Sklep Inter Cars | TIMKEN | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
TIMKEN
Łożysko 38,1x72,24x20,64mm 16150/16284 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 38.1
Średnica zewnętrzna [mm] 72.24
Szerokość [mm] 20.64
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
148.45
zł 148.45
120.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 55x95x29mm JM207049/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 95
Szerokość [mm] 29
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
201.74
zł 168.46
136.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCP207 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 93
Szerokość [mm] 42.9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
103.70
zł 85.03
69.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x72x17mm 6207-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
368.36
zł 302.05
245.57 zł
(30.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x62x14mm 6007-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
288.59
zł 236.65
192.40 zł
(23.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
141.87
zł 116.33
94.58 zł
(11.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 70x125x33,25mm 32214 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Szerokość [mm] 33.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
167.88
zł 137.66
111.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
150.18
zł 123.15
100.12 zł
(12.32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x52x34,1mm UC205 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania samonastawne kulkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 34.1
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
45.08
zł 36.96
30.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 50x85x26mm 33110 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Szerokość [mm] 26
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
160.80
zł 131.86
107.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 80x130x37mm 33116 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 37
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
197.75
zł 197.75
160.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 75x115x25mm 32015-X /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 115
Szerokość [mm] 25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
158.04
zł 129.59
105.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
135.98
zł 111.50
90.65 zł
(11.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
190.77
zł 156.43
127.18 zł
(15.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 40x80x32mm 33208 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 32
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
125.31
zł 125.31
101.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 75x130x33,25mm 32215 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 33.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
206.62
zł 169.42
137.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 50x90x24,75mm 32210 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 24.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
96.21
zł 96.21
78.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
190.77
zł 156.43
127.18 zł
(15.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 60x125x37mm JW6049/6010 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 125
Szerokość [mm] 37
Cena katalogowa  
372.39
zł 305.36
248.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x42x12mm 6004-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
16.72
zł 13.70
11.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x37x12mm 6301-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
164.39
zł 134.80
109.59 zł
(13.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
165.41
zł 135.63
110.27 zł
(13.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x42x13mm 6302-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
177.59
zł 145.62
118.39 zł
(14.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 35,717x72,233x25,4mm HM88648/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35.717
Średnica zewnętrzna [mm] 72.233
Szerokość [mm] 25.4
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
176.04
zł 144.35
117.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCF205 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Szerokość [mm] 35.8
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
68.50
zł 56.17
45.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
20.26
zł 16.62
13.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UC207 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania samonastawne kulkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 42.9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
66.64
zł 54.65
44.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 60x110x38mm 33212 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 60
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 38
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
266.45
zł 218.50
177.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
TIMKEN Łożysko 3205 ATN1 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwukierunkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 20.6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
87.87
zł 72.05
58.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 36,487x76,2x23,812mm 2780/2729 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 36.487
Średnica zewnętrzna [mm] 76.2
Szerokość [mm] 23.812
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
219.63
zł 219.63
178.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
8 z 15
następna