Silniki do DACIA DOKKER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 30 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.2 TCe 115 (FEAY)
2015.07
2021.12
1197
H5F 408
116
(85)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Nadwozie wielkoprzestrzenne (KE_) 1.2 TCe (KEM0, KEAY)
2012.11
2021.12
1197
H5F 402 H5F 408
115
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER pick-up 1.2 TCe 115
2017.09
2021.12
1197
H5F 408
115
(85)
pick-up
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.2 TCe 115 (FEM0)
2012.12
2015.12
1198
H5F 402
114
(84)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.3 TCe 100 (FENU)
2019.08
2021.12
1332
H5H 470
102
(75)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.3 TCe 130 (FENE)
2019.08
2021.12
1332
H5H 470
131
(96)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Nadwozie wielkoprzestrzenne (KE_) 1.3 TCe 100 (KENU)
2019.08
2021.12
1332
H5H 470
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Nadwozie wielkoprzestrzenne (KE_) 1.3 TCe 130 (KENE)
2019.03
2021.12
1332
H5H 470
131
(96)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.5 Blue dCi 95 (FEJL)
2019.06
2021.12
1461
K9K 872
95
(70)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.5 dCi
2012.11
2021.12
1461
K9K 838
84
(62)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.5 dCi (FEAJ)
2012.12
2021.12
1461
K9K 612 K9K 626
90
(66)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.5 dCi (FEMW)
2012.12
2021.12
1461
K9K 612 K9K 830
85
(63)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (FEJW, FEAH)
2012.12
2021.12
1461
K9K 612 K9K 626 K9K 872
75
(55)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Nadwozie wielkoprzestrzenne (KE_) 1.5 Blue dCi 95 (KEJL)
2018.12
2021.12
1461
K9K 872
95
(70)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Nadwozie wielkoprzestrzenne (KE_) 1.5 dCi (KEAJ, KEAH)
2012.11
2021.12
1461
K9K 612 K9K 626
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Nadwozie wielkoprzestrzenne (KE_) 1.5 dCi (KEMW)
2012.11
2021.12
1461
K9K 612 K9K 830
85
(63)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Nadwozie wielkoprzestrzenne (KE_) 1.5 dCi / Blue dCi 75 (KEAJ, KEAH, KEJW)
2012.11
2021.12
1461
K9K 612 K9K 626 K9K 872
75
(55)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER pick-up 1.5 dCi 75
2017.09
2021.12
1461
K9K 626
75
(55)
pick-up
DACIA DOKKER pick-up 1.5 dCi 90
2017.09
2021.12
1461
K9K 612 K9K 626
90
(66)
pick-up
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6
2012.12
2015.12
1598
K7M 812 K7M 828
83
(61)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6
2015.04
2021.12
1598
H4M 738
102
(75)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 LPG
2015.04
2021.12
1598
H4M 740
102
(75)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 LPG
2013.11
2015.12
1598
K7M 812 K7M 828
83
(61)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 LPG (FENB)
2018.08
2021.12
1598
H4M 740
109
(80)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Nadwozie wielkoprzestrzenne (KE_) 1.6
2012.11
2015.12
1598
K7M 812 K7M 828
83
(61)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Nadwozie wielkoprzestrzenne (KE_) 1.6
2015.04
2021.12
1598
H4M 738
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Nadwozie wielkoprzestrzenne (KE_) 1.6 LPG
2013.11
2015.12
1598
K7M 812 K7M 828
83
(61)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Nadwozie wielkoprzestrzenne (KE_) 1.6 LPG
2018.08
2021.12
1598
H4M 740
109
(80)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER Nadwozie wielkoprzestrzenne (KE_) 1.6 LPG
2015.04
2021.12
1598
H4M 740
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
DACIA DOKKER pick-up 1.6 SCe 100
2017.09
2021.12
1598
H4M 738
102
(75)
pick-up
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Dacia Dokker
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l GTX

5W30 1l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.68 
zł
45.05
36.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Uszczelka wtryskiwacza FE30253

Średnica wewnętrzna [mm] 7
Średnica zewnętrzna [mm] 15
Grubość [mm] 3
Materiał Miedź
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.31 
zł
6.31
5.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: DACIA DOKKER – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: DACIA DOKKER” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: DACIA DOKKER, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie DACIA DOKKER bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie DACIA DOKKER wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta DACIA DOKKER.

Jak dbać o silnik w aucie DACIA DOKKER, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie DACIA DOKKER, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: DACIA DOKKER – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie DACIA DOKKER? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta DACIA DOKKER już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.