Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | ATHENA | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


ATHENA
Rolki wariatora 8,5g 6szt. pasuje do APRILIA; BENELLI; BETA; GILERA; HONDA; ITALJET; KYMCO; MALAGUTI; MBK; PEUGEOT; PIAGGIO/VESPA; SUZUKI; YAMAHA

Nazwa Rolki wariatora
Średnica [mm] 20
Szerokość [mm] 17
Waga [g] 8.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
89.94 
zł
87.94
71.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Kup olej ELF i zgarnij filtr za 1 PLN

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455138 40x52,2x10/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 52.2
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
106.74 
zł
106.74
86.78 zł
(53.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do BMW 650GS, 650GS ABS, 700 GS, 700 GS, 800 GS, 800 GS (Adventure), 800 GS (Triple Black), 800 GS (Trophy), 800 GS ABS

Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Do koszyka
(0)
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
>9 szt.
Cena katalogowa  
97.01 
zł
97.01
78.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Polecamy montaż w warsztacie

ATHENA
O-ring M753504252004 ATHENA

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
22.68 
zł
22.42
18.23 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.63 
zł
57.63
46.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do HONDA 125R

Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Do koszyka
(0)
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.30 
zł
54.30
44.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Polecamy montaż w warsztacie

ATHENA
Uszczelniacz M730100435000 ATHENA

Nazwa Uszczelniacz
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.19 
zł
34.19
27.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455036 36x48x10,5 2szt.

Nazwa Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia
Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Wysokość [mm] 10.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.39 
zł
43.39
35.28 zł
(21.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do KTM 125, 200

Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
53.30 
zł
53.30
43.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
29.96 
zł
29.62
24.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelki góry silnika kpl ATHENA pasuje do APRILIA 125, 125 (Replica)

Nazwa Uszczelki góry silnika kpl
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
95.72 
zł
95.72
77.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MNB160200198 (Igiełkowe) pasuje do KTM

Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 16
Średnica zewnętrzna [mm] 20
Szerokość [mm] 19.8
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.60 
zł
43.05
35.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelka pokrywy zaworów ATHENA pasuje do SUZUKI 450Z, 450

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
127.88 
zł
127.88
103.97 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Filtr powietrza ATHENA S410485200022

Nazwa Filtr powietrza
Typ filtra Wkład filtra
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.50 
zł
88.51
71.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do HONDA 650 (Bros), 650 (Revere), 500C (Shadow), 500E

Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Do koszyka
(0)
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
>9 szt.
Cena katalogowa  
66.94 
zł
66.94
54.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Polecamy montaż w warsztacie

ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do APRILIA 50, 50 (Europa), 50 (Sintesi), 50 Extrema, 50 Extrema, 50 (Classic), 50 (Extrema), 50 (Replica); HM 50, 50 (Baja), 50 (Derapage Competition)

Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Do koszyka
(0)
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.19 
zł
44.19
35.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Polecamy montaż w warsztacie

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455031 35x48x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.84 
zł
50.21
40.82 zł
(25.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do YAMAHA 650 (Drag Star), 650 (V-Star Classic), 650 (V-Star Custom), 650A (Drag Star Clas.)

Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Do koszyka
(0)
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.45 
zł
59.45
48.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Polecamy montaż w warsztacie
>9 szt.
Cena katalogowa  
70.68 
zł
70.68
57.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacz M730900300010 ATHENA

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.70 
zł
13.53
11.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Filtr powietrza ATHENA S410420200004

Nazwa Filtr powietrza
Typ filtra Wkład filtra
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.12 
zł
32.71
26.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455088 45x57x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 57
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
128.30 
zł
128.30
104.31 zł
(64.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.36 
zł
61.36
49.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelka pompy wody S410250051006 pasuje do KAWASAKI 450 (Ltd), 500 (Vulcan), 500 (Twister), 500S, 500

Nazwa Uszczelka pompy wody
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
29.80 
zł
29.43
23.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.81 
zł
58.81
47.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MNB150190195 (Igiełkowe) pasuje do HUSQVARNA; KAWASAKI; KTM; SUZUKI

Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 19
Szerokość [mm] 19.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
39.22 
zł
38.74
31.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
120.71 
zł
120.71
98.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
165.44 
zł
165.44
134.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelka wydechu S410210012035 ATHENA pasuje do HONDA; SUZUKI

Nazwa Uszczelka wydechu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.88 
zł
46.88
38.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455044 38x50x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 38
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.23 
zł
64.42
52.37 zł
(32.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 7 z 404 następna