Łożyska
A~5010958
PFI
Łożysko 17x23,8x22,5mm NB-119 /PFI/
Rodzaj łożyskowania igiełkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 23.8
Szerokość [mm] 22.5
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
8.35
zł 8.35
6.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 25x35x15mm PNK253515 /PFI/
Rodzaj łożyskowania igiełkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
22.31
zł 22.31
18.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CVA
Łożysko koła 1218167 CVA
Średnica wewnętrzna [mm] 119.9
Średnica zewnętrzna [mm] 169.85
Szerokość [mm] 27.37
Cena katalogowa  
245.85
zł 212.67
172.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 25x52x42mm PW25520042CSHD /PFI/
Rodzaj łożyskowania stożkowe dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 42
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
76.25
zł 76.25
61.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko dwurzędowe, kulkowe skośne 25x56x32mm PFI PW25560032CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 56
Szerokość [mm] 32
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
76.73
zł 76.73
62.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko dwurzędowe, kulkowe skośne 35x72x22mm PFI PW35720022/165CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 22
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
90.26
zł 90.26
73.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 36x64x37mm PW36640037CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania stożkowe dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 64
Szerokość [mm] 37
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
69.40
zł 69.40
56.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko dwurzędowe, kulkowe skośne 40x72x37mm PFI PW40720037CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 37
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
75.93
zł 75.93
61.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
TIMKEN Łożysko 3210 ATN1/2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwukierunkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 30.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
232.22
zł 190.43
154.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 60x130x31mm 1312 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 31
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
99.20
zł 99.20
80.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 45x100x36mm 2309 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 36
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
74.75
zł 74.75
60.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6300 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
11.89
zł 10.09
8.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 17x52x21mm 62304-2RS D17 C3 /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 21
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
48.11
zł 42.34
34.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 12x28x16mm PFI PC12280016CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
53.39
zł 53.39
43.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko jednorzędowe, kulkowe zwykłe 49,213x90x49,2mm PFI WIR210-31 /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 49.213
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 49.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
98.99
zł 98.99
80.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 45x100x25mm 6309-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 25
Cena katalogowa  
159.76
zł 159.76
129.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x28x8mm 6001-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
129.29
zł 106.01
86.19 zł
(10.60 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
150.18
zł 123.15
100.12 zł
(12.32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
190.77
zł 156.43
127.18 zł
(15.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x37x12mm 6301-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
164.39
zł 134.80
109.59 zł
(13.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x35x10mm 6003 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
91.82
zł 91.82
74.65 zł
(4.59 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 55x90x18mm 6011-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
237.51
zł 237.51
193.10 zł
(23.75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 60x95x18mm 6012-2Z-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 95
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
36.54
zł 36.54
29.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 75x115x20mm 6015-2Z-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 115
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
46.88
zł 46.88
38.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x40x12mm 6203-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
105.94
zł 105.94
86.13 zł
(5.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x90x20mm 6210-2Z /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
229.54
zł 229.54
186.62 zł
(22.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 70x150x35mm 6314 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 150
Szerokość [mm] 35
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
113.00
zł 113.00
91.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x90x23mm 6406-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 23
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
55.96
zł 55.96
45.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
351.58
zł 316.43
257.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
35 z 152
następna



