Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
CEJN
Szybkozłącze hydrauliczne 103651909
Rodzaj złączki gniazdo
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
208.24
zł 208.24
169.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Szkło lampy świateł tylnych CL-AG033
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
13.27
zł 13.27
10.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
119.95
zł 98.36
79.97 zł
(9.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FEBI
Lampa robocza LED 9V 20W FE1005169
Źródło światła LED
Stopień ochrony IP6K9K
Wysokość [mm] 135
Szerokość [mm] 108
Materiał Aluminium
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
127.71
zł 112.39
91.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
24.46
zł 21.05
17.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
92.73
zł 80.68
65.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Pierścień gniazda zaworu 5801388686-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
45.65
zł 45.65
37.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Osłona lusterka zewnętrznego IVE-MR-045R
Strona zabudowy Prawa
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
88.47
zł 76.09
61.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
CEJN
Szybkozłącze hydrauliczne 103651908
Rodzaj złączki gniazdo
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
208.24
zł 208.24
169.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
CARPASSION
Pokrowce na fotele CP PROTECT KPL OS
Nazwa Pokrowce na fotele
Rodzaj nadwozia Osobowy
Przeznaczenie przednie fotele zagłówki tylna kanapa
Miejsce zabudowy Przód Tył
Kolor Czarny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
201.10
zł 197.08
160.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
17.66
zł 15.89
12.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MAHLE
Zestaw pierścieni tłoka 007 RS 10119 0N0
Średnica [mm] 128
Wysokość pierścienia 2 [mm] 2
Wysokość pierścienia 3 [mm] 3
Oferta Ciężarowe
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Cena katalogowa  
360.41
zł 324.38
263.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MAHLE
Komplet panewek wału korbowego 553 HS 20136 200
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
448.53
zł 448.53
364.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
HENGST
Filtr powietrza E645L
Wysokość [mm] 310
Średnica zewnętrzna [mm] 287
Kształt okrągły
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
386.04
zł 386.04
313.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
VANSTAR
Rura wydechowa VAN61720VL
Miejsce zabudowy Tył
Średnica [mm] 127
Długość [mm] 900
Norma emisji spalin EURO 5
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
410.82
zł 369.74
300.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
VANSTAR
Uszczelka rury wydechowej VANGA002MN
Długość [mm] 127.6
Szerokość [mm] 127.6
Norma emisji spalin EURO 6
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
57.07
zł 51.36
41.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BREMBO
Tarcza hamulcowa 1 szt. 09.A148.1X
Średnica zewnętrzna [mm] 276
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
418.36
zł 418.36
340.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
BREMBO
Tarcza hamulcowa 1 szt. 09.A200.1S
Średnica zewnętrzna [mm] 310
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
526.49
zł 526.49
428.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
248.62
zł 203.87
165.75 zł
(20.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
204.86
zł 170.04
138.24 zł
(17.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BLIC
Pas przedni BLIC 6502-08-3189200P
Materiał Plastik
Miejsce zabudowy Przód
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
567.69
zł 562.01
456.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
117.12
zł 105.41
85.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
HELLA
Migające światło awaryjne 2XD066 484-001
Moc znamionowa [W] 19
Sposób mocowania mocowanie trzypunktowe
Typ lampy LED
Źródło światła LED
Kolor Pomarańczowy
Wysokość [mm] 165
Średnica [mm] 147
Model lampy K-LED NANO 120
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
379.68
zł 322.73
262.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
182.26
zł 157.66
128.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 12x32x10mm 6201-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
165.35
zł 137.24
111.58 zł
(13.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Pasek wieloklinowy 5802377711-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
211.61
zł 211.61
172.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SCHMITZ
Wiązka przewodów świateł tylnych SCH1415544
Miejsce zabudowy Tył
Ilość pinów [szt.] 6 4
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
221.40
zł 185.98
151.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SANDEN
Kompresor klimatyzacji PXC14-BS029
Typ kompresora PXC14
Rodzaj czynnika chłodzącego R1234yf
Rodzaj oleju PAG 46 YF
Pojemność [ml] 110
Liczba rowków [szt.] 7
Napięcie [V] 12
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 787.44
zł 1 698.06
1 380.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SBP
Zestaw naprawczy cylinderka hamulcowego 12-AG083
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
35.47
zł 30.69
24.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
AKUSAN
Tuleja zawieszenia kabiny kierowcy AG 1612
Oferta Budowlane
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
83.15
zł 71.92
58.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
33 z 143
następna