Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | TOURMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-H2F ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
91.64 
zł
91.64
74.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Kup olej ELF i zgarnij filtr za 1 PLN

TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego BCP-433 Tył, bez uszczelniaczy pasuje do KAWASAKI; SUZUKI

Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 25.6
Średnica zewnętrzna [mm] 30.1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
94.69 
zł
94.69
76.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego CPK-312-L Przód, z uszczelniaczami pasuje do SUZUKI

Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
100.29 
zł
100.29
81.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-309 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do SUZUKI

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
36.67 
zł
36.67
29.81 zł
(9.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-13 x46 10szt.

Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
93.49 
zł
93.49
76.01 zł
(9.35 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca ACY-252 Tył pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
77.10 
zł
77.49
63.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia SAO-102 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wahacza
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
98.46 
zł
98.46
80.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-428 Przód pasuje do KAWASAKI

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
343.98 
zł
343.98
279.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
5 szt.
Cena katalogowa  
83.26 
zł
83.26
67.69 zł
(8.33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Membrana zbiorniczka płynu hamulcowego / sprzęgła Przód (ilość w opakowaniu 2szt.) pasuje do HONDA

Nazwa Membrana zbiorniczka płynu hamulcowego / sprzęgła
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
148.95 
zł
148.95
121.10 zł
(74.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Membrana zbiorniczka płynu hamulcowego / sprzęgła Przód/Tył (ilość w opakowaniu 2szt.) pasuje do SUZUKI

Nazwa Membrana zbiorniczka płynu hamulcowego / sprzęgła
Miejsce zabudowy Przód Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
57.70 
zł
57.70
46.91 zł
(28.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Komplet króćców ssących CHH-63 pasuje do HONDA

Nazwa Komplet króćców ssących
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
253.87 
zł
253.87
206.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Membrana gaźnika VCC-320 pasuje do SUZUKI

Nazwa Membrana gaźnika
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
212.57 
zł
212.57
172.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy sprzęgła pasuje do HONDA 1200 (Goldwing), 1200A, 1200A (Goldwing Aspencade), 1200D (Goldwing), 1200I (Goldwing Interstate), 1500 (Goldwing), 1500A

Nazwa Zestaw naprawczy pompy sprzęgła
Do koszyka
(0)
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
6 szt.
Cena katalogowa  
84.97 
zł
84.97
69.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Polecamy montaż w warsztacie

TOURMAX
Zestaw naprawczy kranika paliwa FCK-5 pasuje do SUZUKI

Nazwa Zestaw naprawczy kranika paliwa
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
57.70 
zł
57.70
46.91 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-213 Przód/Tył pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
89.20 
zł
89.65
72.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-302 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do SUZUKI; YAMAHA

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
92.48 
zł
92.95
75.57 zł
(23.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-131 (12V) pasuje do HONDA

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
592.01 
zł
592.01
481.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia SAB-312 pasuje do SUZUKI

Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wahacza
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
138.08 
zł
138.08
112.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zbiorniczek płynu hamulcowego Przód pasuje do YAMAHA

Nazwa Zbiorniczek płynu hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
199.05 
zł
199.05
161.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Komplet króćców ssących CHH-23 pasuje do HONDA

Nazwa Komplet króćców ssących
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
77.98 
zł
77.98
63.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCR-114 Tył pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
118.67 
zł
118.67
96.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-409 Przód (z uszczelniaczem) pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Wymiar łożyska 12x32x10
Wymiar łożyska 2 12x32x10
Rozmiar uszczelniacza 20x32x5
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
88.42 
zł
88.42
71.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk główki ramy SSK908 25x47x15 35x55x14 pasuje do KAWASAKI

Nazwa Zestaw łożysk główki ramy
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
214.84 
zł
214.84
174.67 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Przekładki sprzęgła liczba przekładek 8 pasuje do KAWASAKI 750, 750R, 750R (ABS), 750S, 600, 600 (Ninja), 636, 600J

Nazwa Przekładki sprzęgła
Do koszyka
(0)
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
5 szt.
Cena katalogowa  
156.44 
zł
156.44
127.19 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Polecamy montaż w warsztacie

TOURMAX
Komplet króćców ssących CHY-22 pasuje do YAMAHA

Nazwa Komplet króćców ssących
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
129.25 
zł
129.25
105.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSR-214 Tył pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
186.21 
zł
186.21
151.39 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Przekaźnik rozrusznika SSR-207 pasuje do YAMAHA

Nazwa Przekaźnik rozrusznika
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
428.16 
zł
428.16
348.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-354 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
170.58 
zł
171.43
139.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-502 (12V) pasuje do DUCATI

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
534.21 
zł
534.21
434.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 23 z 70 następna