Sklep Inter Cars | TOURMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia SAB-201 pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wahacza
Cena katalogowa  
170.04
zł 170.04
138.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk główki ramy SSH904 26x47x15 30x51x15 pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw łożysk główki ramy
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Średnica wewnętrzna [mm] 26
Cena katalogowa  
246.53
zł 246.53
200.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy siłownika sprzęgła pasuje do KAWASAKI 650, 650 ABS; YAMAHA 660, 600N, 600S (Diversion), 600E, 600Z (Tenere), 660R (Raptor)
Nazwa Zestaw naprawczy siłownika sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
95.82
zł 96.30
78.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DH43 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
106.37
zł 106.37
86.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-10 x53 10szt.
Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Cena katalogowa  
91.54
zł 91.54
74.42 zł
(9.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
426.44
zł 426.44
346.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
156.38
zł 156.38
127.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Łańcuch rozrządu liczba ogniw 114, fabrycznie zakuty, płytkowy pasuje do YAMAHA 250F, 250FX
Nazwa Łańcuch rozrządu
Liczba ogniw [szt.] 114
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
341.28
zł 341.28
277.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia FRK-918R Przód pasuje do HONDA; HUSQVARNA; KAWASAKI; SUZUKI; YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy zawieszenia
Miejsce zabudowy Przód
Cena katalogowa  
222.90
zł 222.90
181.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-222 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do DERBI; KAWASAKI; YAMAHA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
40.68
zł 40.87
33.23 zł
(10.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DH72 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
148.18
zł 148.18
120.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DY67 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
149.62
zł 150.37
122.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DA05 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do ARCTIC CAT
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
202.80
zł 202.80
164.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
766.56
zł 766.56
623.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy sprzęgła pasuje do SUZUKI 1300R (Hayabusa)
Nazwa Zestaw naprawczy pompy sprzęgła
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
121.04
zł 121.04
98.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia SWS-201 pasuje do YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wahacza
Cena katalogowa  
260.97
zł 260.97
212.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-250 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do KAWASAKI; SUZUKI; YAMAHA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
89.62
zł 90.07
73.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DK11 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
88.51
zł 88.51
71.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-245 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do YAMAHA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
46.48
zł 46.72
37.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-EK12 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
65.61
zł 65.61
53.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DP05 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do POLARIS
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
174.33
zł 174.33
141.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DK31 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do KAWASAKI
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
150.32
zł 151.07
122.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
879.76
zł 884.19
718.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DH101 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA
Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Cena katalogowa  
107.81
zł 107.81
87.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
171.46
zł 171.46
139.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Zestaw łożysk główki ramy SSW902 25x52x16,25 25x52x16,25 pasuje do BMW
Nazwa Zestaw łożysk główki ramy
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Cena katalogowa  
168.19
zł 168.19
136.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-339 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do SUZUKI
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
37.36
zł 37.36
30.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-144V (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do HONDA
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
134.94
zł 134.94
109.71 zł
(33.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-407 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do KAWASAKI
Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Cena katalogowa  
42.71
zł 42.91
34.89 zł
(10.73 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOURMAX
Podnóżki / Stopki STR-M02 pasuje do HONDA
Nazwa Podnóżki / Stopki
Nazwa asortymentu Podnóżek
Cena katalogowa  
73.73
zł 73.73
59.94 zł
(36.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
24 z 70
następna