Silniki do FIAT STILO

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 41 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
FIAT STILO (192_) 1.2 16V (192_XA1B)
2001.11
2003.12
1242
188 A5.000
80
(59)
Hatchback
FIAT STILO (192_) 1.4 16V
2005.03
2006.11
1368
192 B2.000
90
(66)
Hatchback
FIAT STILO (192_) 1.4 16V (192AXH1B, 192BXH1B)
2003.10
2006.12
1368
843 A1.000
95
(70)
Hatchback
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V
2005.03
2008.08
1368
192 B2.000
90
(66)
Kombi
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V
2004.01
2008.08
1368
843 A1.000
95
(70)
Kombi
FIAT STILO VAN (192_) 1.4 (192DXH1B)
2004.01
2008.08
1368
843 A1.000
95
(70)
Furgon/kombi
FIAT STILO (192_) 1.6 16V (192_XB1A)
2001.10
2006.11
1596
182 B6.000
103
(76)
Hatchback
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.6 16V
2003.01
2008.08
1596
182 B6.000
103
(76)
Kombi
FIAT STILO (192_) 1.6 16V
2005.05
2006.11
1598
192 B3.000
105
(77)
Hatchback
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.6 16V
2005.03
2007.12
1598
192 B3.000
105
(77)
Kombi
FIAT STILO VAN (192_) 1.6 (192DXR1A)
2005.04
2008.08
1598
192 B3.000
105
(77)
Furgon/kombi
FIAT STILO (192_) 1.8 16V
2002.06
2007.12
1747
192 A4.000
122
(90)
Hatchback
FIAT STILO (192_) 1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A)
2001.10
2007.04
1747
192 A4.000
133
(98)
Hatchback
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.8 16V
2003.01
2008.08
1747
192 A4.000
133
(98)
Kombi
FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet
2005.09
2006.11
1910
192 A8.000
120
(88)
Hatchback
FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet
2005.09
2006.11
1910
937 A5.000
150
(110)
Hatchback
FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet
2005.09
2006.11
1910
192 A9.000
100
(74)
Hatchback
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD
2004.04
2006.11
1910
192 B1.000
136
(100)
Hatchback
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD
2003.09
2006.11
1910
937 A4.000
126
(93)
Hatchback
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD
2004.01
2005.08
1910
192 A5.000
140
(103)
Hatchback
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XE1A)
2001.10
2006.11
1910
192 A1.000 192 B4.000 937 A7.000
115
(85)
Hatchback
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XF1A)
2002.02
2005.09
1910
192 A3.000
80
(59)
Hatchback
FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B)
2004.09
2006.11
1910
192 B5.000
90
(66)
Hatchback
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D
2004.09
2008.08
1910
192 B5.000
90
(66)
Kombi
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet
2005.09
2008.08
1910
192 A8.000
120
(88)
Kombi
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet
2005.09
2008.08
1910
192 A9.000
100
(74)
Kombi
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet (192DXT1B)
2005.09
2008.08
1910
937 A5.000
150
(110)
Kombi
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD
2003.09
2008.08
1910
937 A4.000
126
(93)
Kombi
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD
2003.01
2008.08
1910
192 A1.000 192 B4.000 937 A7.000
115
(85)
Kombi
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD
2003.01
2005.08
1910
192 A3.000
80
(59)
Kombi
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD
2004.01
2008.08
1910
192 A5.000
140
(103)
Kombi
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD
2004.04
2008.08
1910
192 B1.000
136
(100)
Kombi
FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXE1A)
2001.10
2005.08
1910
192 A1.000
116
(85)
Furgon/kombi
FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXF1A)
2001.10
2005.08
1910
192 A3.000
80
(59)
Furgon/kombi
FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXG1B)
2004.02
2008.08
1910
192 B1.000
136
(100)
Furgon/kombi
FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXG1B)
2003.09
2005.08
1910
192 A5.000
140
(103)
Furgon/kombi
FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXG1B)
2003.09
2005.08
1910
937 A4.000
126
(93)
Furgon/kombi
FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXS1A)
2005.09
2008.08
1910
192 A8.000
120
(88)
Furgon/kombi
FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXT1B)
2005.09
2008.08
1910
937 A5.000
150
(110)
Furgon/kombi
FIAT STILO (192_) 2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12)
2001.10
2007.04
2446
192 A2.000
170
(125)
Hatchback
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 2.4 20V (19245ZO)
2004.01
2008.08
2446
192 A7.011
167
(123)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Fiat Stilo
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 10W40 1l EVOLUTION

10W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.18 
zł
43.82
35.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 10W40 4l EVOLUTION

10W40 4l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
139.11 
zł
134.94
109.71 zł
(33.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 1l USVO

5W40 1l

API SP SN+
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
101.11 
zł
85.44
69.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
81.17 
zł
64.12
52.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: FIAT STILO – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: FIAT STILO” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: FIAT STILO, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie FIAT STILO bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie FIAT STILO wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta FIAT STILO.

Jak dbać o silnik w aucie FIAT STILO, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie FIAT STILO, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: FIAT STILO – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie FIAT STILO? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta FIAT STILO już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.