Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 35x72x17mm 6207-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
514.45
zł 426.99
347.15 zł
(42.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FEBI
Smarowniczka FE01094 100SET
Oferta Ciężarowe
Długość [mm] 15
Liczba [szt.] 100
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
247.19
zł 217.53
176.85 zł
(2.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
UNI-T
Manometr UT336P
Nazwa Ciśnieniomierz Manometr
przeznaczenie (części, komponenty) do instalacji/układ A/C
Kolor Czerwony
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
471.83
zł 429.37
349.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
566.42
zł 481.46
391.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
LEMA
Śruba, tarcza hamulcowa LE9016029.0 20 SET
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość całkowita [mm] 70
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
116.91
zł 105.23
85.55 zł
(5.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
S-TR
Tuleja łożyska, przegub nośny/prowadzący STR-15A802
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
21.23
zł 21.23
17.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
184.67
zł 184.67
150.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
DT SPARE PARTS
Tuleja, amortyzator 4.80060 2SET
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica wewnętrzna [mm] 15.5
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Długość [mm] 28.5
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
11.50
zł 10.36
8.42 zł
(5.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
256.37
zł 212.79
173.00 zł
(21.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Spojler powietrza kabiny kierowcy SCA-CP-035R
Strona zabudowy Prawa
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
218.80
zł 188.18
152.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
86.68
zł 75.41
61.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
492.49
zł 443.24
360.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SPARCO TEAMWORK
Buty robocze PRACTICE podnosek kompozytowy BTB0047B0K15044
Nazwa Buty robocze
Kategoria bezpieczeństwa S1PS FO SR SC ESD
Materiał Siatka Tkanina techniczna
Podnosek Kompozytowy
Rozmiar 44
Kolor Czarny Zielony
Model PRACTICE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
401.45
zł 365.32
297.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
CAPRONI JSC
Pompa hydrauliczna zębata P651400D2X
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
679.35
zł 679.35
552.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
582.45
zł 582.45
473.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
NOCO
Ładowarka sieciowa XDP3B
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
684.27
zł 622.69
506.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
CEJN
Szybkozłącze hydrauliczne 105646908
Rodzaj złączki wtyk
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
507.82
zł 507.82
412.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
NOCO
Ładowarka samochodowa XV65
Nazwa Ładowarka samochodowa
Wyjście USB-C
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
157.51
zł 143.33
116.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SCHMITZ
Światło obrysowe SCH1464721
Strona zabudowy Lewa
Źródło światła LED
Długość przewodu [mm] 1500
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
151.29
zł 131.62
107.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
29.85
zł 26.86
21.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 17x47x14mm 6303 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
240.44
zł 199.57
162.25 zł
(19.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Zaczep transportowy ciągnika rolniczego STR-15A769
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
716.54
zł 716.54
582.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MANN-FILTER
Filtr hydrauliczny WD 10 013
Wysokość [mm] 134
Średnica zewnętrzna [mm] 94
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
115.94
zł 115.94
94.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BLIC
Lusterko zewnętrzne 5402-01-2527311P
Strona zabudowy Prawa
Rodzaj regulacji Elektryczne
Typ szkła Wypukłe
Z podgrzewaniem Tak
Ilość pinów [szt.] 6
Z kierunkowskazem Tak
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
976.30
zł 966.53
785.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
75.77
zł 68.19
55.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
49.70
zł 42.99
34.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
88.98
zł 80.09
65.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
179.91
zł 179.91
146.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
24.46
zł 21.05
17.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FEBI
Lampa robocza LED 9V 20W FE1005169
Źródło światła LED
Stopień ochrony IP6K9K
Wysokość [mm] 135
Szerokość [mm] 108
Materiał Aluminium
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
127.71
zł 112.39
91.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
32 z 143
następna