Sklep Inter Cars | TIMKEN | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x35x10mm 6203-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
134.35
zł 110.17
89.57 zł
(11.02 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
294.28
zł 241.31
196.19 zł
(24.13 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 35x72x28mm 33207 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 28
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
129.49
zł 129.49
105.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCP209 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Szerokość [mm] 57.1
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
138.22
zł 113.33
92.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
294.28
zł 241.31
196.19 zł
(24.13 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCFL206 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Szerokość [mm] 40.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
86.48
zł 70.91
57.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 205KRRB2 /FAFNIR/
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 22.225
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 25.4
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
156.03
zł 127.94
104.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
152.42
zł 124.98
101.61 zł
(12.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
279.06
zł 228.83
186.04 zł
(22.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
392.91
zł 322.19
261.94 zł
(32.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCF213 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Szerokość [mm] 69.6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
301.49
zł 247.22
200.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 65x110x34mm 33113 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 34
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
229.54
zł 188.23
153.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 8x22x7mm 608-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Cena katalogowa  
14.67
zł 12.03
9.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 40x80x23mm 22208-E-JW33-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania baryłkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 23
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
182.29
zł 182.29
148.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 12x32x10mm 6201-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
13.17
zł 10.80
8.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x32x10mm 6201-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
125.42
zł 102.85
83.62 zł
(10.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
200.92
zł 164.76
133.95 zł
(16.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
25.97
zł 21.29
17.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 10x26x8mm 6000-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
13.75
zł 11.28
9.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCF208 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 51.3
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
119.80
zł 98.24
79.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 70x125x26,25mm 30214 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Szerokość [mm] 26.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
211.47
zł 173.41
140.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 8x22x7mm 608-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Cena katalogowa  
120.96
zł 99.19
80.64 zł
(9.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
393.72
zł 322.85
262.48 zł
(32.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCFL209 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Szerokość [mm] 52.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
129.42
zł 106.12
86.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCFL204 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Szerokość [mm] 33.299
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
63.15
zł 51.78
42.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 80x140x35,25mm 32216 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Szerokość [mm] 35.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
217.21
zł 178.10
144.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 17x47x15,25mm 30303 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 15.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
54.38
zł 54.38
44.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCP208 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 57.1
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
123.98
zł 101.67
82.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
7 z 15
następna