Silniki do FIAT CROMA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 25 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
FIAT CROMA (194_) 1.8 16V (194AXG1A)
2005.12
2011.12
1796
939 A4.000
140
(103)
Kombi
FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet
2005.06
2011.12
1910
939 A7.000
115
(85)
Kombi
FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet (194AXB1B)
2005.06
2011.12
1910
939 A1.000
120
(88)
Kombi
FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet (194AXC1B, 194AXC12)
2005.06
2011.12
1910
939 A2.000
150
(110)
Kombi
FIAT CROMA Furgon/kombi (194_) 1.9 MJTD (194AXB1B)
2006.04
2011.12
1910
939 A1.000
120
(88)
Furgon/kombi
FIAT CROMA (194_) 2.4 D Multijet
2005.06
2011.12
2387
939 A3.000
200
(147)
Kombi
Pokaż więcej
FIAT CROMA (154_) 1600
1985.12
1990.12
1585
154 A.048
83
(61)
Hatchback
FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet
2005.12
2007.10
1910
939 A8.000
136
(100)
Kombi
FIAT CROMA (154_) 1900 Turbo D i.d.
1992.11
1996.12
1929
154 D1.000
94
(69)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 1900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL)
1987.08
1992.10
1929
154 C6.000
90
(66)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2000 16V
1992.08
1996.08
1995
154 E1.000
137
(101)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2000 CHT
1991.01
1992.09
1995
154 A1.000 154 C5.000
100
(74)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2000 CHT (154.AC)
1985.12
1989.02
1995
154 A1.000
90
(66)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. (154.AD)
1987.03
1992.09
1995
154 C3.000 834 B.000
120
(88)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)
1987.10
1996.08
1995
154 C3.046 834 B.146
116
(85)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. (154.AM)
1986.03
1990.09
1995
834 B.048
113
(83)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. Turbo
1986.11
1988.11
1995
834 C.146
151
(111)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)
1987.06
1996.08
1995
154 C4.046 834 C.146
150
(110)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2000 i.e. Turbo (154.AM)
1985.12
1990.06
1995
154 A2.000
155
(114)
Hatchback
FIAT CROMA (194_) 2.2 16V
2005.06
2010.12
2198
194 A1.000
147
(108)
Kombi
FIAT CROMA (154_) 2500 TD (154.AE)
1985.12
1989.08
2445
8144.91.2000
101
(74)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2500 V6
1993.06
1996.08
2492
834 G.000
162
(119)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2500 D
1985.12
1989.12
2499
8144.67
75
(55)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2500 TD (154.LL, 154.PL)
1989.05
1996.08
2500
8144.97 8144.97 Y 8144.97.2400
115
(85)
Hatchback
FIAT CROMA (154_) 2500 TDE
1991.12
1996.08
2500
8144.97 S
105
(77)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Fiat Croma

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 10W40 1l EVOLUTION

10W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.18 
zł
43.82
35.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 10W40 4l EVOLUTION

10W40 4l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
139.11 
zł
134.94
109.71 zł
(33.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
81.17 
zł
64.12
52.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-25837-00

Średnica trzonka zaworu [mm] 8
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.73 
zł
2.60
2.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 4l GTX

15W40 4l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
164.24 
zł
146.01
118.71 zł
(36.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

ZESTAW 4 SZTUK

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 4l M-SUP

10W40 4l

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
624.96 
zł
581.21
472.53 zł
(36.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

Silnik do: FIAT CROMA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: FIAT CROMA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: FIAT CROMA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie FIAT CROMA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie FIAT CROMA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta FIAT CROMA.

Jak dbać o silnik w aucie FIAT CROMA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie FIAT CROMA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: FIAT CROMA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie FIAT CROMA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta FIAT CROMA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.