Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
PFI
Łożysko 40x42x13mm 6302 D17 C3 /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
19.80
zł 19.80
16.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DAYCO
Pasek klinowy DAY13A1450HD
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1450
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.81
zł 41.23
33.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
GATES
Pasek klinowy GATAVX13X2025HD
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 2025 2040
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
77.64
zł 69.88
56.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
GATES
Pasek klinowy GATAV13X2300LMHD
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 2315 2300
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
198.83
zł 178.95
145.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PFI
Łożysko 43x68x13mm PDG436813 /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
22.47
zł 22.47
18.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
GATES
Pasek klinowy GATCB0020
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1231
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
79.03
zł 71.13
57.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZVL
Łożysko 55x80x13mm 61911 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
38.41
zł 38.41
31.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VICMA
Rolki wariatora 6,5g 6szt.
Nazwa Rolki wariatora
Średnica [mm] 16
Szerokość [mm] 13
Waga [g] 6.5
Cena katalogowa  
58.74
zł 57.93
47.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Tuleja rozrusznika FE10136
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
4.12
zł 3.63
2.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x40x13mm 30203 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
136.86
zł 136.86
111.27 zł
(13.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 15x42x13mm 6302-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
8.03
zł 8.03
6.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
377.59
zł 313.39
254.79 zł
(31.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x42x13mm 6302-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
177.59
zł 145.62
118.39 zł
(14.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HELLA
Lampa tylna 2TM964 295-091
Strona zabudowy Prawa Lewa
Kolor Czerwony
Źródło światła LED
Szerokość [mm] 13
Wysokość [mm] 45
Długość przewodu [mm] 5000
Napięcie [V] 24
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak
Cena katalogowa  
76.94
zł 65.40
53.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x55x13mm 6006 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
141.25
zł 141.25
114.84 zł
(7.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
RMS
Rolki wariatora 21,4g 6szt. pasuje do SUZUKI
Nazwa Rolki wariatora
Średnica [mm] 26
Szerokość [mm] 13
Waga [g] 21.4
Cena katalogowa  
184.33
zł 182.22
148.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 15x42x13mm 6302-2Z /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
132.42
zł 132.42
107.66 zł
(6.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DDCARS
Taśma Pianka wałek 13mm/10mm/50m
Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Typ wałek
Materiał Pianka
Szerokość [mm] 13
Długość [m] 50
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
60.88
zł 55.41
45.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CONTITECH
Pasek klinowy 13 X 1184
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1184
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
51.96
zł 45.20
36.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CONTITECH
Pasek klinowy 13 X 1200
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1200
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
56.60
zł 49.25
40.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Pasek klinowy 1 987 947 668
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1400
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.26
zł 40.74
33.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
GATES
Pasek klinowy GATAVX13X775HD
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 790 775
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.66
zł 41.49
33.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
GATES
Pasek klinowy GATAVX13X1300HD
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1300
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
53.03
zł 47.72
38.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Pasek klinowy 1 987 947 743
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 985
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
38.20
zł 35.15
28.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DAYCO
Pasek klinowy DAY13X0890
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 890
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
40.23
zł 35.01
28.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
GATES
Pasek klinowy GAT6482MC
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1315 1300
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
59.97
zł 56.97
46.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Zestaw paska klinowego 6.31430
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1520
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
78.55
zł 70.69
57.47 zł
(35.35 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DAYCO
Pasek klinowy DAY13X1025
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1025
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.60
zł 37.93
30.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DAYCO
Pasek klinowy DAY13A1285HD
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1285
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
34.45
zł 31.01
25.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
11 z 21
następna