Łożyska
A~5010958
Cena katalogowa  
113.97
zł 102.57
83.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 75x150x42mm T7FC075-XL-S1 /FAG/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 150
Szerokość [mm] 42
Cena katalogowa  
664.79
zł 563.75
458.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 20x47x15,25mm 30204 /SKF/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 15.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
68.18
zł 68.18
55.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 55x90x23mm 32011 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 23
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
436.12
zł 436.12
354.57 zł
(43.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Łożysko R902410506
Rodzaj łożyskowania walcowe
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
168.60
zł 168.60
137.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 55x120x43mm NJ2311-E-M1A-C3-H144 /FAG
Rodzaj łożyskowania walcowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 120
Szerokość [mm] 43
Cena katalogowa  
1 101.01
zł 933.66
759.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 60x110x28mm NU2212-E-N1-M1A-C3-H144
Rodzaj łożyskowania walcowe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 28
Cena katalogowa  
810.36
zł 687.19
558.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
C.E.I
Łożysko 530323
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Cena katalogowa  
93.31
zł 83.97
68.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
C.E.I
Łożysko 137436
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 38
Rodzaj łożyskowania igiełkowe
Cena katalogowa  
95.72
zł 86.15
70.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 35x80x31mm 2307-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 31
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
73.25
zł 73.25
59.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NSK
Łożysko 6807ZZ /NSK/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 7
Cena katalogowa  
113.59
zł 113.58
92.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 15x42x13mm 6302-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
148.31
zł 148.31
120.58 zł
(7.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SNR
Łożysko 20x47x25mm US204G2 /SNR/
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 25
Cena katalogowa  
41.33
zł 41.33
33.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 50x92x50mm PW50920050CSM /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 92
Szerokość [mm] 50
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
236.86
zł 236.86
192.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x55x13mm 6006-2Z /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
164.20
zł 164.20
133.50 zł
(8.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
C.E.I
Łożysko 530558
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 81
Rodzaj łożyskowania łożysko toczne kulkowe
Cena katalogowa  
110.76
zł 99.69
81.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko przemysłowe 55x100x21mm NJ211-E /ZVL/
Rodzaj łożyskowania walcowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 21
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
74.59
zł 74.59
60.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko UCFC232812 /PFI/
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Szerokość [mm] 40
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
176.14
zł 176.14
143.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x90x20mm 6210 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
204.82
zł 204.82
166.52 zł
(20.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 6x19x6mm 626-2Z /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 6
Średnica zewnętrzna [mm] 19
Szerokość [mm] 6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
68.86
zł 68.86
55.98 zł
(3.44 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
269.94
zł 242.94
197.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 10x27x11mm B10-51D /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 27
Szerokość [mm] 11
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
23.38
zł 23.38
19.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 15x35x11mm 6202-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
150.98
zł 125.31
101.88 zł
(12.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
264.27
zł 219.35
178.33 zł
(21.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 40x80x18mm 6208 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 18
Cena katalogowa  
374.45
zł 307.04
249.63 zł
(30.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
116.53
zł 116.53
94.74 zł
(5.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
C.E.I
Łożysko wałka mechanizmu różnicowego 130318
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Cena katalogowa  
660.62
zł 594.56
483.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
C.E.I
Łożysko, mech. skrzyni biegów 130750
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Cena katalogowa  
157.10
zł 141.39
114.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
2.57
zł 2.31
1.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCFL209 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Szerokość [mm] 52.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
129.42
zł 106.12
86.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
34 z 152
następna



