Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | TOURMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


TOURMAX
Zestaw łożysk główki ramy SSH904 26x47x15 30x51x15 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw łożysk główki ramy
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Średnica wewnętrzna [mm] 26
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
246.53 
zł
246.53
200.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Kup olej ELF i zgarnij filtr za 1 PLN

TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia SAB-201 pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wahacza
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
170.04 
zł
170.04
138.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DH43 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
106.37 
zł
106.37
86.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-10 x53 10szt.

Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
91.54 
zł
91.54
74.42 zł
(9.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Cewka zapłonowa IGN-443P

Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
426.44 
zł
426.44
346.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Komplet króćców ssących CHY-27 pasuje do YAMAHA

Nazwa Komplet króćców ssących
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
156.38 
zł
156.38
127.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Łańcuch rozrządu liczba ogniw 114, fabrycznie zakuty, płytkowy pasuje do YAMAHA 250F, 250FX

Nazwa Łańcuch rozrządu
Liczba ogniw [szt.] 114
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
341.28 
zł
341.28
277.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia FRK-918R Przód pasuje do HONDA; HUSQVARNA; KAWASAKI; SUZUKI; YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy zawieszenia
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
222.90 
zł
222.90
181.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
4 szt.
Cena katalogowa  
40.68 
zł
40.87
33.23 zł
(10.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DH72 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
148.18 
zł
148.18
120.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DY67 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
149.62 
zł
150.37
122.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DA05 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do ARCTIC CAT

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
202.80 
zł
202.80
164.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-245 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do YAMAHA

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
46.48 
zł
46.72
37.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-EK12 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do KAWASAKI

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
65.61 
zł
65.61
53.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DK11 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do KAWASAKI

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
88.51 
zł
88.51
71.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DP05 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do POLARIS

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
174.33 
zł
174.33
141.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DK31 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do KAWASAKI

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
150.32 
zł
151.07
122.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-243 (12V) pasuje do YAMAHA

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
879.76 
zł
884.19
718.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DH101 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
107.81 
zł
107.81
87.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-420 (12V) pasuje do KAWASAKI

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
766.56 
zł
766.56
623.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy sprzęgła pasuje do SUZUKI 1300R (Hayabusa)

Nazwa Zestaw naprawczy pompy sprzęgła
Do koszyka
(0)
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
4 szt.
Cena katalogowa  
121.04 
zł
121.04
98.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Polecamy montaż w warsztacie

TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia SWS-201 pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wahacza
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
260.97 
zł
260.97
212.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
4 szt.
Cena katalogowa  
89.62 
zł
90.07
73.23 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Komplet króćców ssących CHY-44 pasuje do YAMAHA

Nazwa Komplet króćców ssących
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
171.46 
zł
171.46
139.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk główki ramy SSW902 25x52x16,25 25x52x16,25 pasuje do BMW

Nazwa Zestaw łożysk główki ramy
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
168.19 
zł
168.19
136.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-339 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do SUZUKI

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
37.36 
zł
37.36
30.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-407 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do KAWASAKI

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
42.71 
zł
42.91
34.89 zł
(10.73 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Podnóżki / Stopki STR-M02 pasuje do HONDA

Nazwa Podnóżki / Stopki
Nazwa asortymentu Podnóżek
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
73.73 
zł
73.73
59.94 zł
(36.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Cewka zapłonowa IGN-430P

Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
379.96 
zł
379.96
308.91 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DY21 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
120.37 
zł
120.98
98.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 24 z 70 następna