Materiały i akcesoria
A~5010146
Cena katalogowa  
1.55
zł 1.34
1.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60171878
Wymiar gwintu [mm] M155
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
89.25
zł 80.32
65.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 74171461
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
63.50
zł 57.16
46.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Autobusy MAX BUS 310
Przeznaczenie Autobusy
Rozmiar 12/80-20 D20 PILOTE 10.00-20 11-22.5 11-22.5 MICH XDY3 275/80-22.5 300/70-24 305/70-22.5 315/70-22.5 C22.5 PILOTE
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 426.80
zł 1 355.46
1 102.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba dwustronna/e 40
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki dwustronna/e
Rodzaj gwintu niepełny
Średnica [mm] 8
Długość gwintu [mm] 22
Długość śruby [mm] 40
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Norma DIN 939 5.8
Wykończenie Brak
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
38.95
zł 35.45
28.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe E9/50
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 145/80R15 145R15 155/70R15 155/80R14 165/65R15 165/70R14 165/80R13 165R13 175/55R15 175/65R14 175/70R13 185/50R15 185/55R14 185/60R14 185/70R13 195/40R16 195/45R15 195/55R14 195/60R13 155R14
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
244.09
zł 231.89
188.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba wahacza
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 40
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
11.45
zł 10.31
8.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba mocująca stabilizatora
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Długość [mm] 100
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
14.07
zł 12.67
10.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Kołpak B09-SM-002
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
83.90
zł 75.51
61.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60531630
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
30.33
zł 27.29
22.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 65,1/58,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/64,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
LEMA
Śruba, tarcza hamulcowa LE9016029.0 20 SET
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość całkowita [mm] 70
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
116.91
zł 105.23
85.55 zł
(5.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0501318091ZF
Nazwa asortymentu Śruba
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
18.51
zł 15.18
12.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARRARO
Nakrętka 22129-CR
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
2.35
zł 2.35
1.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZF
Nakrętka 0637009163ZF
Nazwa asortymentu Nakrętka
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
16.05
zł 13.00
10.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
TECNOSEAL
Śruba TENKIT100
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3.10
zł 3.10
2.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
3.96
zł 3.43
2.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DT SPARE PARTS
Nakrętka 7.38505
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M70
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
91.92
zł 82.73
67.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 63,3/58,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 69,1/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/64,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/73,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, ATV/Wózki widłowe STN 151
Przeznaczenie Wózki widłowe ATV
Rozmiar 24x8.50-12 24X8.50-14 23X10-12 SUPERELASTIC
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 845.00
zł 1 752.75
1 425.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe E3000/830
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 395/85R20 440/65R24 14.00R20 445/65R22.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 486.37
zł 1 412.05
1 148.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe ARKTIK AS 36
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 10.5-20 11.00-16 275/80-18 315/80-16 8.25-20 9.5-20 9-22.5 10.00-22.5 10.10-22.5 11/70-22.5 250/85-20 255/100-16 255/70-22.5 265/70-22.5 275/70-22.5 275/70-22.5 Bred 275/80-20 285/60-22.5 285/70-19.5 285/70-22.5 295/55-22.5 295/60-22.5 305/60-22.5 305/70-19.5 315/45-22.5 315/70-17 345/60-17 355/60-18 35X12.50-15 35X12.50-16 35X12.50-17 35X12.5-17 36X13.50-15 37X12.50-16 37X12.50-16.5 37X12.50-17 8.3-24 9.5-22
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 385.60
zł 1 316.32
1 070.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe ARKTIK AS 39
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 11.00-20 315/80-22.5 12-22.5 MICH XD 305/75-24.5 305/85-22.5 315/75-24.5 315/80-22.5 BRIDG M 315/80-22.5 MICH XD 315/80-22.5 SEMPERIT 445/40-22.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 525.20
zł 1 448.94
1 178.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
27 z 62
następna