Sklep Inter Cars | ATHENA | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
ATHENA
Uszczelka pokrywy zaworów ATHENA pasuje do SUZUKI 1200 (Bandit), 1200A (Bandit ABS), 1200S (Bandit), 1200SA (Bandit ABS), 1200SA V (Bandit ABS), 1100F, 1100G, 750F, 1100, 1100W, 750
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
156.39
zł 156.39
127.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
50.09
zł 49.47
40.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do HONDA 1000RR (Fireblade)
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
65.92
zł 65.92
53.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
Cena katalogowa  
21.99
zł 21.99
17.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do HONDA 125F (X); HUSQVARNA 125 4T; YAMAHA 125R, 125X, 125
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
86.79
zł 86.79
70.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Pasek pasuje do APRILIA 250, 250 ST; BENELLI 250, 250 (Touring), 250 Eco; MALAGUTI 250, 250S; MBK 250 (Skyliner); YAMAHA 250 (Majesty), 250A ABS (Majesty ABS), 250DX (Majesty)
Nazwa Pasek
Szerokość [mm] 23
Grubość [mm] 11.4
Długość [mm] 871
Cena katalogowa  
82.03
zł 82.03
66.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do HONDA 1000 (Varadero Travel), 1000V (Varadero), 1000VA (Varadero ABS)
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
53.03
zł 53.03
43.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455187 36x49x8/10,5 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 49
Cena katalogowa  
89.62
zł 89.62
72.86 zł
(44.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka układu wydechowego S410210012036 43x48x20pasuje do HONDA
Nazwa Uszczelka układu wydechowego
Wymiar 43x48x20
Cena katalogowa  
46.49
zł 46.49
37.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do SUZUKI 1200 (Bandit), 1200A (Bandit ABS), 1200S (Bandit), 1200SA (Bandit ABS), 600 (Bandit), 600S (Bandit), 650 (Bandit), 650A (Bandit ABS)
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
42.37
zł 42.37
34.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Rolki wariatora 5g 6szt. pasuje do APRILIA; ATALA; BENELLI; BETA; DERBI; FANTIC; GARELLI; GILERA; HONDA; HYOSUNG; ITALJET; KTM; KYMCO; MALAGUTI; MBK; MOTRON; PEUGEOT; PGO; PIAGGIO/VESPA; SACHS
Nazwa Rolki wariatora
Średnica [mm] 16
Szerokość [mm] 13
Waga [g] 5
Cena katalogowa  
51.80
zł 50.65
41.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do YAMAHA 1000 (TR.1), 1000 (Virago), 1000SE (Midnight Sp.), 1000SE (Virago), 1100 (Virago), 750 (Virago), 1100 (Drag Star), 1100A (Drag Star Clas.)
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
74.00
zł 74.00
60.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka układu wydechowego S410210012034 38x44x24pasuje do HONDA; SUZUKI
Nazwa Uszczelka układu wydechowego
Wymiar 38x44x24
Cena katalogowa  
40.34
zł 40.34
32.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka układu wydechowego S410485012020 42x46,7x25pasuje do BMW; HUSQVARNA; KTM; YAMAHA
Nazwa Uszczelka układu wydechowego
Wymiar 42x46,7x25
Cena katalogowa  
65.39
zł 65.39
53.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Pasek pasuje do GARELLI 125; HONDA 125, 150, 125 4T (Phanteon), 150 (Pantheon), 125i, 150i; KEEWAY 125, 150; MALAGUTI 125IE, 160IE
Nazwa Pasek
Szerokość [mm] 22.1
Grubość [mm] 10.2
Długość [mm] 918
Cena katalogowa  
91.50
zł 91.50
74.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Filtr powietrza ATHENA S410000200006
Nazwa Filtr powietrza
Typ filtra Wkład filtra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
118.94
zł 118.95
96.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455026 33x46x11 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Cena katalogowa  
49.34
zł 49.34
40.11 zł
(24.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacz trzonka zaworu P400210420610 ATHENA pasuje do APRILIA; HONDA; KAWASAKI; KTM
Nazwa Uszczelniacz trzonka zaworu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
126.27
zł 126.27
102.66 zł
(12.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455043 38x50x8/9,5 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 38
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Cena katalogowa  
43.35
zł 42.79
34.79 zł
(21.40 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy alternatora ATHENA pasuje do HONDA 1000F (Fire Storm), 1000F (Superhawk), 1000V (Varadero)
Nazwa Uszczelka pokrywy alternatora
Cena katalogowa  
53.19
zł 53.19
43.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do KAWASAKI 650 (Vulcan), 650 ABS, 650, 300 ABS (Ninja), 650R (Ninja), 650 (Versys ABS), 650 (Versys), 650 Versys LT ABS
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
85.02
zł 85.02
69.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
Cena katalogowa  
38.89
zł 38.41
31.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455171 35x48x8/10,5 2szt.
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Cena katalogowa  
69.72
zł 69.72
56.68 zł
(34.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Pasek pasuje do PEUGEOT 50, 50TSDI, 50 (SBC), 50 (10 One), 50 (Blaster), 50 (Classic), 50 (Elegance), 50 (One), 50 (Snake), 50 (Trend), 50SP (10 Blaster), 50 (2), 50LC, 50 (SilverSport), 50 (WRC)
Nazwa Pasek
Szerokość [mm] 17.5
Grubość [mm] 8.3
Długość [mm] 765
Cena katalogowa  
56.44
zł 56.44
45.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do SUZUKI 650, 650 (ABS), 650 X, 650S
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
58.74
zł 58.74
47.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelka pokrywy zaworów ATHENA pasuje do HUSQVARNA 250; KTM 250, 250 (SixDays), 250 (Factory Edition)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
73.31
zł 73.31
59.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATHENA
Uszczelka pokrywy sprzęgła ATHENA pasuje do SUZUKI 450, 450E, 450L (Chop.), 450S, 450T, 500E, 400E, 400S (Sport)
Nazwa Uszczelka pokrywy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
60.57
zł 60.57
49.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ATHENA
Uszczelka wydechu S410510012004 ATHENA pasuje do APRILIA; GILERA; HONDA; ITALJET; KAWASAKI; KYMCO; MALAGUTI; PEUGEOT; PIAGGIO/VESPA; SUZUKI
Nazwa Uszczelka wydechu
Cena katalogowa  
41.62
zł 41.09
33.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Rolki wariatora 8,5g 6szt. pasuje do APRILIA; BENELLI; BETA; GILERA; HONDA; ITALJET; KYMCO; MALAGUTI; MBK; PEUGEOT; PIAGGIO/VESPA; SUZUKI; YAMAHA
Nazwa Rolki wariatora
Średnica [mm] 20
Szerokość [mm] 17
Waga [g] 8.5
Cena katalogowa  
89.94
zł 87.94
71.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
22.68
zł 22.42
18.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
6 z 404
następna