Sklep Inter Cars | ATHENA | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
ATHENA
Pasek pasuje do HONDA 100, 100 (Bali EX); KYMCO 125 (R12), 125 Euro 3, 50, 50 Carry 4T, 50 R12 4T (12 Wheel), 50 RS Naked 2T (12 Wheel), 504T, 504T RS, 50R16 2T, 50R16 4T, 50 euro2, 50 (Air)
Nazwa Pasek
Szerokość [mm] 18
Grubość [mm] 9
Długość [mm] 737
Cena katalogowa  
51.32
zł 51.32
41.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do BETA 400 (Enduro), 450 4T, 525 (Enduro); KTM 250 4T Racing, 250Rac., 250Rac. GS, 400Rac., 450, 450R, 450Rac., 520, 520 (SixDays), 520Rac., 525Rac.
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
30.33
zł 30.33
24.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka podstawy cylindra ATHENA pasuje do APRILIA 125, 200, 200 (Rama SPC), 200 (Rama SPE), 250, 150, 125 (Piaggio Eng.), 200 (Piaggio Eng.), 250 Light, 300 (Light), 125 (Cube), 125 (One)
Grubość [mm] 0.6
Cena katalogowa  
51.73
zł 51.73
42.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Filtr powietrza ATHENA S410000200004
Nazwa Filtr powietrza
Typ filtra Wkład filtra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
141.79
zł 141.81
115.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do YAMAHA 535 (Virago), 535DX (Virago), 535S, 650 (Drag Star), 650 (V-Star Classic), 650 (V-Star Custom), 650A (Drag Star Clas.)
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
50.34
zł 50.34
40.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do YAMAHA 1000 (TR.1), 1000 (Virago), 1000SE (Midnight Sp.), 1000SE (Special), 1000SE (Virago), 1100 (Virago), 750 (Virago), 920 (Virago)
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
72.40
zł 72.40
58.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelka układu wydechowego M753004300094 pasuje do BETA; CAGIVA; HONDA; KTM
Nazwa Uszczelka układu wydechowego
Cena katalogowa  
44.90
zł 44.90
36.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
22.47
zł 22.47
18.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455057 43x55,1x9,5/10 2szt.
Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55.1
Wysokość [mm] 9.5 10
Cena katalogowa  
47.67
zł 47.67
38.76 zł
(23.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do YAMAHA 600, 660, 600E, 600R, 600RE, 500, 550, 600K, 600Z (Tenere), 660 (Tenere)
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
57.63
zł 57.63
46.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455093 43x54x11 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Cena katalogowa  
111.50
zł 111.50
90.65 zł
(55.75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do SUZUKI 650, 650R, 650R (Dakar), 650RE, 650RS, 650RSE, 650SE
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
73.04
zł 73.04
59.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelka układu wydechowego S410210012006 pasuje do HONDA; KAWASAKI
Nazwa Uszczelka układu wydechowego
Cena katalogowa  
20.60
zł 20.37
16.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka wydechu S410250012031 ATHENA pasuje do KAWASAKI; MOTO GUZZI
Nazwa Uszczelka wydechu
Cena katalogowa  
164.32
zł 164.32
133.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Pasek pasuje do APRILIA 50, 50 (Custom), 50 DiTech, 50LC Ditech (Racing), 50LC Ditech (Repl.SBK), 50LC Ditech (Replica), 50LC Ditech (Sport); SUZUKI 50 W, 50AC (Katana), 50LC (Katana)
Nazwa Pasek
Szerokość [mm] 18.3
Grubość [mm] 7.7
Długość [mm] 781
Cena katalogowa  
61.64
zł 61.64
50.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
43.39
zł 42.88
34.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
26.91
zł 26.91
21.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do HONDA 750C (Magna V45), 750C (Magna), 750CD (Magna Deluxe), 750F, 750F (Interceptor), 750R
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
69.45
zł 69.45
56.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455012 30x40,5x10,5 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 40.5
Cena katalogowa  
55.60
zł 54.91
44.64 zł
(27.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455098 43x55,5x4,7/14 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55.5
Cena katalogowa  
180.21
zł 180.21
146.51 zł
(90.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
28.30
zł 27.98
22.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do KAWASAKI 750 (Twin), 750 (Vulcan), 800, 800 (Classic), 800 Vulcan
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
126.16
zł 126.16
102.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MNB120150173 (Igiełkowe) pasuje do KTM
Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 15
Szerokość [mm] 17.3
Cena katalogowa  
34.88
zł 34.44
28.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do HUSQVARNA 250, 350; KTM 250, 350
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
42.48
zł 42.48
34.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
38.25
zł 38.25
31.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka głowicy ATHENA pasuje do APRILIA 50, 50 (Classic), 50 (Extrema), 50 (Replica); CAGIVA 50; GILERA 50; MALAGUTI 50 (Enduro), 50 Evolution, 50RV, 50
Nazwa Uszczelka głowicy
Cena katalogowa  
27.50
zł 27.50
22.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
8.99
zł 8.87
7.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Oring obudowy termostatu M752003500004 ATHENA pasuje do HONDA; KAWASAKI
Nazwa Oring obudowy termostatu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7.65
zł 7.65
6.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Uszczelka wydechu S410485012006 ATHENA pasuje do APRILIA; BENELLI; MALAGUTI; MBK; YAMAHA
Nazwa Uszczelka wydechu
Cena katalogowa  
23.43
zł 23.14
18.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
39.38
zł 39.38
32.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
4 z 404
następna