Rozmiar
Nazwa
Zastosowanie
Przeznaczenie
Przeznaczenie (części, komponenty)
Opakowanie
OEM specyfikacja
Waga [g]
Zastosowanie
Technologia bazy
Pojemność [l]
Smar
A~5010524~1601
SHELL
Smar Gadus Mineralny 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
22.21
zł 20.44
16.62 zł
(51.10 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Smar do przegubów MOS2 0,4kg
Nazwa Smar do przegubów
Linia produktowa MOS2
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
41.25
zł 40.01
32.53 zł
(100.03 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Smar Gadus 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
33.85
zł 31.14
25.32 zł
(77.85 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar RENOLIT Mineralny 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
38.33
zł 34.69
28.20 zł
(86.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Smar Gadus 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
41.78
zł 38.44
31.25 zł
(96.10 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TECHNICQLL
Wazelina techniczna do konserwacji 100ml TE M-614 100ML
Nazwa Wazelina techniczna
Zastosowanie zawiasy zamki mechanizmy precyzyjne kłódki narzędzia klemy
Przeznaczenie do konserwacji
Pojemność [ml] 100
Kolor Bezbarwny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
17.40
zł 15.84
12.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Smar Gadus Mineralny 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
31.07
zł 28.59
23.24 zł
(71.48 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
LIM3381
Linia PRO LINE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
41.51
zł 37.77
30.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HUCO
Smar 0,01kg
Nazwa Smar do świec zapłonowych
Sposób aplikacji tubka
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
48.70
zł 44.27
35.99 zł
(4427.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CRC
zabezpieczenie przed korozją, zapobiega przymarzaniu uszczelek 500ml CRC SILICONE IND 500ML
Zastosowanie uszczelki elementy gumowe elementy metalowe
Przeznaczenie zabezpieczenie przed korozją zapobiega przymarzaniu uszczelek
Pojemność [ml] 500
Kolor Bezbarwny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
59.61
zł 54.24
44.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
WD-40
Smar do ochrony, redukuje tarcie 400ml WD-40 SMAR PTFE
Nazwa Smar
Zastosowanie elementy metalowe
Przeznaczenie do ochrony redukuje tarcie
Pojemność [ml] 400
Sposób aplikacji spray
Linia SPECIALIST
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
46.63
zł 42.44
34.50 zł
(106.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CRC
Smar CRC CERAMIC PASTE 500ML
Nazwa Smar ceramiczny
Zastosowanie części metalowe połączenia śrubowe elementy metalowe styki
Przeznaczenie montażowy redukuje tarcie zabezpieczenie przd korozją
Pojemność [ml] 500
Sposób aplikacji spray
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
112.15
zł 102.05
82.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
WD-40
Smar redukuje tarcie 400ml WD-40 SMAR BIAY
Nazwa Smar
Zastosowanie elementy metalowe
Przeznaczenie redukuje tarcie
Pojemność [ml] 400
Sposób aplikacji spray
Kolor Biały
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
48.59
zł 44.22
35.95 zł
(110.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
WD-40
Smar do ochrony przed wilgocią 400ml WD-40 SMAR SILIKONOWY
Nazwa Smar
Zastosowanie elementy metalowe
Przeznaczenie do ochrony przed wilgocią
Przeznaczenie (części, komponenty) do urządzeń wysokiego ciśnienia
Pojemność [ml] 400
Sposób aplikacji spray
Kolor Czarny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
45.88
zł 41.75
33.94 zł
(104.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Smar Gadus 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
Linia produktowa Gadus
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
41.49
zł 38.17
31.03 zł
(95.43 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
RAVENOL
Smar specjalny 0,4l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
64.92
zł 60.38
49.09 zł
(150.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Smar do hamulców eliminuje piszczenie klocków LIM3078
Nazwa Smar do hamulców
Zastosowanie klocki hamulcowe
Przeznaczenie eliminuje piszczenie klocków
Waga netto [g] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
7.79
zł 7.08
5.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Smar zabezpieczenie przed korozją 500ml VAL WHITE GREASE 500ML
Nazwa Smar
Zastosowanie amortyzatory łożyska zawiasy
Przeznaczenie zabezpieczenie przed korozją
Pojemność [ml] 500
Kolor Biały
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
54.67
zł 49.75
40.45 zł
(99.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Smar 0,4l LMX
Nazwa Smar do łożysk
Pojemność [l] 0.4
OEM specyfikacja MB 265.1 MAN 284 LI-H2
Linia produktowa LMX
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
84.37
zł 74.24
60.36 zł
(185.60 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar RENOLIT Mineralny 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
28.56
zł 25.84
21.01 zł
(64.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Smar do hamulców montażowy, serwisowy 200ml LIM3074
Nazwa Smar do hamulców
Zastosowanie układy hamulcowe
Przeznaczenie montażowy serwisowy
Pojemność [ml] 200
Sposób aplikacji puszka
Kolor Biały
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
123.52
zł 112.40
91.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WABCO
Smar ogólnego zastosowania 830 503 062 4
Waga netto [kg] 0.005
Zastosowanie ogólnego zastosowania, specjalistyczny do oringów zaworów powietrza
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
56.35
zł 56.35
45.81 zł
(11270.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CRC
Smar ogólnego zastosowania 100ml CRC SUPER ADHESIVE 100ML
Nazwa Smar ogólnego zastosowania
Zastosowanie prowadnice łożyska zawiasy elementy metalowe łańcuchy przekładnie zawory złącza
Pojemność [ml] 100
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
27.18
zł 24.74
20.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Smar RENOLIT 0,4kg
Nazwa Smar specjalny
Linia produktowa RENOLIT
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Autobusy Przemysł
Sposób aplikacji kartusz
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
23.17
zł 21.07
17.13 zł
(52.68 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
LIQUI MOLY
Smar specjalny 0,4l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
63.98
zł 63.98
52.02 zł
(159.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HUCO
Smar
Sposób aplikacji tubka
Kolor Biały
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
38.79
zł 38.79
31.54 zł
(3879.00 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Smar do łożysk BPW-Li-91 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa BPW-Li-91
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Sposób aplikacji kartusz
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
44.78
zł 41.20
33.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Smar do hamulców montażowy LIM21119
Nazwa Smar do hamulców
Zastosowanie prowadnice układy hamulcowe
Przeznaczenie montażowy
Waga netto [g] 5
Kolor Żółty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
12.64
zł 11.50
9.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SACHS
Smar ogólnego zastosowania 4200 080 060
Waga netto [kg] 0.001
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
0.64
zł 0.63
0.51 zł
(12.60 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Smar LIM3010
Pojemność [l] 0,05
Waga netto [kg] 0.05
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
67.53
zł 61.45
49.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 4
następna