8 i (F70)
1993.06
1994.08
1796
C 18 NZ
90
(66)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)
1991.09
1998.01
1796
C 18 NZ
90
(66)
Hatchback
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i (F35, M35)
1991.09
1998.01
1796
C 18 NZ
90
(66)
Kombi
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i (F19, M19)
1992.03
1998.09
1796
C 18 NZ
90
(66)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)
1995.09
1996.09
1796
18 SE
112
(82)
Sedan
OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07)
2000.09
2005.05
1796
Z 18 XE
125
(92)
coupe
OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07)
2000.03
2000.10
1796
X 18 XE1
116
(85)
coupe
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.8 (F08, F48)
2003.02
2004.01
1796
Z 18 XEL
110
(81)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48)
1998.02
2000.09
1796
X 18 XE1
116
(85)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48)
2000.09
2005.01
1796
Z 18 XE
125
(92)
Hatchback
OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.8 16V (F67)
2001.03
2005.10
1796
Z 18 XE
125
(92)
kabriolet
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35)
1998.02
2000.09
1796
X 18 XE1
116
(85)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35)
2000.09
2004.07
1796
Z 18 XE
125
(92)
Kombi
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.8 16V (F69)
2000.06
2005.01
1796
Z 18 XE
125
(92)
Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.8 16V (F69)
1998.09
2000.09
1796
X 18 XE1
116
(85)
Sedan
OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48)
2006.01
2010.10
1796
A 18 XER Z 18 XER
140
(103)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48)
2004.01
2010.10
1796
Z 18 XE
125
(92)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08)
2005.03
2010.10
1796
Z 18 XE
125
(92)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08)
2006.01
2010.10
1796
A 18 XER Z 18 XER
140
(103)
Hatchback
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35)
2005.11
2010.10
1796
A 18 XER Z 18 XER
140
(103)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35)
2004.08
2010.10
1796
Z 18 XE
125
(92)
Kombi
OPEL ASTRA H Sedan (A04) 1.8 (L69)
2007.02
2010.06
1796
A 18 XER Z 18 XER
140
(103)
Sedan
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67)
2005.09
2010.10
1796
A 18 XER Z 18 XER
140
(103)
kabriolet
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67)
2005.09
2010.10
1796
Z 18 XE
125
(92)
kabriolet
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)
1993.06
1994.08
1799
C 18 XE
125
(92)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)
1994.09
1998.01
1799
C 18 XEL X 18 XE
116
(85)
Hatchback
OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.8 i 16V
1994.11
2001.03
1799
C 18 XEL X 18 XE
116
(85)
kabriolet
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i 16V (F35, M35)
1994.07
1998.01
1799
C 18 XEL X 18 XE
116
(85)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i 16V (F35, M35)
1993.06
1998.01
1799
C 18 XE
125
(92)
Kombi
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)
1993.06
1994.10
1799
C 18 XE
125
(92)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i 16V (F19, M19)
1994.11
1998.09
1799
C 18 SEL C 18 XEL X 18 XE
116
(85)
Sedan
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48)
2004.06
2010.10
1910
Z 19 DT
120
(88)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48)
2004.09
2010.10
1910
Z 19 DTH
150
(110)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48)
2005.09
2010.10
1910
Z 19 DTL
100
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48)
2004.04
2010.10
1910
Z 19 DTJ
120
(88)
Hatchback
OPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI (L70)
2005.09
2010.10
1910
Z 19 DT
120
(88)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI (L70)
2004.09
2010.10
1910
Z 19 DTH
150
(110)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA H Furgon/kombi (L70) 1.9 CDTI 16V (L70)
2004.08
2010.10
1910
Z 19 DTJ
120
(88)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08)
2005.03
2010.10
1910
Z 19 DTH
150
(110)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08)
2005.09
2010.10
1910
Z 19 DT
120
(88)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08)
2006.01
2010.10
1910
Z 19 DTL
101
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08)
2005.03
2010.10
1910
Z 19 DTJ
120
(88)
Hatchback
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
2005.09
2010.10
1910
Z 19 DTL
100
(74)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
2005.09
2010.10
1910
Z 19 DT
120
(88)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35)
2004.09
2010.10
1910
Z 19 DTH
150
(110)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35)
2004.08
2010.10
1910
Z 19 DTJ
120
(88)
Kombi
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67)
2005.09
2010.10
1910
Z 19 DTH
150
(110)
kabriolet
OPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 2.0 DI (F70)
1999.01
2005.04
1995
X 20 DTL Y 20 DTL
82
(60)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 2.0 DTI (F70)
2000.09
2005.04
1995
Y 20 DTH
101
(74)
Furgon/kombi
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DI (F08, F48)
1998.02
2005.01
1995
X 20 DTL Y 20 DTL
82
(60)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48)
1999.08
2005.01
1995
Y 20 DTH
101
(74)
Hatchback
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DI (F35)
1998.02
2004.07
1995
X 20 DTL Y 20 DTL
82
(60)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DTI 16V (F35)
1999.08
2004.07
1995
Y 20 DTH
101
(74)
Kombi
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DI (F69)
1998.09
2005.01
1995
X 20 DTL Y 20 DTL
82
(60)
Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69)
1999.08
2005.01
1995
Y 20 DTH
101
(74)
Sedan
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)
1991.09
1998.01
1998
C 20 XE
150
(110)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 2.0 i (F08, M08, F68, M68)
1991.09
1998.01
1998
C 20 NE
115
(85)
Hatchback
OPEL ASTRA F Hatchback (T92) 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)
1995.02
1998.01
1998
X 20 XEV
136
(100)
Hatchback
OPEL ASTRA F kabriolet (T92) 2.0 i
1993.03
1994.10
1998
C 20 NE
115
(85)
kabriolet
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i (F35, M35)
1991.09
1994.07
1998
C 20 NE
115
(85)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i 16V (F35, M35)
1993.03
1998.01
1998
C 20 XE
150
(110)
Kombi
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 2.0 i 16V (F35, M35)
1995.02
1998.01
1998
X 20 XEV
136
(100)
Kombi
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 2.0 i (F19, M19)
1992.03
1998.09
1998
C 20 NE
115
(85)
Sedan
OPEL ASTRA F Sedan (T92) 2.0 i 16V (F19, M19)
1995.02
1998.09
1998
X 20 XEV
136
(100)
Sedan
OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)
2000.09
2001.08
1998
Z 20 LET
190
(140)
coupe
OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)
2002.11
2005.05
1998
Z 20 LET
200
(147)
coupe
OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07)
2001.08
2005.05
1998
Z 20 LET
192
(141)
coupe
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 16V (F08, F48)
1998.02
2005.01
1998
X 20 XEV
136
(100)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48)
1999.11
2002.09
1998
X 20 XER
160
(118)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48)
2002.11
2005.01
1998
Z 20 LET
200
(147)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 OPC (F08, F48)
2002.09
2005.01
1998
Z 20 LET
192
(141)
Hatchback
OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.0 16V Turbo (F67)
2002.11
2005.10
1998
Z 20 LET
200
(147)
kabriolet
OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.0 OPC (F67)
2002.03
2005.10
1998
Z 20 LET
192
(141)
kabriolet
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 16V (F35)
1998.02
2004.07
1998
X 20 XEV
136
(100)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 OPC (F35)
2002.11
2004.07
1998
Z 20 LET
200
(147)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 OPC (F35)
2002.09
2004.07
1998
Z 20 LET
192
(141)
Kombi
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 16V (F69)
1998.09
2005.01
1998
X 20 XEV
136
(100)
Sedan
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48)
2005.03
2010.10
1998
Z 20 LEH
240
(177)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48)
2004.09
2010.10
1998
Z 20 LER
200
(147)
Hatchback
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48)
2004.03
2010.10
1998
Z 20 LEL
170
(125)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)
2005.03
2010.10
1998
Z 20 LEL
170
(125)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)
2005.03
2010.10
1998
Z 20 LER
200
(147)
Hatchback
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08)
2005.08
2010.10
1998
Z 20 LEH
240
(177)
Hatchback
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35)
2004.08
2010.10
1998
Z 20 LEL
170
(125)
Kombi
OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35)
2004.09
2010.10
1998
Z 20 LER
200
(147)
Kombi
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)
2005.09
2010.10
1998
Z 20 LER
200
(147)
kabriolet
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67)
2005.09
2010.10
1998
Z 20 LEL
170
(125)
kabriolet
OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07)
2002.09
2005.05
2172
Y 22 DTR
125
(92)
coupe
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
2002.09
2005.01
2172
Y 22 DTR
117
(86)
Hatchback
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48)
2002.09
2005.01
2172
Y 22 DTR
125
(92)
Hatchback
OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 DTI (F67)
2002.09
2005.10
2172
Y 22 DTR
125
(92)
kabriolet
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35)
2002.09
2004.07
2172
Y 22 DTR
125
(92)
Kombi
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35)
2002.09
2004.07
2172
Y 22 DTR
117
(86)
Kombi
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
2002.09
2005.01
2172
Y 22 DTR
117
(86)
Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69)
2002.09
2005.01
2172
Y 22 DTR
125
(92)
Sedan
OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 16V (F07)
2000.09
2005.05
2198
Z 22 SE
147
(108)
coupe
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 16V (F08, F48)
2000.06
2005.01
2198
Z 22 SE
147
(108)
Hatchback
OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 16V (F67)
2001.03
2005.10
2198
Z 22 SE
147
(108)
kabriolet
OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 16V (F35)
2001.03
2004.07
2198
Z 22 SE
147
(108)
Kombi
OPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.2 16V (F69)
2001.03
2005.01
2198
Z 22 SE
147
(108)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Opel Astra
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AJUSA
Uszczelniacz trzonka zaworu AJU12022800

Średnica wewnętrzna [mm] 4
Średnica zewnętrzna [mm] 7.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 4
Strona zabudowy Strona wylotowa Strona doprowadzająca
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.58 
zł
6.58
5.35 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
288.82 
zł
241.17
196.07 zł
(60.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l Mobil 1 syntetyczny

5W30 1l

API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.95 
zł
71.56
58.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL274410

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 13
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.98 
zł
14.23
11.57 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL476750

Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Grubość [mm] 2
Materiał FPM
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.73 
zł
2.40
1.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: OPEL ASTRA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: OPEL ASTRA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: OPEL ASTRA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie OPEL ASTRA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie OPEL ASTRA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta OPEL ASTRA.

Jak dbać o silnik w aucie OPEL ASTRA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie OPEL ASTRA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: OPEL ASTRA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie OPEL ASTRA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta OPEL ASTRA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.