Silniki do FIAT UNO

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 38 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
FIAT UNO (146_, 158_) 45 0.9
1984.02
1988.12
903
146 A.000
46
(34)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 45 0.9
1983.03
1992.09
903
146 A.000 146 A1.000
45
(33)
Hatchback
FIAT UNO Furgon (146_) 45 0.9
1988.02
1996.07
903
146 A.000 146 A1.000
45
(33)
Furgon
FIAT UNO (146_, 158_) 1.0
1993.05
2001.06
994
146 A7.011 146 C8.000
57
(42)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.0 (146E)
1993.05
2000.08
994
146 C4.011 146 C8.000
56
(41)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.0 (146E)
1989.06
1992.02
999
156 A2.000
42
(31)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.0 iE
1998.05
2000.08
999
156 A2.246
46
(34)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 45 1.0 (146A.ED)
1986.06
1993.12
999
156 A2.048 156 A2.100
44
(32)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 45 i.e. 1.0 (146E, 146A)
1984.10
1995.10
999
156 A2.000 156 A2.246
45
(33)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.1
1988.10
2006.06
1108
146 A4.048 160 A3.000
58
(43)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.1
1986.04
2006.06
1108
160 A3.000
56
(41)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 50 1.1
1990.01
1993.12
1108
156 C.046
50
(37)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 60 1.1
1989.04
1992.12
1108
160 A3.000
57
(42)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 50 1.1
1986.01
1989.12
1116
146 A4.044
50
(37)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 50 i.e. 1.1
1992.06
1993.12
1116
146 C3.000
49
(36)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 55 1.1
1983.01
1989.08
1116
138 B.000
54
(40)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 60 1.1 (146A.EG)
1985.05
1989.08
1116
146 A4.048
58
(43)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.3 Turbo i.e.
1985.04
1989.08
1301
146 A2.000
105
(77)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.3 Turbo i.e.
1989.09
1991.03
1301
146 A2.246
101
(74)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.3 Turbo i.e.
1987.01
1987.12
1301
146 A2.146
99
(73)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.3 Super Diesel
1983.06
1992.03
1302
127 A5.000 146 B1.000
45
(33)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 70 1.3
1983.01
1985.04
1302
138 B2.000
68
(50)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 70 1.3
1985.05
1989.08
1302
149 A7.000
65
(48)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 70 TD 1.4
1986.10
1990.10
1367
146 B.000 146 B3.000
71
(52)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.4 Turbo
1988.10
2000.08
1372
146 A8.000
105
(77)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.4 Turbo i.e.
1989.09
1993.09
1372
146 A8.046
112
(82)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.4 Turbo i.e.
1989.12
1996.12
1372
146 A8.000
118
(87)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 70 i.e. 1.4
1989.09
1993.12
1372
146 C1.000
72
(53)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 70 i.e. 1.4
1989.09
1996.07
1372
160 A1.046
70
(51)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 70 S 1.4
1988.10
2006.06
1372
160 A1.046 160 A1.048
71
(52)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 75 i.e. 1.5
1985.10
1993.12
1498
138 C2.048 149 C1.000
75
(55)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.6
1989.12
1993.04
1581
159 A3.046
88
(65)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.6 R
1993.05
1995.12
1581
159 A3.048
90
(66)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.7 D
1994.11
2000.08
1697
146 B2.000
58
(43)
Hatchback
FIAT UNO Furgon (146_) 1.7 D
1988.02
1992.02
1697
146 B2.000 149 B4.046
58
(43)
Furgon
FIAT UNO (146_, 158_) 60 Diesel 1.7
1986.07
1989.08
1698
149 B3.000
60
(44)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 60 Diesel 1.7 (146E)
1989.09
1993.12
1698
146 B2.000
57
(42)
Hatchback
FIAT UNO (146_, 158_) 1.9 D
1989.09
1994.03
1929
149 B5.046
60
(44)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Fiat Uno
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 4l GTX

15W40 4l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
164.24 
zł
146.01
118.71 zł
(36.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz trzonka zaworu CO49472013

Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 14.2
Średnica trzonka zaworu [mm] 8
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.73 
zł
2.60
2.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 1l 4100

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.15 
zł
45.14
36.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Korek spustowy oleju EL587100

Wymiar gwintu [mm] M22
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 12
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
19.10 
zł
18.14
14.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FAE
Czujnik ciśnienia oleju FAE12430

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 21
Ilość pinów [szt.] 1
Kolor Czarny
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
24.82 
zł
24.82
20.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Korek spustowy oleju FE188748

Wymiar gwintu [mm] M22
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 13
Rozmiar klucza [mm] 12
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.28 
zł
16.42
13.35 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 5l TITAN

10W40 5l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
232.13 
zł
229.80
186.83 zł
(45.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka rozrządu EL440750

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
19.21 
zł
18.25
14.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE FIAT
Brok 14329101

Średnica zewnętrzna [mm] 30
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.89 
zł
10.89
8.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 15W40 1l MAXLIFE

15W40 1l

API SN
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.40 
zł
46.26
37.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: FIAT UNO – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: FIAT UNO” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: FIAT UNO, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie FIAT UNO bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie FIAT UNO wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta FIAT UNO.

Jak dbać o silnik w aucie FIAT UNO, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie FIAT UNO, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: FIAT UNO – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie FIAT UNO? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta FIAT UNO już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.