Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | SPEEDMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. 5201-01-0736PTUOTUV Przód MERCEDES C (W202), C T-MODEL (S202), CLK (A208), CLK (C208), E (W210), E T-MODEL (S210), SLK (R170), SLK (R171)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 288
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
471.34 
zł
471.34
383.20 zł
(235.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana wewnętrznie 5201-01-20391TUOTUV Przód HONDA CIVIC VII, CR-V I

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 260
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
261.13 
zł
261.13
212.30 zł
(130.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana wewnętrznie 5201-01-4537TUOTUV Przód FORD USA EDGE; LINCOLN MKX; MAZDA CX-7, CX-9

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 320
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
655.34 
zł
655.34
532.80 zł
(327.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Snorkel do LAND ROVER DEFENDER BB-S500

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
382.52 
zł
382.52
310.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna C42045JCTUOTUV Tył TOYOTA AVENSIS

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 280
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
221.40 
zł
221.40
180.00 zł
(110.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-1055PTUOTUV Przód VW MULTIVAN T5, TOUAREG, TRANSPORTER T4, TRANSPORTER T5

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 308
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
647.29 
zł
647.29
526.25 zł
(323.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLO9005-4300K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
218.18 
zł
218.18
177.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLO9005SLIM-4300K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
147.59 
zł
147.59
119.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH4BIX6000K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
387.45 
zł
387.45
315.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-20335TUOTUV Tył BMW 3 (E36), Z3 (E36)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 312
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
307.13 
zł
307.13
249.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C32150JCTUOTUV Przód LEXUS RX

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 319
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
569.19 
zł
569.19
462.76 zł
(284.60 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C33086ABETUOTUV Przód MAZDA 6

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 299
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
595.94 
zł
595.94
484.50 zł
(297.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Łącznik stabilizatora Off Road 555-002

Strona zabudowy Prawa Lewa
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
589.99 
zł
589.99
479.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowany zewnętrznie C4A014JCTUOTUV Tył AUDI A3, TT; SEAT LEON, TOLEDO II; SKODA OCTAVIA I, OCTAVIA II; VW BORA, BORA I, GOLF IV, NEW BEETLE

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 256
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
335.03 
zł
335.03
272.38 zł
(167.52 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 59,1/57,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 66,5/57,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 64/58,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Żarówka xenon H7 (1 szt.) 8000K

Źródło światła H7
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 8000
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
43.89 
zł
43.89
35.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/65,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Śruba koła M14X1.5X50.S

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
6 szt.
Cena katalogowa  
13.10 
zł
13.10
10.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Żarówka xenon H9 (1 szt.) 4300K

Źródło światła H9
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 4300
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
52.31 
zł
52.31
42.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Śruba koła M14X1.5X45.K X10

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
116.54 
zł
116.54
94.75 zł
(11.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa Przód Lewa/Prawa pasuje do AUDI; VW

Średnica zewnętrzna [mm] 349
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
1 210.78 
zł
1 210.78
984.37 zł
(605.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Żarówka xenon H4 (1 szt.) 4300K

Źródło światła H4
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 4300
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
52.31 
zł
52.31
42.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 24.0120-0195.1TUOTUV Tył BMW 1 (E81), 1 (E87), 2 (F23), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), 3 (F30, F80)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 300
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
513.68 
zł
513.68
417.63 zł
(256.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Żarówka xenon HB3 (1 szt.) 12000K

Źródło światła HB3
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 12000
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
23.73 
zł
23.73
19.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Mocowanie kanistra BZ-LK11

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
80.01 
zł
80.01
65.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C34026JCTUOTUV Przód HONDA CIVIC IV, CIVIC V, CIVIC VI, CIVIC VII, CIVIC VIII, CRX II, CRX III, INSIGHT, JAZZ III; ROVER 200 II, 25 I, 400, 400 II, 45 I

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 262
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
366.82 
zł
366.82
298.23 zł
(183.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C47004JCTUOTUV Tył SUBARU IMPREZA, LEGACY IV, LEGACY V, OUTBACK

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 290
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
483.54 
zł
483.54
393.12 zł
(241.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 1szt. wentylowana 5201-01-21288TUOTUV Przód PORSCHE CAYENNE; VW TOUAREG

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 360
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
511.78 
zł
511.78
416.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 12 z 57 następna