Oleje silnikowe do BMW 5

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 448 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
BMW 5 (G60, G90, G68) i5 eDrive40
2023.07
HA0001N0
340
(250)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) i5 M60 xDrive
2023.07
HA0002N0 HA0003N0
601
(442)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) i5 M60 xDrive
2025.03
HA0002N0 HA0003N1
601
(442)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) i5 xDrive40
2024.03
XE2
394
(290)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) i5 xDrive40
2025.03
HA0002N0 HA0003N1
394
(290)
Sedan
BMW 5 Touring (G61, G99) i5 eDrive40
2024.03
HA0001N0 HA0001N1
340
(250)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) i5 M60 xDrive
2025.03
HA0002N0 HA0003N1
601
(442)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) i5 M60 xDrive
2024.03
XE2
601
(442)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) i5 xDrive40
2025.03
HA0002N0 HA0003N1
394
(290)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) i5 xDrive40
2024.11
XE2
394
(290)
Kombi
BMW 5 (F10) 520 i
2013.07
2016.10
1592
N20 B16 A
170
(125)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 i
2017.07
2023.06
1597
B48 B16 A
170
(125)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) 520 i Mild-Hybrid 1.6
2024.07
1597
B48 B16 P
190
(140)
Sedan
BMW 5 (F10) 518 d
2013.07
2014.06
1995
N47 D20 C
143
(105)
Sedan
BMW 5 (F10) 518 d
2014.07
2016.10
1995
B47 D20 A
150
(110)
Sedan
BMW 5 (F10) 518 d
2013.07
2016.10
1995
B47 D20 A N47 D20 C
136
(100)
Sedan
BMW 5 (F10) 518 d
2013.10
2016.10
1995
B47 D20 A
163
(120)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d
2010.06
2016.10
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d
2014.07
2016.10
1995
B47 D20 A
190
(140)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d
2010.06
2014.06
1995
N47 D20 C
184
(135)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d
2010.06
2014.06
1995
N47 D20 C
200
(147)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d
2014.07
2016.10
1995
B47 D20 A
205
(151)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d
2013.10
2016.10
1995
B47 D20 A
211
(155)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d
2013.01
2014.06
1995
N47 D20 C
136
(100)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d xDrive
2013.01
2014.06
1995
N47 D20 C
200
(147)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d xDrive
2013.07
2016.10
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d xDrive
2013.10
2016.10
1995
B47 D20 A
211
(155)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d xDrive
2014.07
2016.10
1995
B47 D20 A
190
(140)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d xDrive
2013.01
2014.06
1995
N47 D20 C
136
(100)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d xDrive
2014.07
2016.10
1995
B47 D20 A
205
(151)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 d xDrive
2013.07
2014.06
1995
N47 D20 C
184
(135)
Sedan
BMW 5 (F10) 525 d
2011.09
2016.10
1995
N47 D20 D
218
(160)
Sedan
BMW 5 (F10) 525 d
2011.09
2016.10
1995
N47 D20 D
211
(155)
Sedan
BMW 5 (F10) 525 d xDrive
2011.09
2016.10
1995
N47 D20 D
211
(155)
Sedan
BMW 5 (F10) 525 d xDrive
2011.09
2016.10
1995
N47 D20 D
218
(160)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 518 d
2018.07
2020.06
1995
B47 D20 B
136
(100)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 518 d
2018.07
2020.06
1995
B47 D20 B
150
(110)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 518 d Mild-Hybrid
2020.07
2023.06
1995
B47 D20 B JA1
136
(100)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 518 d Mild-Hybrid
2020.07
2023.06
1995
B47 D20 B JA1
150
(110)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 d
2016.09
2023.06
1995
B47 D20 A B47 D20 B
163
(120)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 d
2016.09
2023.06
1995
B47 D20 A B47 D20 B
190
(140)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 d Mild-Hybrid
2019.11
2023.06
1995
B47 D20 B JA1
163
(120)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 d Mild-Hybrid
2019.11
2023.06
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 d Mild-Hybrid xDrive
2019.11
2023.06
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 d xDrive
2016.09
2023.06
1995
B47 D20 A B47 D20 B
190
(140)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 d xDrive
2016.09
2023.06
1995
B47 D20 A B47 D20 B
163
(120)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 525 d
2017.07
2019.06
1995
B47 D20 B
211
(155)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 525 d
2017.07
2019.06
1995
B47 D20 B
231
(170)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) 520 d Mild-Hybrid
2023.07
1995
B47 D20 B JA1
174
(128)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) 520 d Mild-Hybrid
2023.07
1995
B47 D20 B JA1
197
(145)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) 520 d xDrive Mild-Hybrid
2023.07
1995
B47 D20 B JA1
197
(145)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) 523 d Mild-Hybrid
2023.07
1995
B47 D20 B
197
(145)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) 523 d Mild-Hybrid xDrive
2023.07
1995
B47 D20 B
197
(145)
Sedan
BMW 5 Gran Turismo (F07) 520 d
2011.04
2017.02
1995
N47 D20 C
184
(135)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 520 d
2012.07
2013.06
1995
N47 D20 C
163
(120)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 520 d
2013.07
2017.02
1995
N47 D20 C
136
(100)
Hatchback
BMW 5 Touring (F11) 518 d
2013.07
2014.06
1995
N47 D20 C
143
(105)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 518 d
2014.07
2017.02
1995
B47 D20 A
150
(110)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 518 d
2014.07
2017.02
1995
B47 D20 A
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 518 d
2013.07
2017.02
1995
B47 D20 A N47 D20 C
136
(100)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d
2014.07
2017.02
1995
B47 D20 A
205
(151)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d
2014.07
2017.02
1995
B47 D20 A
190
(140)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d
2010.06
2014.06
1995
N47 D20 C
200
(147)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d
2010.06
2014.06
1995
N47 D20 C
184
(135)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d
2014.07
2017.02
1995
B47 D20 A
211
(155)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d
2010.06
2017.02
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d
2010.06
2014.06
1995
N47 D20 C
136
(100)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive
2014.07
2017.02
1995
B47 D20 A
205
(151)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive
2014.07
2017.02
1995
B47 D20 A
211
(155)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive
2013.07
2014.06
1995
N47 D20 C
200
(147)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive
2014.07
2017.02
1995
B47 D20 A
190
(140)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive
2013.07
2014.06
1995
N47 D20 C
184
(135)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive
2013.07
2017.02
1995
B47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive
2013.07
2014.06
1995
N47 D20 C
136
(100)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 525 d
2011.09
2017.02
1995
N47 D20 D
218
(160)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 525 d
2011.09
2017.02
1995
N47 D20 D
211
(155)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 525 d xDrive
2013.07
2017.02
1995
N47 D20 D
211
(155)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 525 d xDrive
2011.09
2017.02
1995
N47 D20 D
218
(160)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 518 d
2018.07
2020.06
1995
B47 D20 B
136
(100)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 518 d
2018.07
2020.06
1995
B47 D20 B
150
(110)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 518 d Mild-Hybrid
2020.07
1995
B47 D20 B JA1
136
(100)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 518 d Mild-Hybrid
2020.07
1995
B47 D20 B JA1
150
(110)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 520 d
2017.03
1995
B47 D20 A B47 D20 B
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 520 d
2017.03
1995
B47 D20 A B47 D20 B
190
(140)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 520 d Mild-Hybrid
2019.11
1995
B47 D20 B JA1
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 520 d Mild-Hybrid
2019.11
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 520 d Mild-Hybrid xDrive
2019.11
1995
B47 D20 B JA1
190
(140)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 520 d xDrive
2017.07
1995
B47 D20 A B47 D20 B
190
(140)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 520 d xDrive
2017.07
1995
B47 D20 A B47 D20 B
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 525 d
2017.07
2019.06
1995
B47 D20 B
211
(155)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 525 d
2017.07
2019.06
1995
B47 D20 B
231
(170)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) 520 d Mild-Hybrid
2024.03
1995
B47 D20 B
197
(145)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) 520 d xDrive Mild-Hybrid
2024.03
1995
B47 D20 B
197
(145)
Kombi
BMW 5 Touring Van (G31) 520 d
2017.03
2019.11
1995
B47 D20 A B47 D20 B
190
(140)
Furgon/kombi
BMW 5 Touring Van (G31) 520 d xDrive
2017.07
2019.11
1995
B47 D20 A B47 D20 B
190
(140)
Furgon/kombi
BMW 5 (F10) 520 i
2011.09
2016.10
1997
N20 B20 A N20 B20 B
184
(135)
Sedan
BMW 5 (F10) 520 i
2011.09
2016.10
1997
N20 B20 A N20 B20 B
163
(120)
Sedan
BMW 5 (F10) 528 i
2011.09
2016.10
1997
N20 B20 A
245
(180)
Sedan
BMW 5 (F10) 528 i xDrive
2011.09
2016.10
1997
N20 B20 A
245
(180)
Sedan
BMW 5 Gran Turismo (F07) 528 i
2013.07
2017.02
1997
N20 B20 A
245
(180)
Hatchback
BMW 5 Touring (F11) 520 i
2011.09
2017.02
1997
N20 B20 A N20 B20 B
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 520 i
2010.10
2017.02
1997
N20 B20 A N20 B20 B
184
(135)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 528 i
2011.09
2017.02
1997
N20 B20 A
245
(180)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 528 i xDrive
2011.09
2017.02
1997
N20 B20 A
245
(180)
Kombi
BMW 5 (G30, F90) 520 E PLUG-IN-HYBRID
2021.03
2022.05
1998
B48 B20 A GC1
204
(150)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 i
2017.07
1998
B46 B20 B B48 B20 A B48 B20 B
184
(135)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 i
2017.07
2020.06
1998
B48 B20 A B48 B20 B
163
(120)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 i
2017.07
2020.06
1998
B48 B20 A B48 B20 B
211
(155)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 i Mild-Hybrid
2020.07
2023.06
1998
B48 B20 A JA1
184
(135)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 520 i Mild-Hybrid
2020.07
2023.06
1998
B48 B20 A JA1
163
(120)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in Hybrid
2017.03
2020.06
1998
B46 B20 B B48 B20 A GC1
252
(185)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid
2020.07
2023.06
1998
B48 B20 A GC1
272
(200)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid
2020.07
2023.06
1998
B46 B20 B B48 B20 A GC1
292
(215)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid
2019.07
2020.06
1998
B48 B20 A GC1
231
(170)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive
2020.07
2023.06
1998
B48 B20 A GC1
272
(200)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive
2020.07
2023.06
1998
B46 B20 B B48 B20 A GC1
292
(215)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive
2019.07
2023.06
1998
B48 B20 A GC1
231
(170)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive
2017.03
2023.06
1998
B46 B20 B B48 B20 A GC1
252
(185)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 i
2016.09
2020.06
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 i
2022.05
2023.06
1998
B46 B20 B B48 B20 B
245
(180)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 i Mild-Hybrid
2022.05
2023.06
1998
B46 B20 B B48 B20 B
245
(180)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 i Mild-Hybrid
2020.07
2023.06
1998
B48 B20 B JA1
252
(185)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 i Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2023.06
1998
B48 B20 B JA1
252
(185)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 i Mild-Hybrid xDrive
2022.05
2023.06
1998
B46 B20 B B48 B20 B
245
(180)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 i xDrive
2016.09
2023.06
1998
B48 B20 B
249
(183)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 i xDrive
2016.09
2020.06
1998
B46 B20 B B48 B20 B
252
(185)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 i xDrive
2022.05
2023.06
1998
B46 B20 B B48 B20 B
245
(180)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) 520 i Mild-Hybrid
2023.07
1998
B48 B20 P B48 B20 S
208
(153)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) 520 i Mild-Hybrid
2023.07
1998
B48 B20 P
181
(133)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) 530e Plug-in Hybrid
2023.11
1998
B48 B20 V
299
(220)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) 530e Plug-in Hybrid xDrive
2024.07
1998
B48 B20 V
299
(220)
Sedan
BMW 5 Touring (G31) 520 E PLUG-IN-HYBRID
2021.03
2022.05
1998
B48 B20 A GC1
204
(150)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 520 i
2017.07
2020.06
1998
B48 B20 A
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 520 i
2017.07
2020.06
1998
B48 B20 A
211
(155)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 520 i
2017.07
2020.06
1998
B48 B20 A
184
(135)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 520 i Mild-Hybrid
2020.07
1998
B48 B20 A JA1
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 520 i Mild-Hybrid
2020.07
1998
B48 B20 A JA1
184
(135)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 e Plug-in-Hybrid
2020.11
1998
B48 B20 A GC1
272
(200)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 e Plug-in-Hybrid
2020.11
1998
B48 B20 A GC1
292
(215)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive
2020.11
1998
B48 B20 A GC1
272
(200)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive
2020.11
1998
B48 B20 A GC1
292
(215)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 i
2017.03
2020.06
1998
B48 B20 B
252
(185)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 i
2022.05
1998
B48 B20 B
245
(180)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 i Mild-Hybrid
2020.07
1998
B48 B20 B JA1
252
(185)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 i Mild-Hybrid
2022.07
1998
B48 B20 B
245
(180)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 i Mild-Hybrid xDrive
2020.07
1998
B48 B20 B JA1
252
(185)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 i Mild-Hybrid xDrive
2022.07
1998
B48 B20 B
245
(180)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 i xDrive
2022.05
1998
B48 B20 B
245
(180)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 i xDrive
2017.07
2020.06
1998
B48 B20 B
252
(185)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) 520 i MHEV
2024.11
1998
B48 B20 P
208
(153)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) 530e Plug-in Hybrid
2024.07
1998
B48 B20 V
299
(220)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) 530e xDrive Plug-in Hybrid
2024.07
1998
B48 B20 V
299
(220)
Kombi
BMW 5 Touring Van (G31) 520 i
2017.07
1998
B48 B20 A
184
(135)
Furgon/kombi
BMW 5 Touring Van (G31) 530 i
2017.03
1998
B48 B20 B
252
(185)
Furgon/kombi
BMW 5 Touring Van (G31) 530 i xDrive
2017.07
1998
B48 B20 B
252
(185)
Furgon/kombi
BMW 5 (F10) 535 i
2010.01
2016.10
2979
N55 B30 A
306
(225)
Sedan
BMW 5 (F10) 535 i
2013.07
2016.10
2979
N55 B30 A
326
(240)
Sedan
BMW 5 (F10) 535 i xDrive
2011.03
2016.10
2979
N55 B30 A
306
(225)
Sedan
BMW 5 (F10) 535 i xDrive
2013.07
2016.10
2979
N55 B30 A
326
(240)
Sedan
BMW 5 (F10) ActiveHybrid
2011.12
2016.10
2979
N55 B30 A
340
(250)
Sedan
BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 i
2009.01
2017.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 i xDrive
2010.09
2017.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
Hatchback
BMW 5 Touring (F11) 535 i
2013.07
2017.02
2979
N55 B30 A
326
(240)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 535 i
2010.06
2017.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 535 i xDrive
2013.07
2017.02
2979
N55 B30 A
326
(240)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 535 i xDrive
2011.09
2017.02
2979
N55 B30 A
306
(225)
Kombi
BMW 5 (F10) 530 d
2010.09
2016.10
2993
N57 D30 A
286
(210)
Sedan
BMW 5 (F10) 530 d
2011.09
2016.10
2993
N57 D30 A
258
(190)
Sedan
BMW 5 (F10) 530 d xDrive
2011.03
2016.10
2993
N57 D30 A
286
(210)
Sedan
BMW 5 (F10) 530 d xDrive
2011.03
2016.10
2993
N57 D30 A
258
(190)
Sedan
BMW 5 (F10) 535 d
2011.09
2016.10
2993
N57 D30 B
313
(230)
Sedan
BMW 5 (F10) 535 d xDrive
2011.09
2016.10
2993
N57 D30 B
313
(230)
Sedan
BMW 5 (F10) M 550 d xDrive
2012.03
2016.10
2993
N57 D30 C
381
(280)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 d
2016.09
2020.06
2993
B57 D30 A
265
(195)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 d Mild-Hybrid
2020.07
2023.06
2993
B57 D30 B JA1
286
(210)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 d Mild-Hybrid
2020.07
2023.06
2993
B57 D30 B JA1
249
(183)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 d Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2023.06
2993
B57 D30 B JA1
286
(210)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 d Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2023.06
2993
B57 D30 B JA1
249
(183)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 d xDrive
2016.09
2020.06
2993
B57 D30 A
265
(195)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 530 d xDrive
2016.09
2020.06
2993
B57 D30 A
249
(183)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 540 d Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2023.06
2993
B57 D30 B JA1
340
(250)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 540 d xDrive
2017.07
2020.06
2993
B57 D30 A B57 D30 B
320
(235)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) M 550 d xDrive
2017.06
2020.06
2993
B57 D30 C
400
(294)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) 540 d Mild-Hybrid xDrive
2024.07
2993
B57 D30 B
303
(223)
Sedan
BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d
2009.08
2012.06
2993
N57 D30 A
245
(180)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d
2012.07
2017.02
2993
N57 D30 A
258
(190)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d
2010.09
2017.02
2993
N57 D30 A
211
(155)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d xDrive
2010.06
2012.06
2993
N57 D30 A
245
(180)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d xDrive
2012.07
2017.02
2993
N57 D30 A
258
(190)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 d
2012.07
2017.02
2993
N57 D30 B
313
(230)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 d
2010.03
2012.06
2993
N57 D30 B
299
(220)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 d xDrive
2010.03
2012.06
2993
N57 D30 B
299
(220)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 d xDrive
2012.07
2017.02
2993
N57 D30 B
313
(230)
Hatchback
BMW 5 Touring (F11) 530 d
2011.09
2017.02
2993
N57 D30 A
286
(210)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 530 d
2011.09
2017.02
2993
N57 D30 A
258
(190)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 530 d xDrive
2011.03
2017.02
2993
N57 D30 A
286
(210)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 530 d xDrive
2011.03
2017.02
2993
N57 D30 A
258
(190)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 535 d
2011.09
2017.02
2993
N57 D30 B
313
(230)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 535 d xDrive
2011.09
2017.02
2993
N57 D30 B
313
(230)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) M 550 d xDrive
2012.03
2017.02
2993
N57 D30 C
381
(280)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 d
2017.03
2020.06
2993
B57 D30 A
265
(195)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 d Mild-Hybrid
2020.07
2993
B57 D30 B JA1
249
(183)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 d Mild-Hybrid
2020.07
2993
B57 D30 B JA1
286
(210)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 d Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2993
B57 D30 B JA1
286
(210)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 d Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2993
B57 D30 B JA1
249
(183)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 530 d xDrive
2017.03
2020.06
2993
B57 D30 A
265
(195)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 540 d Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2993
B57 D30 B JA1
340
(250)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 540 d xDrive
2017.07
2020.06
2993
B57 D30 B
320
(235)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) M 550 d xDrive
2017.07
2993
B57 D30 C
400
(294)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) 540 d xDrive Mild-Hybrid
2024.07
2993
B57 D30 B
303
(223)
Kombi
BMW 5 Touring Van (G31) 530 d
2017.03
2993
B57 D30 A
265
(195)
Furgon/kombi
BMW 5 Touring Van (G31) 530 d xDrive
2017.03
2993
B57 D30 A
265
(195)
Furgon/kombi
BMW 5 Touring Van (G31) 540 d xDrive
2017.07
2993
B57 D30 B
320
(235)
Furgon/kombi
BMW 5 (F10) 530 i
2010.03
2013.06
2996
N52 B30 A N52 B30 AF N52 B30 BF
258
(190)
Sedan
BMW 5 (F10) 530 i
2011.05
2013.06
2996
N53 B30 A
272
(200)
Sedan
BMW 5 Touring (F11) 530 i
2010.03
2013.05
2996
N52 B30 A N52 B30 AF
258
(190)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 530 i
2011.07
2013.06
2996
N53 B30 A
272
(200)
Kombi
BMW 5 (G30, F90) 540 i
2016.09
2020.06
2998
B58 B30 A
360
(265)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 540 i
2016.09
2020.06
2998
B58 B30 A B58 B30 C
340
(250)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 540 i Mild-Hybrid
2020.07
2023.05
2998
B58 B30 C JA1
333
(245)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 540 i Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2023.06
2998
B58 B30 C JA1
333
(245)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 540 i xDrive
2016.09
2020.06
2998
B58 B30 A
360
(265)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 540 i xDrive
2016.09
2020.06
2998
B58 B30 A B58 B30 C
340
(250)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) 545 e Plug-in-Hybrid xDrive
2020.11
2023.06
2998
B58 B30 C GC1
394
(290)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) 550e xDrive Plug-in Hybrid
2023.11
2998
B58 B30 S
489
(360)
Sedan
BMW 5 Touring (G31) 540 i Mild-Hybrid xDrive
2020.07
2998
B58 B30 C JA1
333
(245)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 540 i xDrive
2017.03
2020.06
2998
B58 B30 A
360
(265)
Kombi
BMW 5 Touring (G31) 540 i xDrive
2017.03
2020.06
2998
B58 B30 A
340
(250)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) 550e xDrive Plug-in Hybrid
2024.11
2998
B58 B30 S
489
(360)
Kombi
BMW 5 Touring Van (G31) 540 i xDrive
2017.03
2998
B58 B30 A
340
(250)
Furgon/kombi
BMW 5 (F10) 550 i
2013.07
2016.10
4395
N63 B44 B
449
(330)
Sedan
BMW 5 (F10) 550 i
2010.03
2013.12
4395
N63 B44 A
408
(300)
Sedan
BMW 5 (F10) 550 i xDrive
2013.07
2016.10
4395
N63 B44 B
449
(330)
Sedan
BMW 5 (F10) 550 i xDrive
2010.08
2013.06
4395
N63 B44 A
408
(300)
Sedan
BMW 5 (F10) M5
2011.09
2016.10
4395
S63 B44 B
560
(412)
Sedan
BMW 5 (F10) M5 30th Anniversary
2014.07
2016.10
4395
S63 B44 B
600
(441)
Sedan
BMW 5 (F10) M5 Competition
2013.02
2016.10
4395
S63 B44 B
575
(423)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) M 550 i xDrive
2017.03
2019.06
4395
N63 B44 C
462
(340)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) M 550 i xDrive
2019.07
2023.06
4395
N63 B44 D
530
(390)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) M5
2017.09
2023.06
4395
S63 B44 B
600
(441)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) M5 Competition
2018.07
2023.06
4395
S63 B44 B
625
(460)
Sedan
BMW 5 (G30, F90) M5 CS
2021.03
2022.02
4395
S63 B44 B
635
(467)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) M5 Plug-in Hybrid All-wheel Drive
2024.07
4395
S68 B44 A
727
(535)
Sedan
BMW 5 (G60, G90, G68) M5 Plug-in Hybrid All-wheel Drive
2026.03
4395
S68 B44 A
727
(535)
Sedan
BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i
2009.08
2012.06
4395
N63 B44 A
408
(300)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i
2012.07
2017.02
4395
N63 B44 A N63 B44 B
449
(330)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i xDrive
2012.07
2017.02
4395
N63 B44 B
449
(330)
Hatchback
BMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i xDrive
2010.06
2012.06
4395
N63 B44 A
408
(300)
Hatchback
BMW 5 Touring (F11) 550 i
2013.07
2017.02
4395
N63 B44 B
449
(330)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 550 i
2010.09
2013.06
4395
N63 B44 A
408
(300)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) M 5 Plug-in Hybrid All-wheel Drive
2024.10
4395
S68 B44 A
727
(535)
Kombi
BMW 5 Touring (G61, G99) M5 Plug-in Hybrid All-wheel Drive
2026.03
4395
S68 B44 A
727
(535)
Kombi
Pokaż więcej
BMW 5 (E12) 518
1974.07
1981.05
1766
M10 B18 (184VB)
90
(66)
Sedan
BMW 5 (E12) 518 i
1979.06
1981.06
1766
M10 B18 (184EB)
102
(75)
Sedan
BMW 5 (E28) 518
1981.06
1984.09
1766
M10 B18 (184VC) M10 B18 (184VD)
90
(66)
Sedan
BMW 5 (E28) 518 i
1981.05
1987.12
1766
M10 B18 (184EB)
105
(77)
Sedan
BMW 5 (E34) 518 i
1989.09
1994.04
1796
M40 B18 (184E1)
113
(83)
Sedan
BMW 5 (E34) 518 i
1994.05
1995.08
1796
M43 B18 (184E2)
115
(85)
Sedan
BMW 5 Touring (E34) 518 g
1996.02
1996.07
1796
M43 B18 (184E2)
101
(74)
Kombi
BMW 5 Touring (E34) 518 i
1993.04
1994.04
1796
M40 B18 (184E1)
113
(83)
Kombi
BMW 5 Touring (E34) 518 i
1994.05
1996.07
1796
M43 B18 (184E2)
115
(85)
Kombi
BMW 5 (E39) 520 d
2000.02
2003.06
1951
M47 D20 (204D1)
136
(100)
Sedan
BMW 5 Touring (E39) 520 d
2000.02
2003.09
1951
M47 D20 (204D1)
136
(100)
Kombi
BMW 5 (E12) 520
1972.06
1979.01
1990
M10 B20
115
(85)
Sedan
BMW 5 (E12) 520 i
1972.08
1975.10
1990
M10 B20
131
(96)
Sedan
BMW 5 (E12) 520 i
1972.03
1979.07
1990
M10 B20
125
(92)
Sedan
BMW 5 (E12) 520 i/6
1976.09
1978.07
1990
M20 B20 (206VA)
122
(90)
Sedan
BMW 5 (E12) 520/6
1977.03
1981.06
1990
M20 B20 (206VA)
122
(90)
Sedan
BMW 5 (E28) 520 i
1985.08
1987.12
1990
M20 B20 (206KA)
129
(95)
Sedan
BMW 5 (E28) 520 i
1981.06
1987.12
1990
M20 B20 (206EA) M20 B20 (206EB) M20 B20 (206EC) M20 B20 (206EZ)
125
(92)
Sedan
BMW 5 (E28) 520 i
1986.12
1987.12
1990
M20 B20 (206KA)
150
(110)
Sedan
BMW 5 (E34) 520 i
1987.06
1990.09
1990
M20 B20 (206KA)
129
(95)
Sedan
BMW 5 (E34) 520 i 24V
1990.04
1995.08
1990
M50 B20 (206S1) M50 B20 (206S2)
150
(110)
Sedan
BMW 5 (E39) 520 i
1996.01
2003.06
1990
M52 B20 (206S3) M52 B20 (206S4)
150
(110)
Sedan
BMW 5 (E39) 520 i
1996.01
2003.06
1990
M52 B20 (206S3) M52 B20 (206S4)
136
(100)
Sedan
BMW 5 Touring (E34) 520 i
1991.07
1996.07
1990
M50 B20 (206S1) M50 B20 (206S2)
150
(110)
Kombi
BMW 5 Touring (E39) 520 i
1997.03
2001.08
1990
M52 B20 (206S3) M52 B20 (206S4)
136
(100)
Kombi
BMW 5 Touring (E39) 520 i
1997.03
2001.08
1990
M52 B20 (206S3) M52 B20 (206S4)
150
(110)
Kombi
BMW 5 (E60) 520 d
2007.09
2009.12
1995
N47 D20 A N47 D20 C
177
(130)
Sedan
BMW 5 (E60) 520 d
2007.09
2009.12
1995
N47 D20 A
170
(125)
Sedan
BMW 5 (E60) 520 d
2005.09
2009.12
1995
M47 D20 (204D4) N47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
Sedan
BMW 5 (E60) 520 d
2005.09
2007.02
1995
M47 D20 (204D4)
150
(110)
Sedan
BMW 5 (E60) 520 i
2007.09
2010.02
1995
N46 B20 B
156
(115)
Sedan
BMW 5 (E60) 520 i
2007.09
2009.12
1995
N43 B20 A
170
(125)
Sedan
BMW 5 (E60) 520 i
2006.12
2010.03
1995
N43 B20 A
163
(120)
Sedan
BMW 5 Touring (E61) 520 d
2005.04
2010.05
1995
M47 D20 (204D4) N47 D20 A N47 D20 C
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 520 d
2005.09
2007.02
1995
M47 D20 (204D4)
150
(110)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 520 d
2007.09
2010.05
1995
N47 D20 A N47 D20 C
177
(130)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 520 i
2007.09
2010.12
1995
N43 B20 A
170
(125)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 520 i
2007.07
2010.08
1995
N43 B20 A
163
(120)
Kombi
BMW 5 (E39) 520 i
2000.09
2003.06
2171
M54 B22 (226S1)
170
(125)
Sedan
BMW 5 (E39) 520 i
2000.09
2003.06
2171
M54 B22 (226S1)
163
(120)
Sedan
BMW 5 (E60) 520 i
2003.07
2010.03
2171
M54 B22 (226S1)
170
(125)
Sedan
BMW 5 Touring (E39) 520 i
2000.09
2003.12
2171
M54 B22 (226S1)
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (E39) 520 i
2000.09
2003.12
2171
M54 B22 (226S1)
170
(125)
Kombi
BMW 5 (E28) 524 d
1986.03
1987.12
2443
M21 D24 (246DA)
86
(63)
Sedan
BMW 5 (E28) 524 td
1983.09
1987.12
2443
M21 D24 (246TA)
115
(85)
Sedan
BMW 5 (E34) 524 td
1988.03
1991.08
2443
M21 D24 (246TB)
115
(85)
Sedan
BMW 5 (E12) 525
1973.10
1976.08
2494
M30 B25 A
145
(107)
Sedan
BMW 5 (E12) 525
1975.08
1981.06
2494
M30 B25 (256VA)
150
(110)
Sedan
BMW 5 (E28) 525 i
1981.06
1987.12
2494
M30 B25 (256EA)
150
(110)
Sedan
BMW 5 (E34) 525 i
1988.02
1990.08
2494
M20 B25 (256K1)
170
(125)
Sedan
BMW 5 (E34) 525 i 24V
1990.03
1995.08
2494
M50 B25 (256S1) M50 B25 (256S2)
192
(141)
Sedan
BMW 5 (E34) 525 iX 24V
1991.10
1995.08
2494
M50 B25 (256S1) M50 B25 (256S2)
192
(141)
Sedan
BMW 5 (E39) 523 i
1995.09
2000.08
2494
M52 B25 (256S3) M52 B25 (256S4)
170
(125)
Sedan
BMW 5 (E39) 525 i
2000.09
2003.06
2494
M54 B25 (256S5)
192
(141)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 i
2003.09
2005.02
2494
M54 B25 (256S5)
192
(141)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 i
2003.07
2009.12
2494
M54 B25 (256S5)
186
(137)
Sedan
BMW 5 Touring (E34) 525 i
1991.07
1996.07
2494
M50 B25 (256S1) M50 B25 (256S2)
192
(141)
Kombi
BMW 5 Touring (E34) 525 ix
1992.01
1996.03
2494
M50 B25 (256S1) M50 B25 (256S2)
192
(141)
Kombi
BMW 5 Touring (E39) 523 i
1997.03
2000.08
2494
M52 B25 (256S3) M52 B25 (256S4)
170
(125)
Kombi
BMW 5 Touring (E39) 523 i
1998.09
2000.08
2494
M52 B25 (256S4)
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (E39) 525 i
2000.09
2004.05
2494
M54 B25 (256S5)
192
(141)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 525 i
2004.06
2010.12
2494
M54 B25 (256S5)
192
(141)
Kombi
BMW 5 (E34) 525 td
1993.03
1995.08
2497
M51 D25 (256T1)
115
(85)
Sedan
BMW 5 (E34) 525 tds
1991.09
1995.08
2497
M51 D25 (256T1)
143
(105)
Sedan
BMW 5 (E39) 525 d
2000.02
2003.06
2497
M57 D25 (256D1)
163
(120)
Sedan
BMW 5 (E39) 525 td
1997.01
2003.06
2497
M51 D25 (256T1)
116
(85)
Sedan
BMW 5 (E39) 525 tds
1996.01
2003.06
2497
M51 D25 (256T1)
143
(105)
Sedan
BMW 5 (E60) 523 i
2004.10
2007.02
2497
N52 B25 A N52 B25 B N52 B25 BE
177
(130)
Sedan
BMW 5 (E60) 523 i
2007.03
2009.12
2497
N53 B25 A
190
(140)
Sedan
BMW 5 (E60) 523 i
2007.03
2009.12
2497
N52 B25 A N52 B25 BE
190
(140)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 d
2004.12
2010.03
2497
M57 D25 (256D2)
163
(120)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 d
2004.06
2010.03
2497
M57 D25 (256D2)
177
(130)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 i
2005.03
2009.12
2497
N52 B25 A N52 B25 B N52 B25 BF
218
(160)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 i
2005.07
2010.03
2497
N52 B25 A
211
(155)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 xi
2005.04
2007.02
2497
N52 B25 A
218
(160)
Sedan
BMW 5 (F10) 523 i
2010.01
2011.08
2497
N52 B25 A N52 B25 AF N52 B25 B N52 B25 BF
204
(150)
Sedan
BMW 5 Touring (E34) 525 td
1993.03
1996.07
2497
M51 D25 (256T1)
115
(85)
Kombi
BMW 5 Touring (E34) 525 tds
1991.12
1996.07
2497
M51 D25 (256T1)
143
(105)
Kombi
BMW 5 Touring (E39) 525 d
2000.02
2004.05
2497
M57 D25 (256D1)
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (E39) 525 tds
1997.03
2004.05
2497
M51 D25 (256T1)
143
(105)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 523 i
2007.03
2010.01
2497
N52 B25 A
190
(140)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 523 i
2007.01
2010.12
2497
N53 B25 A
190
(140)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 523 i
2004.10
2007.02
2497
N52 B25 A N52 B25 B N52 B25 BE
177
(130)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 525 d
2004.03
2007.03
2497
M57 D25 (256D2)
177
(130)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 525 d
2004.03
2007.03
2497
M57 D25 (256D2)
163
(120)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 525 i
2005.03
2010.05
2497
N52 B25 A N52 B25 B N52 B25 BF
218
(160)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 525 i
2005.03
2010.05
2497
N52 B25 A
211
(155)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 525 xi
2005.07
2010.12
2497
N52 B25 A
218
(160)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 523 i
2009.11
2011.08
2497
N52 B25 A N52 B25 AF N52 B25 B
204
(150)
Kombi
BMW 5 (E28) 525 e
1985.09
1987.12
2693
M20 B27 (276EB) M20 B27 (276KB)
129
(95)
Sedan
BMW 5 (E28) 525 e
1981.09
1987.12
2693
M20 B27 (276KA) M20 B27 (276KB)
122
(90)
Sedan
BMW 5 (E28) 525 e
1983.03
1987.12
2693
M20 B27 (276EA)
125
(92)
Sedan
BMW 5 (E12) 528
1975.08
1977.07
2788
M30 B28
170
(125)
Sedan
BMW 5 (E12) 528
1975.01
1976.08
2788
M30 B28
165
(121)
Sedan
BMW 5 (E12) 528 i
1979.08
1981.06
2788
M30 B28
184
(135)
Sedan
BMW 5 (E12) 528 i
1977.03
1979.09
2788
M30 B28
177
(130)
Sedan
BMW 5 (E28) 528 i
1981.06
1987.12
2788
M30 B28 (286EA)
184
(135)
Sedan
BMW 5 (E39) 528 i
1995.09
2000.08
2793
M52 B28 (286S1) M52 B28 (286S2)
193
(142)
Sedan
BMW 5 Touring (E39) 528 i
1996.11
2000.08
2793
M52 B28 (286S1) M52 B28 (286S2)
193
(142)
Kombi
BMW 5 (E39) 530 d
1998.09
2003.06
2926
M57 D30 (306D1)
193
(142)
Sedan
BMW 5 (E39) 530 d
1998.08
2000.09
2926
M57 D30 (306D1)
184
(135)
Sedan
BMW 5 Touring (E39) 530 d
2000.09
2004.05
2926
M57 D30 (306D1)
193
(142)
Kombi
BMW 5 Touring (E39) 530 d
1998.08
2000.09
2926
M57 D30 (306D1)
184
(135)
Kombi
BMW 5 (E39) 530 i
2000.09
2003.06
2979
M54 B30 (306S3)
231
(170)
Sedan
BMW 5 (E39) 530 i
2000.09
2003.06
2979
M54 B30 (306S3)
228
(168)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 i
2001.12
2005.02
2979
M54 B30 (306S3)
231
(170)
Sedan
BMW 5 (E60) 535 i
2006.04
2009.12
2979
N54 B30 A
306
(225)
Sedan
BMW 5 Touring (E39) 530 i
2000.09
2003.12
2979
M54 B30 (306S3)
231
(170)
Kombi
BMW 5 (E34) 530 i
1988.01
1990.04
2986
M30 B30 (306KA)
188
(138)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 d
2007.01
2010.03
2993
M57 D30 (306D3)
197
(145)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 d xDrive
2008.09
2009.12
2993
M57 D30 (306D3)
197
(145)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 xd
2007.09
2008.08
2993
M57 D30 (306D3)
197
(145)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 d
2005.09
2007.03
2993
M57 D30 (306D3)
231
(170)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 d
2007.02
2009.12
2993
M57 D30 (306D3)
235
(173)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 d
2002.09
2009.12
2993
M57 D30 (306D2) M57 D30 (306D3)
211
(155)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 d
2002.09
2005.09
2993
M57 D30 (306D2)
218
(160)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 d xDrive
2007.09
2009.12
2993
M57 D30 (306D3)
235
(173)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 xd
2005.02
2007.02
2993
M57 D30 (306D3)
231
(170)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 xd
2007.03
2007.08
2993
M57 D30 (306D3)
235
(173)
Sedan
BMW 5 (E60) 535 d
2007.01
2010.03
2993
M57 D30 (306D5)
286
(210)
Sedan
BMW 5 (E60) 535 d
2004.09
2010.03
2993
M57 D30 (306D4)
272
(200)
Sedan
BMW 5 (F10) 525 d
2010.03
2011.08
2993
N57 D30 A
204
(150)
Sedan
BMW 5 (F10) 530 d
2010.01
2011.08
2993
N57 D30 A
245
(180)
Sedan
BMW 5 (F10) 535 d
2010.09
2011.08
2993
N57 D30 B
299
(220)
Sedan
BMW 5 Touring (E61) 525 d
2007.03
2010.05
2993
M57 D30 (306D3)
197
(145)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive
2008.09
2010.05
2993
M57 D30 (306D3)
197
(145)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 525 xd
2007.09
2008.09
2993
M57 D30 (306D3)
197
(145)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 d
2004.03
2005.09
2993
M57 D30 (306D2)
218
(160)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 d
2004.03
2010.05
2993
M57 D30 (306D2) M57 D30 (306D3)
211
(155)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 d
2007.02
2010.05
2993
M57 D30 (306D3)
235
(173)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 d
2005.02
2007.02
2993
M57 D30 (306D3)
231
(170)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive
2007.09
2010.05
2993
M57 D30 (306D3)
235
(173)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 xd
2007.03
2007.08
2993
M57 D30 (306D3)
235
(173)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 xd
2005.02
2007.02
2993
M57 D30 (306D3)
231
(170)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 535 d
2007.01
2010.12
2993
M57 D30 (306D5)
286
(210)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 535 d
2004.09
2010.12
2993
M57 D30 (306D4)
272
(200)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 525 d
2010.09
2011.08
2993
N57 D30 A
204
(150)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 530 d
2010.06
2011.08
2993
N57 D30 A
245
(180)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 535 d
2010.09
2011.08
2993
N57 D30 B
299
(220)
Kombi
BMW 5 (E60) 525 i
2005.03
2007.03
2996
N52 B30 A
218
(160)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 i
2007.01
2010.03
2996
N53 B30 A
211
(155)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 i
2007.01
2010.03
2996
N53 B30 A
218
(160)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 i xDrive
2008.09
2010.03
2996
N53 B30 A
218
(160)
Sedan
BMW 5 (E60) 525 xi
2007.03
2009.12
2996
N53 B30 A
218
(160)
Sedan
BMW 5 (E60) 528 i
2007.03
2009.12
2996
N52 B30 A
234
(172)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 i
2007.03
2009.12
2996
N53 B30 A
272
(200)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 i
2007.03
2009.12
2996
N52 B30 A N52 B30 BF
272
(200)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 i
2005.03
2007.03
2996
N52 B30 A N52 B30 BF
258
(190)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 i
2005.03
2010.03
2996
N52 B30 A
254
(187)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 i xDrive
2008.09
2009.12
2996
N53 B30 A
272
(200)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 xi
2007.02
2008.08
2996
N53 B30 A
272
(200)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 xi
2004.09
2007.02
2996
N52 B30 A
258
(190)
Sedan
BMW 5 (E60) 530 xi
2007.03
2009.10
2996
N52 B30 A
272
(200)
Sedan
BMW 5 (F10) 523 i
2009.06
2011.08
2996
N53 B30 A
204
(150)
Sedan
BMW 5 (F10) 523 i
2010.01
2011.08
2996
N53 B30 A
211
(155)
Sedan
BMW 5 (F10) 528 i
2010.03
2011.08
2996
N53 B30 A
258
(190)
Sedan
BMW 5 Touring (E61) 525 i
2007.01
2010.12
2996
N53 B30 A
211
(155)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 525 i
2007.01
2010.12
2996
N53 B30 A
218
(160)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 525 i xDrive
2008.09
2010.12
2996
N53 B30 A
218
(160)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 525 xi
2007.01
2010.12
2996
N53 B30 A
218
(160)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 i
2007.01
2010.12
2996
N53 B30 A
272
(200)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 i
2006.09
2010.03
2996
N52 B30 A
272
(200)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 i
2004.09
2007.02
2996
N52 B30 A N52 B30 BF
258
(190)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 i xDrive
2008.09
2010.05
2996
N53 B30 A
272
(200)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 xi
2007.03
2010.05
2996
N52 B30 A
272
(200)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 xi
2005.04
2007.02
2996
N52 B30 A
258
(190)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 530 xi
2006.09
2008.09
2996
N53 B30 A
272
(200)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 523 i
2009.11
2011.08
2996
N53 B30 A
204
(150)
Kombi
BMW 5 Touring (F11) 528 i
2009.11
2011.08
2996
N53 B30 A
258
(190)
Kombi
BMW 5 (E34) 530 i V8
1992.09
1995.12
2997
M60 B30 (308S1)
218
(160)
Sedan
BMW 5 Touring (E34) 530 i
1992.09
1996.07
2997
M60 B30 (308S1)
218
(160)
Kombi
BMW 5 (E28) 535 i
1985.01
1987.12
3430
M30 B34 (346EC)
220
(162)
Sedan
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i
1985.01
1987.12
3430
M30 B34 (346KA)
185
(136)
Sedan
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i
1985.01
1987.12
3430
M30 B34 (346KA)
192
(141)
Sedan
BMW 5 (E28) M535 i
1985.01
1987.12
3430
M30 B34 (346EA)
218
(160)
Sedan
BMW 5 (E34) 535 i
1987.11
1993.02
3430
M30 B34 (346KB)
211
(155)
Sedan
BMW 5 (E12) M535 i
1980.04
1981.05
3453
M30 B35 (356EA)
218
(160)
Sedan
BMW 5 (E28) M5
1985.08
1987.12
3453
S38 B35 (356ED)
286
(210)
Sedan
BMW 5 (E39) 535 i
1998.09
2003.06
3498
M62 B35 (358S2)
245
(180)
Sedan
BMW 5 (E39) 535 i
1996.06
1998.08
3498
M62 B35 (358S1)
235
(173)
Sedan
BMW 5 (E34) M5
1988.09
1992.03
3535
S38 B36 (366S1)
315
(232)
Sedan
BMW 5 (E34) M5
1992.01
1995.07
3795
S38 B38 (386S1)
340
(250)
Sedan
BMW 5 Touring (E34) M5
1992.04
1995.07
3795
S38 B38 (386S1)
340
(250)
Kombi
BMW 5 (E34) 540 i V8
1992.09
1995.12
3982
M60 B40 (408S1)
286
(210)
Sedan
BMW 5 Touring (E34) 540 i
1993.09
1996.07
3982
M60 B40 (408S1)
286
(210)
Kombi
BMW 5 (E60) 540 i
2007.03
2009.12
4000
N62 B40 A
306
(225)
Sedan
BMW 5 (E60) 540 i
2005.09
2007.02
4000
N62 B40 A
299
(220)
Sedan
BMW 5 (E39) 540 i
1996.03
2003.06
4398
M62 B44 (448S1) M62 B44 (448S2)
286
(210)
Sedan
BMW 5 (E60) 545 i
2003.07
2005.08
4398
N62 B44 A
333
(245)
Sedan
BMW 5 Touring (E39) 540 i
1997.04
2003.12
4398
M62 B44 (448S1) M62 B44 (448S2)
286
(210)
Kombi
BMW 5 Touring (E61) 545 i
2004.06
2010.12
4398
N62 B44 A
333
(245)
Kombi
BMW 5 (E60) 550 i
2005.09
2009.12
4799
N62 B48 B
367
(270)
Sedan
BMW 5 Touring (E61) 550 i
2005.07
2010.12
4799
N62 B48 A N62 B48 B
367
(270)
Kombi
BMW 5 (E39) M5
1998.10
2003.06
4941
S62 B50 (508S1)
400
(294)
Sedan
BMW 5 (E60) M5
2004.09
2009.12
4999
S85 B50 A
507
(373)
Sedan
BMW 5 Touring (E61) M5
2007.02
2010.12
4999
S85 B50 A
507
(373)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Bmw 5
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 5l TopTec 4100

5W40 5l

API CF SN
ACEA A3 B4 C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
396.20 
zł
340.72
277.01 zł
(68.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l EDGE

5W30 1l

API SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.47 
zł
68.87
55.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: BMW 5 – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: BMW 5 powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: BMW 5 typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: BMW 5 jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: BMW 5, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: BMW 5?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: BMW 5? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: BMW 5, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: BMW 5 w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: BMW 5.