Sklep Inter Cars | TIMKEN | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
TIMKEN
Łożysko 170x230x39mm JHM534149/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 170
Średnica zewnętrzna [mm] 230
Szerokość [mm] 39
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
1 912.39
zł 1 568.16
1 274.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
189.03
zł 189.03
153.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x28x8mm 6001-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
129.29
zł 106.01
86.19 zł
(10.60 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCFL207 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 44.4
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
103.70
zł 85.03
69.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 45,242x77,788x19,842mm LM603049/12 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 45.242
Średnica zewnętrzna [mm] 77.788
Szerokość [mm] 19.842
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
104.30
zł 85.53
69.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 28,575x64,292x21,433mm M86647/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 28.575
Średnica zewnętrzna [mm] 64.292
Szerokość [mm] 21.433
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
116.28
zł 102.10
83.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
20.26
zł 16.62
13.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCP205 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Szerokość [mm] 38.86
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
70.91
zł 58.14
47.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
13.73
zł 11.25
9.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
TIMKEN Łożysko 3207 ATN1/2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwukierunkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 27
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
146.91
zł 120.47
97.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x28x8mm 6001-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
115.68
zł 94.86
77.12 zł
(9.49 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 40x68x15mm 6008-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
363.28
zł 297.89
242.19 zł
(29.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
17.18
zł 14.10
11.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x32x10mm 6201-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
125.42
zł 102.85
83.62 zł
(10.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko JM822049/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 110
Średnica zewnętrzna [mm] 165
Szerokość [mm] 35
Cena katalogowa  
382.62
zł 313.75
255.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 70x125x41mm 33214 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Szerokość [mm] 41
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
311.01
zł 255.03
207.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 70x105x49mm GE70-ES-2RS /AURORA/
Rodzaj łożyskowania ślizgowe przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 105
Szerokość [mm] 49
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
406.34
zł 406.34
330.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 90x140x32mm 32018-X /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Szerokość [mm] 32
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
282.05
zł 231.28
188.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x32x10mm 6201-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
111.62
zł 91.54
74.42 zł
(9.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
184.68
zł 151.44
123.12 zł
(15.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
229.27
zł 188.01
152.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 70x110x26mm JLM 813049/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 26
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
411.08
zł 411.08
334.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 34,99x65,09x15,88mm L68149/L68116 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 34.99
Średnica zewnętrzna [mm] 65.09
Szerokość [mm] 15.88
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
192.77
zł 169.25
137.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 50x105x29mm JW5049/JW5010 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 105
Szerokość [mm] 29
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
300.05
zł 246.04
200.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 60x130x33,5mm 30312 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 33.5
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
265.41
zł 217.64
176.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCFL210 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Szerokość [mm] 55.6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
156.96
zł 128.71
104.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko SET2346
Średnica wewnętrzna [mm] 69.8
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Szerokość [mm] 114
Wysokość [mm] 114
Cena katalogowa  
1 093.41
zł 896.60
728.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 31,75x73,025x29,37mm HM88542/510 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 31.75
Średnica zewnętrzna [mm] 73.025
Szerokość [mm] 29.37
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
148.03
zł 129.97
105.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x52x22,25mm 32304 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 22.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
78.55
zł 78.55
63.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
165.41
zł 135.63
110.27 zł
(13.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
9 z 15
następna