Materiały montażowe
A~5010147
DT SPARE PARTS
Nakrętka koła - skok gwintu 1,5 mm
Rozmiar klucza [mm] 19
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Strona zabudowy Prawa Lewa
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
5.08
zł 4.27
3.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Nakrętka 02.5207.32.04
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
17.76
zł 15.99
13.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELRING
Śruba miski olejowej EL534650
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Rozmiar klucza [mm] 30
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
4.39
zł 4.17
3.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza poprzecznego TED71988
Nazwa asortymentu Śruba wahacza
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
29.03
zł 29.03
23.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
METZELER
Pasta montażowa GEL TUBE METZELER 1KG
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
256.33
zł 255.05
207.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba mocowania resoru - 160/1,5mm,
Wymiar gwintu [mm] M20
Długość śruby [mm] 160
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 30
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
37.13
zł 33.42
27.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka AUG54804
Wymiar gwintu [mm] M65
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 85
Wysokość [mm] 10
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
29.00
zł 26.10
21.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Zestaw naprawczy zawieszenia koła
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M22
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 265
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
46.38
zł 41.75
33.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-12028
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
30.60
zł 30.18
24.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60532115
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
30.55
zł 27.50
22.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 65,1/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/58,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/59,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.18
zł 35.18
28.60 zł
(8.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/58,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/63,3 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-952AZ
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
82.83
zł 81.68
66.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba dwustronna/e 40
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki dwustronna/e
Rodzaj gwintu niepełny
Średnica [mm] 10
Długość gwintu [mm] 26
Długość śruby [mm] 40
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Norma DIN 939 5.8
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.26
zł 32.09
26.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba dwustronna/e 50
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki dwustronna/e
Rodzaj gwintu niepełny
Średnica [mm] 10
Długość gwintu [mm] 26
Długość śruby [mm] 50
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Norma DIN 939 5.8
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
44.46
zł 40.47
32.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0730109573ZF
Nazwa asortymentu Podkładka dystansowa
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
112.79
zł 92.48
75.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0730109578ZF
Nazwa asortymentu Podkładka dystansowa
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
63.84
zł 52.35
42.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPART
Śruba 91.486911
Nazwa asortymentu Śruba
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
27.55
zł 22.60
18.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Śruba 043.002-30
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M30
Długość [mm] 160 45
Rozmiar klucza [mm] 46
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
32.90
zł 29.62
24.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
Cena katalogowa  
8.93
zł 7.72
6.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
EURORICAMBI
Nakrętka 30170511
Wymiar gwintu [mm] M40
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
51.32
zł 46.19
37.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki samohamowne ocynkowane - M10
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 985
Kołnierz Nie
Materiał Ocynk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
88.07
zł 80.15
65.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 64/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EXCAMEC
Pierścień centrujący 448/26304-EXC
Średnica zewnętrzna [mm] 152
Średnica wewnętrzna [mm] 115
Grubość [mm] 5
Oferta Budowlane
Cena katalogowa  
59.47
zł 51.44
41.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HAMATON
Uniwersalny zestaw zaworów TPMS TRUCK TPMS Starter Kit HAM-6-361
Rodzaj Uniwersalny zestaw zaworów TPMS
Obsługiwane pojazdy pojazdy ciężarowe
Typ TRUCK TPMS Starter Kit
Rodzaj zaworu Clamp-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 760.31
zł 1 601.89
1 302.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Śruba 74170930
Wymiar gwintu [mm] M18
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
33.38
zł 30.05
24.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EXCAMEC
Śruba 826/01101-EXC
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
11.23
zł 9.72
7.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
25 z 36
następna