Żarówka
A~7518010~60560
BOSCH
Żarówka PY21W (10 szt.) Trucklight 28V 7W
Źródło światła PY21W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 28
Moc znamionowa [W] 7
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
23.69
zł 20.61
16.76 zł
(2.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka LED H1 Ultinon Pro3022 HL (2 szt.) 12/24V 19W
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
332.83
zł 279.58
227.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka xenon D4R Vision (1 szt.) 4400K
Źródło światła D4R
Linia Vision
Napięcie [V] 42
Moc znamionowa [W] 35
Temperatura barwowa [K] 4400
Rodzaj gniazda P32D-6
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
370.09
zł 310.88
252.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej W2W (10 szt.) Trucklight 24V 2W
Źródło światła W2W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
17.33
zł 15.08
12.26 zł
(1.51 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka C3W (10 szt.) Trucklight 24V 3W
Źródło światła C3W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 3
Rodzaj gniazda SV7-8
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość OEM Części oryginalne OEM
Cena katalogowa  
34.51
zł 30.02
24.41 zł
(3.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka LED HB3 Ultinon Pro3022 HL (2 szt.) 12/24V 24W
Źródło światła HB3
Linia Ultinon Pro3022 HL
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 24
Rodzaj gniazda P20D P22D
Typ lampy LED
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
332.83
zł 279.58
227.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka LED FOG [~H8/H11/H16] Ultinon Pro3022 HL (2 szt.) 5800K 12/24V 24W
Źródło światła FOG [~H8/H11/H16]
Linia Ultinon Pro3022 HL
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 24
Temperatura barwowa [K] 5800
Rodzaj gniazda PGJ19
Typ lampy halogen LED
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
332.83
zł 279.58
227.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PB3 (10 szt.) 24V 1,2W
Źródło światła PB3
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
35.46
zł 30.85
25.08 zł
(3.09 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H1 WhiteVision Ultra (1 szt.) 12V 55W
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
53.87
zł 45.25
36.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka LED H4 Ultinon Pro5100 HL (2 szt.) 12/24V 15W
Źródło światła H4
Linia Ultinon Pro5100 HL
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 15
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen LED
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
565.16
zł 474.73
385.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka T2W (10 szt.) Standard 24V 2W
Źródło światła T2W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 2
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
26.40
zł 23.22
18.88 zł
(2.32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBX4 Pure Light (10 szt.) 12V 1,2W
Źródło światła PBX4
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
58.93
zł 49.50
40.24 zł
(4.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka LED C5W 30mm (1 szt.) Ultinon Pro7000 SI 6000K 24V 1,5W
Źródło światła C5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,5
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda SV8,5
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Blister
Długość [mm] 30
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
38.36
zł 33.76
27.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej PB3 (10 szt.) Trucklight 24V 1,2W
Źródło światła PB3
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
43.66
zł 38.43
31.24 zł
(3.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PHILIPS
Żarówka H1 Master Duty (1 szt.) 24V 70W
Źródło światła H1
Linia Master Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
18.65
zł 16.41
13.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka PY21W (10 szt.) Masterlife 24V 21W
Źródło światła PY21W
Linia Masterlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
76.48
zł 67.31
54.72 zł
(6.73 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka T4W (2 szt.) 12V 4W
Źródło światła T4W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 4
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
6.72
zł 5.65
4.59 zł
(2.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H18 Long Life EcoVision (1 szt.) 12V 65W
Źródło światła H18
Linia Long Life EcoVision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 65
Rodzaj gniazda PY26D-1
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
77.76
zł 65.31
53.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H10 Vision (1 szt.) 12V 42W
Źródło światła H10
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 42
Rodzaj gniazda PY20D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.96
zł 48.68
39.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka LED W5W Ultinon Pro7000 SI (2 szt.) 4000K 24V 1W
Źródło światła W5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1
Temperatura barwowa [K] 4000
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
89.99
zł 79.19
64.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Żarówka oświetlenia tablicy przyrządów FE173304
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
1.02
zł 1.02
0.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
PHILIPS
Żarówka LED FOG [~H8/H11/H16] Ultinon Pro9100 HL (2 szt.) 12/24V
Źródło światła FOG [~H8/H11/H16]
Linia Ultinon Pro9100 HL
Napięcie [V] 24 12
Rodzaj gniazda PGJ19-1/2/3
Typ lampy halogen LED
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
786.71
zł 660.83
537.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka T4W (2 szt.) Standard 24V 4W
Źródło światła T4W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 4
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
5.88
zł 5.18
4.21 zł
(2.59 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka HB3 WhiteVision Ultra (1 szt.) 12V 60W
Źródło światła HB3
Linia WhiteVision Ultra
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 60
Rodzaj gniazda P20D
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
96.81
zł 81.33
66.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBX4 Pure Light (10 szt.) 12V 1,5W
Źródło światła PBX4
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
72.74
zł 61.11
49.68 zł
(6.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka RY10W Vision (10 szt.) 12V 10W
Źródło światła RY10W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
82.57
zł 69.36
56.39 zł
(6.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka H18 Long Life EcoVision (1 szt.) 12V 65W
Źródło światła H18
Linia Long Life EcoVision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 65
Rodzaj gniazda PY26D-1
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
77.75
zł 65.31
53.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka LED HB3/HB4 Ultinon Pro5100 HL (2 szt.) 12/24V 16W
Źródło światła HB3 HB4
Linia Ultinon Pro5100 HL
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 16
Rodzaj gniazda P20D P22D
Typ lampy halogen LED
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
513.80
zł 431.58
350.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
PHILIPS
Żarówka LED HB3/HB4 Ultinon Pro9100 HL (2 szt.) 12/24V
Źródło światła HB3 HB4
Linia Ultinon Pro9100 HL
Napięcie [V] 24 12
Rodzaj gniazda P20D P22D
Typ lampy halogen LED
Opakowanie Zestaw
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
929.98
zł 781.19
635.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PHILIPS
Żarówka P21/5W (10 szt.) Standard 24V 5/21W
Źródło światła P21/5W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
53.82
zł 47.37
38.51 zł
(4.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
2 z 12
następna