Sklep Inter Cars | TIMKEN | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
TIMKEN
Łożysko 45x100x38,2mm 32309 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 38.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
164.94
zł 135.25
109.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
TIMKEN Łożysko 3204 ATN1/2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwukierunkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 20.6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
101.36
zł 83.12
67.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 60x125x37mm JW6049/6010 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Szerokość [mm] 37
Cena katalogowa  
372.39
zł 305.36
248.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 80x140x28,25mm 30216 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Szerokość [mm] 28.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
237.67
zł 194.89
158.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x52x16,25mm 30304 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
52.51
zł 52.51
42.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 85x150x30,5mm 30217 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 150
Szerokość [mm] 30.5
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
276.90
zł 227.06
184.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 40x75x26mm 33108 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 26
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
127.34
zł 127.34
103.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x72x17mm 6207-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
368.36
zł 302.05
245.57 zł
(30.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x37x12mm 6301-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
164.39
zł 134.80
109.59 zł
(13.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
141.87
zł 116.33
94.58 zł
(11.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 130x185x29mm JP13049A/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 130
Średnica zewnętrzna [mm] 185
Szerokość [mm] 29
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
1 145.83
zł 1 006.04
817.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 100x145x24mm JP10049A/JP10010 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 100
Średnica zewnętrzna [mm] 145
Szerokość [mm] 24
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
573.65
zł 470.39
382.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 100x150x39mm 33020 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 100
Średnica zewnętrzna [mm] 150
Szerokość [mm] 39
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
403.90
zł 331.19
269.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
178.81
zł 146.62
119.20 zł
(14.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 45x85x49,2mm UC209 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania samonastawne kulkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Szerokość [mm] 49.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
86.16
zł 70.65
57.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
TIMKEN Łożysko 3210 ATN1/2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwukierunkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 30.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
232.22
zł 190.43
154.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
8.44
zł 6.92
5.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 15x26x12mm GE15-ES /AURORA/
Rodzaj łożyskowania ślizgowe przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
49.45
zł 49.45
40.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 50x110x29,25mm 31310 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 29.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
262.89
zł 262.89
213.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
135.98
zł 111.50
90.65 zł
(11.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
280.07
zł 229.65
186.71 zł
(22.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
119.95
zł 98.36
79.97 zł
(9.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x62x14mm 6007-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
288.59
zł 236.65
192.40 zł
(23.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
150.18
zł 123.15
100.12 zł
(12.32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
178.81
zł 146.62
119.20 zł
(14.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
18.92
zł 15.51
12.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 35x62x14mm 6007-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
33.37
zł 27.37
22.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCF209 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Szerokość [mm] 52.32
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
138.22
zł 113.33
92.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 8x22x7mm 608-2Z-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Cena katalogowa  
106.35
zł 87.21
70.90 zł
(8.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
6 z 15
następna