Materiały montażowe
A~5010147
EURORICAMBI
Śruba 74170930
Wymiar gwintu [mm] M18
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
33.38
zł 30.05
24.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EXCAMEC
Śruba 826/01101-EXC
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
11.23
zł 9.72
7.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba, łożyskowanie belki osi
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 2
Długość [mm] 275
Długość śruby pod główką [mm] 260
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
47.45
zł 42.71
34.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Nakrętka FE15793
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 22
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1.98
zł 1.78
1.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
AUGER
Nakrętka mocowania resora - skok gwintu 1,5 mm
Wymiar gwintu [mm] M27
Skok gwintu [mm] 1.5
Wysokość [mm] 17
Rozmiar klucza [mm] 41
Materiał Fosforanowany Stal
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
12.14
zł 10.92
8.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba TED53500
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
34.83
zł 34.83
28.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 59,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka AUG54805
Wymiar gwintu [mm] M36
Skok gwintu [mm] 2
Rozmiar klucza [mm] 55
Wysokość [mm] 12
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
28.57
zł 25.72
20.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 64/58,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
DT SPARE PARTS
Nakrętka 5.16077 20SET
Nazwa Nakrętka
Liczba [szt.] 20
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
13.27
zł 13.27
10.79 zł
(0.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Ocynkowane - M10
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 934
Kołnierz Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
59.81
zł 54.43
44.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SONIC
Śruba
Nazwa Śruba
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
44.67
zł 40.65
33.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SCHMITZ
Śruba SCH016515
Wymiar gwintu [mm] M27
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
136.53
zł 122.88
99.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Blachonakrętki - M3,5
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Blachonakrętki
Liczba [szt.] 100
Kołnierz Nie
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
63.94
zł 58.18
47.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Części mocujące resoru 03.182.35.84.0
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
165.28
zł 148.74
120.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Części mocujące resoru 03.340.14.33.0
Wysokość wewnętrzna [mm] 171
Wymiar gwintu [mm] M24
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
74.21
zł 66.79
54.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0730107828ZF
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
140.07
zł 126.06
102.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0730109574ZF
Nazwa asortymentu Podkładka dystansowa
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
112.79
zł 92.48
75.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Mocowanie chłodnicy oleju 1.00464
Wymiar gwintu [mm] M8
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
20.38
zł 18.34
14.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
EURORICAMBI
Nakrętka 60170217
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.90
zł 52.10
42.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
EURORICAMBI
Nakrętka 60170578
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
66.78
zł 60.10
48.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60171290
Wymiar gwintu [mm] M112
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
140.29
zł 126.26
102.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60171681
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
310.76
zł 279.69
227.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60171877
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
116.91
zł 105.23
85.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki wydechu - M8
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki wydechu
Rozmiar klucza [mm] 13
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 14440
Kołnierz Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
73.09
zł 66.51
54.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 69,1/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FPT
Część oryginalna 5801622468-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
327.40
zł 327.40
266.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AUGER
Mocowanie stabilizatora AUG54472
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 115
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
7.92
zł 7.13
5.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba spustowa przewodu płynu chłodzącego
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
53.71
zł 48.34
39.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
26 z 36
następna