Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | SPEEDMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-20249TUOTUV Przód AUDI A6 ALLROAD C6, A6 C6

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 347
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
749.99 
zł
749.99
609.75 zł
(375.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa (nacinana-wiercona) (2 szt.) Przód Lewa/Prawa pasuje do MINI

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 294
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
606.45 
zł
606.45
493.05 zł
(303.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH1SLIM-6000K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
325.43 
zł
325.43
264.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Snorkel BB-TH-REVO

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
452.68 
zł
452.68
368.03 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. 5201-01-0736PTUOTUV Przód MERCEDES C (W202), C T-MODEL (S202), CLK (A208), CLK (C208), E (W210), E T-MODEL (S210), SLK (R170), SLK (R171)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 288
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
471.34 
zł
471.34
383.20 zł
(235.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana wewnętrznie 5201-01-20391TUOTUV Przód HONDA CIVIC VII, CR-V I

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 260
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
261.13 
zł
261.13
212.30 zł
(130.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana wewnętrznie 5201-01-4537TUOTUV Przód FORD USA EDGE; LINCOLN MKX; MAZDA CX-7, CX-9

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 320
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
655.34 
zł
655.34
532.80 zł
(327.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLO9005-4300K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
218.18 
zł
218.18
177.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Snorkel do LAND ROVER DEFENDER BB-S500

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
382.52 
zł
382.52
310.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-1055PTUOTUV Przód VW MULTIVAN T5, TOUAREG, TRANSPORTER T4, TRANSPORTER T5

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 308
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
647.29 
zł
647.29
526.25 zł
(323.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna C42045JCTUOTUV Tył TOYOTA AVENSIS

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 280
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
221.40 
zł
221.40
180.00 zł
(110.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-20335TUOTUV Tył BMW 3 (E36), Z3 (E36)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 312
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
307.13 
zł
307.13
249.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLOH4BIX6000K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
387.45 
zł
387.45
315.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Zestaw Xenon HID TUOLO9005SLIM-4300K

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
147.59 
zł
147.59
119.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C32150JCTUOTUV Przód LEXUS RX

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 319
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
569.19 
zł
569.19
462.76 zł
(284.60 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C33086ABETUOTUV Przód MAZDA 6

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 299
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
595.94 
zł
595.94
484.50 zł
(297.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Łącznik stabilizatora Off Road 555-002

Strona zabudowy Prawa Lewa
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
589.99 
zł
589.99
479.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowany zewnętrznie C4A014JCTUOTUV Tył AUDI A3, TT; SEAT LEON, TOLEDO II; SKODA OCTAVIA I, OCTAVIA II; VW BORA, BORA I, GOLF IV, NEW BEETLE

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 256
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
335.03 
zł
335.03
272.38 zł
(167.52 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 59,1/57,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 66,5/57,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 64/58,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/65,1 4 szt.

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
57.17 
zł
57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Żarówka xenon H9 (1 szt.) 4300K

Źródło światła H9
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 4300
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
52.31 
zł
52.31
42.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Śruba koła M14X1.5X50.S

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
6 szt.
Cena katalogowa  
13.10 
zł
13.10
10.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Śruba koła M14X1.5X45.K X10

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
116.54 
zł
116.54
94.75 zł
(11.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa Przód Lewa/Prawa pasuje do AUDI; VW

Średnica zewnętrzna [mm] 349
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
1 210.78 
zł
1 210.78
984.37 zł
(605.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Żarówka xenon H4 (1 szt.) 4300K

Źródło światła H4
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 4300
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
52.31 
zł
52.31
42.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Mocowanie kanistra BZ-LK11

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
80.01 
zł
80.01
65.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Żarówka xenon HB3 (1 szt.) 12000K

Źródło światła HB3
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 12000
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
23.73 
zł
23.73
19.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 1szt. wentylowana 5201-01-21288TUOTUV Przód PORSCHE CAYENNE; VW TOUAREG

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 360
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
511.78 
zł
511.78
416.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 12 z 57 następna