Sklep Inter Cars | TIMKEN | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
TIMKEN
Łożysko 35x80x32,75mm 32307 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 32.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
123.33
zł 123.33
100.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 12x37x12mm 6301-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
19.43
zł 15.94
12.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x42x15mm 32004-X /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
52.16
zł 52.16
42.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
21.99
zł 18.03
14.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 33211 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 35
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
208.36
zł 170.86
138.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko M84249/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25.4
Średnica zewnętrzna [mm] 59.53
Szerokość [mm] 23.37
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
177.56
zł 145.61
118.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 45x85x24,75mm 32209 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Szerokość [mm] 24.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
102.47
zł 102.47
83.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
209.25
zł 171.58
139.50 zł
(17.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 50x80x20mm XAA 32010-X /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 20
Cena katalogowa  
104.80
zł 85.93
69.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UC211 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania samonastawne kulkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 55.6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
120.84
zł 99.09
80.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
37.01
zł 30.34
24.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 55x100x22,75mm 30211 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 22.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
124.59
zł 102.16
83.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 6014-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 20
Cena katalogowa  
110.84
zł 90.88
73.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 12x28x8mm 6001-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
14.77
zł 12.12
9.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
23.79
zł 19.51
15.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
17.64
zł 14.46
11.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 28,575x64,292x21,433mm M86647/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 28.575
Średnica zewnętrzna [mm] 64.292
Szerokość [mm] 21.433
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
116.28
zł 102.10
83.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 40x80x18mm 6208 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 18
Cena katalogowa  
374.45
zł 307.04
249.63 zł
(30.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 12x32x10mm 6201-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
16.20
zł 13.28
10.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 45x100x38,2mm 33109 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 38.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
132.52
zł 132.52
107.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 140x210x45mm 32028-X /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 140
Średnica zewnętrzna [mm] 210
Szerokość [mm] 45
Cena katalogowa  
1 202.46
zł 986.02
801.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x21,25mm 32206 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 21.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
58.01
zł 58.01
47.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
152.42
zł 124.98
101.61 zł
(12.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 12x28x8mm 6001-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
15.31
zł 12.56
10.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 41,275x73,431x21,43mm LM501349/14 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 41.275
Średnica zewnętrzna [mm] 73.431
Szerokość [mm] 21.43
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
143.70
zł 117.83
95.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCF206 / TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Szerokość [mm] 40.13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
86.51
zł 70.93
57.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCF210 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Szerokość [mm] 54.6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
156.96
zł 128.71
104.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCF207 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 44.45
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
103.69
zł 85.03
69.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 65x120x24,75mm 30213 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 120
Szerokość [mm] 24.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
184.68
zł 151.44
123.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 60x110x29,75mm 32212 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 29.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
129.62
zł 106.28
86.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
5 z 15
następna