Oleje silnikowe do MERCEDES-BENZ C

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 377 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 180 (206.041)
2021.03
1496
254.915
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 200 (206.042)
2021.03
1496
254.915
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 200 4-matic (206.043)
2021.03
1496
254.915
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C All-Terrain (S206) C 200 4-matic (206.245)
2021.12
1496
254.915
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 180 (206.241)
2021.03
1496
254.915
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 200 (206.242)
2021.03
1496
254.915
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 200 4-matic (206.243)
2021.10
1496
254.915
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 160 (205.075)
2019.06
2021.05
1497
M 264.915
129
(95)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 180 (205.076)
2019.06
2021.05
1497
M 264.915
156
(115)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 200 EQ Boost (205.077)
2018.04
2021.06
1497
M 264.915
184
(135)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 200 EQ Boost 4-matic (205.078)
2018.04
2021.05
1497
M 264.915
184
(135)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 180 (205.376)
2019.06
2023.04
1497
M 264.915
156
(115)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 200 EQ Boost (205.377)
2018.05
2023.04
1497
M 264.915
184
(135)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 200 EQ Boost 4-matic (205.378)
2018.05
2023.04
1497
M 264.915
184
(135)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 180 (205.476)
2019.06
2023.04
1497
M 264.915
156
(115)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 200 EQ Boost (205.477)
2018.05
2023.04
1497
M 264.915
184
(135)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 200 EQ Boost 4-matic (205.478)
2018.05
2023.04
1497
M 264.915
184
(135)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 160 (205.275)
2019.06
2019.11
1497
M 264.915
129
(95)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 180 (205.276)
2019.06
2021.02
1497
M 264.915
156
(115)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 200 EQ Boost (205.277)
2018.04
2021.02
1497
M 264.915
184
(135)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 200 EQ Boost 4-matic (205.278)
2018.04
2021.02
1497
M 264.915
184
(135)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 180 CGI (204.031)
2008.01
2014.01
1595
M 274.910
156
(115)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 160 (205.044)
2015.04
2019.11
1595
M 274.910
129
(95)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 180 (205.040, 205.140)
2014.03
2021.03
1595
M 274.910
156
(115)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 180 (205.040)
2018.10
2021.03
1595
M 274.910
150
(110)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 180 (204.331)
2013.01
1595
M 274.910
156
(115)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 180 (205.340)
2018.11
2020.08
1595
M 274.910
150
(110)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 180 (205.340)
2015.10
2020.08
1595
M 274.910
156
(115)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 180 (205.440)
2016.06
2020.08
1595
M 274.910
156
(115)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 180 (204.231)
2012.02
2014.08
1595
M 274.910
156
(115)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 160 (205.244)
2015.04
2019.11
1595
M 274.910
129
(95)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 180 (205.240)
2014.09
2020.08
1595
M 274.910
156
(115)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 180 Kompressor (204.044, 204.045)
2008.01
2014.01
1597
M 271.910
156
(115)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 180 d (205.000)
2018.05
2021.05
1597
OM 654.916
122
(90)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 200 d (205.001)
2018.05
2021.05
1597
OM 654.916
160
(118)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 200 d (205.301)
2018.07
2019.11
1597
OM 654.916
160
(118)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 200 d (205.401)
2018.07
2019.11
1597
OM 654.916
160
(118)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 180 Kompressor (204.245)
2008.01
2014.08
1597
M 271.910
156
(115)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 180 d (205.200)
2018.05
2021.02
1597
OM 654.916
122
(90)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 200 d (205.201)
2018.05
2021.02
1597
OM 654.916
160
(118)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 180 BlueTEC / d (205.036)
2014.05
2018.05
1598
OM 626.951
116
(85)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 200 BlueTEC / d (205.037)
2014.05
2018.05
1598
OM 626.951
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 180 BlueTEC / d (205.236)
2014.09
2018.05
1598
OM 626.951
116
(85)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 200 BlueTEC / d (205.237)
2014.09
2018.05
1598
OM 626.951
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 180 CGI (204.049)
2007.01
2014.01
1796
M 271.820
156
(115)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 200 (204.048)
2011.05
2014.01
1796
M 271.820
186
(137)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 200 CGI (204.048)
2007.01
2014.01
1796
M 271.820 M 271.860
184
(135)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 200 Kompressor (204.041)
2007.01
2014.01
1796
M 271.950
184
(135)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 250 CGI (204.047)
2009.07
2014.01
1796
M 271.860
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 180 CGI (204.249)
2009.11
2014.08
1796
M 271.820
156
(115)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 180 Kompressor (204.246)
2007.08
2014.08
1796
M 271.952
156
(115)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 200 CGI (204.248)
2007.08
2014.08
1796
M 271.820 M 271.860
184
(135)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 200 Kompressor (204.241)
2007.08
2014.08
1796
M 271.950
184
(135)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 250 CGI (204.247)
2009.07
2014.08
1796
M 271.860
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 200 d (205.011)
2018.05
2018.11
1950
OM 654.920
150
(110)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 220 d (205.014)
2018.05
2021.05
1950
OM 654.920
194
(143)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 220 d 4-matic (205.015)
2018.05
2021.05
1950
OM 654.920
194
(143)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 d (205.018)
2018.06
2021.05
1950
OM 654.920
245
(180)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 d 4-matic (205.019)
2018.06
2021.05
1950
OM 654.920
245
(180)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 de (205.013)
2019.05
2021.05
1950
OM 654.920
306
(225)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 220 d (205.314)
2018.04
2023.04
1950
OM 654.920
194
(143)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 220 d 4-matic (205.315)
2018.06
2023.04
1950
OM 654.920
194
(143)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 300 d (205.318)
2018.07
2023.04
1950
OM 654.920
245
(180)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 300 d 4-matic (205.319)
2018.07
2023.04
1950
OM 654.920
245
(180)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 220 d (205.414)
2018.04
2023.04
1950
OM 654.920
194
(143)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 220 d 4-matic (205.415)
2018.06
2023.04
1950
OM 654.920
194
(143)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 300 d (205.418)
2018.07
2023.04
1950
OM 654.920
245
(180)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 200 d (205.211)
2018.05
2018.11
1950
OM 654.920
150
(110)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 220 d (205.214)
2018.04
2021.02
1950
OM 654.920
194
(143)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 220 d 4-matic (205.215)
2018.05
2021.02
1950
OM 654.920
194
(143)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 300 d (205.218)
2018.06
2021.02
1950
OM 654.920
245
(180)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 300 d 4-matic (205.219)
2018.06
2021.02
1950
OM 654.920
245
(180)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 300 de (205.213)
2019.05
2021.02
1950
OM 654.920
306
(225)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 200 (205.042)
2013.12
2018.08
1991
M 274.920
184
(135)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 200 4-matic (205.043)
2015.04
2018.08
1991
M 274.920
184
(135)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 200 4-matic (205.079)
2019.08
2021.05
1991
M 264.920
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 250 (205.045)
2014.03
2018.05
1991
M 274.920
211
(155)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 (205.048)
2015.09
2018.08
1991
M 274.920
245
(180)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 (205.083)
2018.05
2021.05
1991
M 264.920
249
(183)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 (205.083)
2018.05
2021.05
1991
M 264.920
258
(190)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 4-matic (205.049)
2013.12
2018.08
1991
M 274.920
245
(180)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 4-matic (205.084)
2018.05
2021.05
1991
M 264.920
258
(190)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 e (205.053)
2019.07
2021.05
1991
M 274.920
320
(235)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 e 4-matic (205.054)
2019.07
2021.05
1991
M 274.920
320
(235)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 EQ Boost (205.083)
2019.05
2021.05
1991
M 264.920
258
(190)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 EQ Boost 4-matic (205.084)
2019.05
2021.05
1991
M 264.920
258
(190)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 350 e (205.047)
2015.02
2018.08
1991
M 274.920
279
(205)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) AMG C 43 4-matic (206.087)
2024.04
1991
139.580
421
(310)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) AMG C 43 4-matic+ (206.087)
2022.04
1991
139.580
408
(300)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) AMG C 63 S E Performance 4-matic+ (206.080)
2022.11
1991
139.580
680
(500)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 200 (205.342)
2015.10
2018.05
1991
M 274.920
184
(135)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 200 4-matic (205.343)
2016.04
2018.05
1991
M 274.920
184
(135)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 250 (205.345)
2015.10
2018.05
1991
M 274.920
211
(155)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 300 (205.348)
2015.10
2018.12
1991
M 274.920
245
(180)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 300 (205.383)
2018.05
2023.04
1991
M 264.920
258
(190)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 300 4-matic (205.384)
2018.05
2023.04
1991
M 264.920
258
(190)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 300 EQ Boost (205.383)
2019.05
2023.04
1991
M 264.920
258
(190)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 300 EQ Boost 4-matic (205.384)
2019.05
2023.04
1991
M 264.920
258
(190)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 200 (205.442)
2016.06
2018.05
1991
M 274.920
184
(135)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 200 (205.480)
2019.08
2023.04
1991
M 264.920
204
(150)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 200 4-matic (205.443)
2016.06
2018.05
1991
M 274.920
184
(135)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 250 (205.445)
2016.06
2018.05
1991
M 274.920
211
(155)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 300 (205.448)
2016.06
2018.05
1991
M 274.920
245
(180)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 300 (205.483)
2018.05
2023.04
1991
M 264.920
258
(190)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 300 EQ Boost (205.483)
2019.05
2023.04
1991
M 264.920
258
(190)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 300 EQ Boost 4-matic (205.484)
2019.05
2023.04
1991
M 264.920
258
(190)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 200 (205.242)
2014.09
2018.05
1991
M 274.920
184
(135)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 200 4-matic (205.243)
2015.04
2018.05
1991
M 274.920
184
(135)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 250 (205.245)
2014.09
2018.05
1991
M 274.920
211
(155)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 300 (205.248)
2015.09
2018.05
1991
M 274.920
245
(180)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 300 (205.283)
2018.05
2021.02
1991
M 264.920
258
(190)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 300 4-matic (205.284)
2018.05
2021.02
1991
M 264.920
258
(190)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 300 e (205.253)
2019.07
2021.02
1991
M 274.920
320
(235)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 300 EQ Boost (205.283)
2019.05
2021.02
1991
M 264.920
258
(190)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 300 EQ Boost 4-matic (205.284)
2019.05
2021.02
1991
M 264.920
258
(190)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 350 e (205.247)
2015.02
2018.05
1991
M 274.920
279
(205)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) AMG C 43 4-matic (206.287)
2024.04
1991
139.580
421
(310)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) AMG C 43 4-matic+ (206.287)
2022.04
1991
139.580
408
(300)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) AMG C 63 S E Performance 4-matic+ (206.280)
2022.11
1991
139.580
680
(500)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 200 d (206.003)
2021.07
1992
OM 654.820
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 220 d (206.004)
2023.06
1992
OM 654.820
197
(145)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 220 d (206.016, 206.004)
2021.03
1992
OM 654.820
200
(147)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 220 d 4-matic (206.005)
2023.06
1992
OM 654.820
197
(145)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 220 d 4-matic (206.005)
2021.07
1992
OM 654.820
200
(147)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 300 d (206.006)
2021.03
1992
OM 654.820
265
(195)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 300 d 4-matic (206.007)
2021.07
1992
OM 654.820
265
(195)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 300 de (206.008)
2022.12
1992
OM 654.820
313
(230)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 300 de 4-matic (206.009)
2022.12
1992
OM 654.820
313
(230)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C All-Terrain (S206) C 220 d 4-matic (206.214)
2023.06
1992
OM 654.820
197
(145)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C All-Terrain (S206) C 220 d 4-matic (206.214)
2021.12
1992
OM 654.820
200
(147)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 200 d (206.203)
2021.07
1992
OM 654.820
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 220 d (206.204, 206.216)
2021.03
1992
OM 654.820
200
(147)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 220 d (206.204)
2023.06
1992
OM 654.820
197
(145)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 220 d 4-matic (206.205)
2021.03
1992
OM 654.820
200
(147)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 220 d 4-matic (206.205)
2023.06
1992
OM 654.820
197
(145)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 300 d (206.206)
2021.03
1992
OM 654.820
265
(195)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 300 de (206.208)
2022.12
1992
OM 654.820
313
(230)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 300 de 4-matic (206.209)
2022.12
1992
OM 654.820
313
(230)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 300 (206.046)
2021.03
1999
254.920
258
(190)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 300 4-matic (206.047)
2021.03
1999
254.920
258
(190)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 300 e (206.054)
2021.12
1999
254.920
313
(230)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 300 e 4-matic (206.056)
2022.05
1999
254.920
313
(230)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W206) C 400 e 4-matic (206.055)
2022.05
1999
254.920
381
(280)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 300 (206.246)
2021.10
1999
254.920
258
(190)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 300 4-matic (206.247)
2021.10
1999
254.920
258
(190)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-MODEL (S206) C 300 e (206.254)
2021.12
1999
254.920
313
(230)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 180 CDI (204.000)
2010.04
2014.03
2143
OM 651.913
120
(88)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 200 CDI (204.001)
2009.11
2014.03
2143
OM 651.913
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 220 CDI (204.002)
2008.10
2014.01
2143
OM 651.911
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 220 CDI (204.002)
2008.12
2014.01
2143
OM 651.911
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 220 CDI 4-matic (204.084)
2013.02
2014.01
2143
OM 651.912
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 250 CDI (204.003)
2008.08
2014.01
2143
OM 651.911
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 250 CDI 4-matic (204.082)
2011.01
2014.01
2143
OM 651.912
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 200 d (205.007)
2015.10
2018.05
2143
OM 651.921
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 220 BlueTEC / d (205.002, 205.004)
2014.02
2018.05
2143
OM 651.921
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 220 BlueTEC / d (205.003)
2014.03
2016.05
2143
OM 651.921
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 220 d 4-matic (205.005)
2015.04
2018.05
2143
OM 651.921
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 250 BlueTEC / d (205.008, 205.006)
2014.02
2018.05
2143
OM 651.921
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 250 BlueTEC / d 4-matic (205.009)
2014.02
2018.05
2143
OM 651.921
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 300 BlueTEC Hybrid / h (205.012)
2014.05
2018.05
2143
OM 651.921
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 220 d (205.304)
2015.10
2018.05
2143
OM 651.921
163
(120)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 220 d (205.304)
2015.10
2018.05
2143
OM 651.921
170
(125)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 220 d 4-matic (205.305)
2016.04
2018.05
2143
OM 651.921
170
(125)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 250 d (205.308)
2015.10
2018.05
2143
OM 651.921
204
(150)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 250 d 4-matic (205.309)
2016.04
2018.05
2143
OM 651.921
204
(150)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 220 d (205.404)
2016.06
2018.05
2143
OM 651.921
163
(120)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 220 d (205.404)
2016.06
2018.05
2143
OM 651.921
170
(125)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 220 d 4-matic (205.405)
2016.06
2018.05
2143
OM 651.921
170
(125)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 250 d (205.408)
2016.06
2018.05
2143
OM 651.921
204
(150)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 180 CDI (204.200)
2010.04
2014.08
2143
OM 651.913
120
(88)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 200 CDI (204.201)
2010.08
2014.08
2143
OM 651.913
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 220 CDI (204.202)
2008.12
2014.08
2143
OM 651.911
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 220 CDI (204.202)
2008.12
2014.08
2143
OM 651.911
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 220 CDI 4-matic (204.284)
2013.02
2014.08
2143
OM 651.912
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 250 CDI (204.203)
2009.01
2014.08
2143
OM 651.911
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 250 CDI 4-matic (204.282)
2010.04
2014.08
2143
OM 651.912
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 200 d (205.207)
2015.10
2018.05
2143
OM 651.921
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 220 BlueTEC / d (205.204)
2014.09
2018.05
2143
OM 651.921
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 220 BlueTEC / d (205.204)
2014.09
2018.05
2143
OM 651.921
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 220 d 4-matic (205.205)
2015.04
2018.05
2143
OM 651.921
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 250 BlueTEC / d (205.208)
2014.09
2018.05
2143
OM 651.921
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 250 BlueTEC / d 4-matic (205.209)
2014.10
2018.05
2143
OM 651.921
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 300 BlueTEC Hybrid / h (205.212)
2014.10
2018.05
2143
OM 651.921
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 230 (204.052)
2007.01
2014.01
2496
M 272.921
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 230 4-matic (204.085)
2007.07
2014.01
2496
M 272.911
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 230 (204.252)
2007.08
2014.08
2496
M 272.921
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 250 (204.252)
2008.02
2012.12
2496
M 272.921
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 300 CDI 4-matic (204.092)
2011.01
2014.01
2987
OM 642.832
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 320 CDI (204.022)
2007.01
2014.01
2987
OM 642.960
224
(165)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 320 CDI 4-matic (204.089)
2007.07
2014.01
2987
OM 642.961
224
(165)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 350 CDI (204.022)
2009.07
2014.01
2987
OM 642.960
224
(165)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 350 CDI (204.023)
2011.06
2014.01
2987
OM 642.834
265
(195)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 350 CDI (204.025)
2009.10
2014.01
2987
OM 642.830
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 350 CDI 4-matic (204.089)
2009.07
2014.01
2987
OM 642.961
224
(165)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 350 CDI 4-matic (204.092)
2009.10
2014.01
2987
OM 642.832
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 300 CDI 4-matic (204.292)
2011.06
2014.08
2987
OM 642.832
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 320 CDI (204.222)
2007.08
2014.08
2987
OM 642.960
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 320 CDI 4-matic (204.289)
2007.08
2011.12
2987
OM 642.961
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 350 CDI (204.223)
2011.06
2014.08
2987
OM 642.834
265
(195)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 350 CDI (204.225)
2009.10
2014.08
2987
OM 642.830
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 350 CDI (204.225)
2007.08
2014.08
2987
OM 642.830
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 350 CDI 4-matic (204.289)
2007.08
2011.12
2987
OM 642.961
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 350 CDI 4-matic (204.292)
2009.10
2014.08
2987
OM 642.832
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 280 (204.054)
2007.01
2014.01
2996
M 272.947
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 280 4-matic (204.081)
2007.07
2014.01
2996
M 272.948
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 300 (204.054)
2009.07
2014.01
2996
M 272.947
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 300 4-matic (204.081)
2007.07
2014.01
2996
M 272.948
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) AMG C 43 4-matic (205.064)
2018.05
2021.05
2996
M 276.823
390
(287)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) AMG C 43 4-matic (205.064)
2016.04
2018.05
2996
M 276.823
367
(270)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 400 4-matic (205.066)
2014.10
2020.11
2996
M 276.823
333
(245)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) C 450 AMG 4-matic (205.064)
2015.04
2018.05
2996
M 276.823
367
(270)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) AMG C 43 4-matic (205.364)
2016.04
2018.05
2996
M 276.823
367
(270)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) AMG C 43 4-matic (205.364)
2018.05
2023.04
2996
M 276.823
390
(287)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) C 400 4-matic (205.366)
2016.04
2022.06
2996
M 276.823
333
(245)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) AMG C 43 4-matic (205.464)
2018.05
2023.04
2996
M 276.823
390
(287)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) AMG C 43 4-matic (205.464)
2016.10
2018.05
2996
M 276.823
367
(270)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) C 400 4-matic (205.466)
2016.06
2023.04
2996
M 276.823
333
(245)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 280 (204.254)
2007.08
2014.08
2996
M 272.947
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 300 (204.254)
2007.08
2014.08
2996
M 272.947
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) AMG C 43 4-matic (205.264)
2018.05
2021.02
2996
M 276.823
390
(287)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) AMG C 43 4-matic (205.264)
2016.04
2018.05
2996
M 276.823
367
(270)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 400 4-matic (205.266)
2014.10
2021.02
2996
M 276.823
333
(245)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) C 450 AMG 4-matic (205.264)
2015.04
2018.05
2996
M 276.823
367
(270)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 300 (204.055)
2011.02
2014.01
3498
M 276.957
252
(185)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 300 4-matic (204.080)
2011.02
2014.01
3498
M 276.957
252
(185)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 350 (204.056)
2007.01
2014.01
3498
M 272.961
272
(200)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 350 (204.057)
2011.01
2014.01
3498
M 276.957
306
(225)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 350 4-matic (204.087)
2007.07
2014.01
3498
M 272.971
272
(200)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 350 4-matic (204.088)
2011.01
2014.01
3498
M 276.957
306
(225)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 350 CGI (204.065)
2008.09
2014.01
3498
M 272.982
292
(215)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 350 4-matic (204.388)
2013.09
3498
M 276.957
306
(225)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 350 (204.256)
2007.08
2014.08
3498
M 272.961
272
(200)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 350 CGI (204.257)
2011.06
2014.08
3498
M 276.957
306
(225)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) AMG C 63 (205.086)
2014.10
2021.05
3982
M 177.980
476
(350)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W205) AMG C 63 S (205.087)
2014.10
2021.05
3982
M 177.980
510
(375)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) AMG C 63 (205.386)
2016.02
2023.04
3982
M 177.980
476
(350)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C205) AMG C 63 S (205.387)
2016.02
2023.04
3982
M 177.980
510
(375)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) AMG C 63 (205.486)
2016.10
2023.04
3982
M 177.980
476
(350)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C kabriolet (A205) AMG C 63 S (205.487)
2016.10
2023.04
3982
M 177.980
510
(375)
kabriolet
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) AMG C 63 (205.286)
2015.10
2021.02
3982
M 177.980
476
(350)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S205) AMG C 63 S (205.287)
2015.10
2021.02
3982
M 177.980
510
(375)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 63 AMG (204.077)
2008.02
2014.01
6208
M 156.985
457
(336)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 63 AMG (204.077)
2008.02
2014.01
6208
M 156.985
487
(358)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 63 AMG (204.077)
2008.02
2014.01
6208
M 156.985
507
(373)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 63 AMG (204.377)
2012.11
6208
M 156.985
507
(373)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 63 AMG (204.377)
2012.09
6208
M 156.985
457
(336)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 63 AMG (204.377)
2012.01
6208
M 156.985
517
(380)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 63 AMG (204.377)
2012.01
6208
M 156.985
487
(358)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 63 AMG (204.277)
2012.01
2014.08
6208
M 156.985
487
(358)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 63 AMG (204.277)
2013.06
2014.08
6208
M 156.985
507
(373)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 63 AMG (204.277)
2008.02
2014.08
6208
M 156.985
457
(336)
Kombi
Pokaż więcej
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 180 Kompressor (203.046)
2002.05
2007.02
1796
M 271.946
143
(105)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 200 CGI Kompressor (203.043)
2003.07
2007.02
1796
M 271.942
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 200 Kompressor (203.042)
2002.05
2007.02
1796
M 271.940
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 230 Kompressor (203.040)
2004.02
2007.02
1796
M 271.948
192
(141)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 180 Kompressor (204.046)
2007.01
2009.01
1796
M 271.952
156
(115)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 180 (204.349)
2011.06
1796
M 271.820
156
(115)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 200 CGI (204.348)
2011.06
1796
M 271.860
184
(135)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 250 (204.347)
2011.06
1796
M 271.860
204
(150)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 160 Kompressor (203.730)
2002.05
2008.05
1796
M 271.921
122
(90)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 180 Kompressor (203.746)
2002.05
2008.05
1796
M 271.946
143
(105)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 200 CGI Kompressor (203.743)
2003.03
2008.05
1796
M 271.942
170
(125)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 200 Kompressor (203.742)
2002.05
2008.05
1796
M 271.940
163
(120)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 220
2002.05
2008.05
1796
M 271.940
163
(120)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 230 Kompressor (203.740)
2002.05
2008.05
1796
M 271.948
192
(141)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 180 Kompressor (203.246)
2002.05
2007.08
1796
M 271.946
143
(105)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 200 CGI Kompressor (203.243)
2003.07
2007.08
1796
M 271.942
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 200 Kompressor (203.242)
2002.05
2007.08
1796
M 271.940
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 230 Kompressor (203.240)
2004.02
2007.08
1796
M 271.948
192
(141)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 180 (202.018)
1994.11
2000.05
1799
M 111.920 M 111.921
121
(89)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 180 (202.018)
1993.03
2000.05
1799
M 111.920 M 111.921
122
(90)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 180 T (202.078)
1996.06
2000.09
1799
M 111.920 M 111.921
122
(90)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 D (202.120)
1993.03
2000.05
1997
OM 601.913
75
(55)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 D (202.122)
1996.10
2000.05
1997
OM 604.915
88
(65)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 200 T D (202.180)
1996.10
2001.03
1997
OM 604.915
88
(65)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 (202.020)
1994.01
2000.05
1998
M 111.941 M 111.945
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 Kompressor (202.025)
1996.11
2000.05
1998
M 111.944
192
(141)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 Kompressor (202.025)
1995.10
2000.05
1998
M 111.944
180
(132)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 180 (203.035)
2000.10
2002.05
1998
M 111.951
129
(95)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 200 Kompressor (203.045)
2000.05
2002.06
1998
M 111.955
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 180 (203.735)
2001.03
2002.05
1998
M 111.951
129
(95)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 200 Kompressor (203.745)
2001.03
2002.05
1998
M 111.955
163
(120)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 180 T (202.081)
2000.09
2001.03
1998
M 111.952
129
(95)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 200 T (202.080)
1996.06
2001.03
1998
M 111.941 M 111.945
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.082)
1996.11
2001.03
1998
M 111.944
192
(141)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.087)
2000.09
2001.03
1998
M 111.956
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 180 (203.235)
2001.03
2002.05
1998
M 111.951
129
(95)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 200 Kompressor (203.245)
2001.03
2002.05
1998
M 111.955
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 220 CDI (204.302)
2011.06
2143
OM 651.911
163
(120)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 220 CDI (204.302)
2011.06
2143
OM 651.911
170
(125)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 250 CDI (204.303)
2011.06
2143
OM 651.911
204
(150)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 200 CDI (203.004)
2001.02
2003.06
2148
OM 611.962
102
(75)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 200 CDI (203.004)
2000.09
2003.06
2148
OM 611.962
116
(85)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 200 CDI (203.007)
2003.04
2007.02
2148
OM 646.962 OM 646.963
122
(90)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 220 CDI (203.006, 203.008)
2000.05
2007.02
2148
OM 611.962 OM 646.963
143
(105)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 220 CDI (203.006)
2000.05
2007.02
2148
OM 611.962
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 220 CDI (203.008)
2003.04
2007.02
2148
OM 646.963
150
(110)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 200 CDI (204.007, 204.006)
2007.01
2009.12
2148
OM 646.811 OM 646.812
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 220 CDI (204.008)
2007.01
2008.11
2148
OM 646.811
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W204) C 220 CDI (204.008)
2007.01
2008.11
2148
OM 646.811
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 200 CDI (203.707)
2003.03
2008.05
2148
OM 646.962
122
(90)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 220 CDI (203.706)
2001.03
2004.01
2148
OM 611.962
143
(105)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 220 CDI (203.706)
2001.03
2004.01
2148
OM 611.962
136
(100)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 220 CDI (203.708)
2004.02
2008.05
2148
OM 646.963
150
(110)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 200 CDI (203.204)
2001.03
2007.08
2148
OM 611.962
116
(85)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 200 CDI (203.204)
2001.03
2007.08
2148
OM 611.962
102
(75)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 200 CDI (203.207)
2003.04
2007.08
2148
OM 646.962 OM 646.963
122
(90)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 220 CDI (203.206, 203.208)
2001.03
2007.08
2148
OM 611.962 OM 646.963
143
(105)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 220 CDI (203.208)
2006.08
2007.08
2148
OM 646.963
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 220 CDI (203.208)
2004.02
2007.08
2148
OM 646.963
150
(110)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 200 CDI (204.207)
2007.08
2009.12
2148
OM 646.811
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 220 CDI (204.208)
2007.08
2008.11
2148
OM 646.811
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S204) C 220 CDI (204.208)
2007.08
2008.11
2148
OM 646.811
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 200 CDI (202.134)
1998.03
2000.05
2151
OM 611.960
102
(75)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 CDI (202.133)
1997.09
2000.05
2151
OM 611.960
125
(92)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 200 T CDI (202.194)
1998.03
2001.03
2151
OM 611.960
102
(75)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 220 T CDI (202.193)
1997.09
2001.03
2151
OM 611.960
125
(92)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 D (202.021)
1996.07
2000.05
2155
OM 604.910
75
(55)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 D (202.121)
1993.08
2000.05
2155
OM 604.910
95
(70)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 220 T D (202.182)
1996.06
2001.03
2155
OM 604.910
75
(55)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 220 T D (202.182)
1996.06
1998.09
2155
OM 604.910
95
(70)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 220 (202.022)
1993.03
2000.05
2199
M 111.961
150
(110)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 230 (202.023)
1996.06
1997.06
2295
M 111.974
150
(110)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 230 Kompressor (202.024)
1995.10
2000.05
2295
M 111.975
193
(142)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 230 Kompressor (203.747)
2001.03
2002.05
2295
M 111.981
197
(145)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 230 T (202.083)
1996.06
1998.06
2295
M 111.974
150
(110)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 230 T Kompressor (202.085)
1997.06
2000.09
2295
M 111.975
193
(142)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 240 (202.026)
1997.06
2000.05
2398
M 112.910
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 240 T (202.086)
1997.06
2000.09
2398
M 112.910
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 230 (203.052)
2005.01
2007.02
2496
M 272.920
204
(150)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 230 (203.752)
2005.01
2008.05
2496
M 272.920
204
(150)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 230 (203.252)
2005.01
2007.08
2496
M 272.920
204
(150)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 250 D (202.125)
1993.05
2000.05
2497
OM 605.910
113
(83)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 250 Turbo-D (202.128)
1995.10
2000.05
2497
OM 605.960
150
(110)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 250 T Turbo-D (202.188)
1996.06
2001.03
2497
OM 605.960
150
(110)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 240 (203.061)
2000.05
2007.02
2597
M 112.912
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 240 4-matic (203.081)
2002.07
2007.02
2597
M 112.916
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 240 T (202.088)
2000.09
2001.03
2597
M 112.915
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 240 (203.261)
2001.03
2007.08
2597
M 112.912
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 240 4-matic (203.281)
2002.07
2007.08
2597
M 112.916
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 270 CDI (203.016)
2000.12
2007.02
2685
OM 612.962
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 270 CDI (203.016)
2000.12
2007.02
2685
OM 612.962
170
(125)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 270 CDI (203.216)
2001.03
2007.08
2685
OM 612.962
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 270 CDI (203.216)
2001.03
2007.08
2685
OM 612.962
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 280 (202.028)
1993.05
2000.05
2799
M 104.941
193
(142)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 280 (202.029)
1997.06
2000.05
2799
M 112.920
197
(145)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 280 T (202.089)
1997.06
2001.03
2799
M 112.920
197
(145)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 30 CDI AMG (203.018)
2003.01
2007.02
2950
OM 612.990
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 30 CDI AMG (203.718)
2002.09
2008.05
2950
OM 612.990
231
(170)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 30 CDI AMG (203.218)
2003.01
2007.08
2950
OM 612.990
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 320 CDI (203.020)
2005.01
2007.02
2987
OM 642.910
224
(165)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 320 CDI (203.220)
2005.06
2007.08
2987
OM 642.910
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 280 (203.054)
2005.01
2007.02
2996
M 272.940
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 280 4-matic (203.092)
2005.01
2007.02
2996
M 272.941
231
(170)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 280 (203.254)
2005.01
2007.08
2996
M 272.940
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 280 4-matic (203.292)
2005.01
2007.08
2996
M 272.941
231
(170)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 32 AMG Kompressor (203.065)
2001.02
2007.02
3199
M 112.961
354
(260)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 320 (203.064)
2000.05
2007.02
3199
M 112.946
218
(160)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 320 4-matic (203.084)
2002.07
2007.02
3199
M 112.953
218
(160)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 32 AMG Kompressor (203.765)
2002.05
2008.05
3199
M 112.961
354
(260)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 320 (203.764)
2002.09
2008.05
3199
M 112.946
218
(160)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 32 AMG Kompressor (203.265)
2001.03
2007.08
3199
M 112.961
354
(260)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 320 (203.264)
2001.03
2007.08
3199
M 112.946
218
(160)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 320 4-matic (203.284)
2002.07
2007.08
3199
M 112.953
218
(160)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 350 (203.056)
2005.01
2007.02
3498
M 272.960
272
(200)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 350 4-matic (203.087)
2005.01
2007.02
3498
M 272.960 M 272.970
272
(200)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 350 (204.357)
2011.06
3498
M 276.957
306
(225)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (CL203) C 350 (203.756)
2005.01
2008.05
3498
M 272.960
272
(200)
coupe
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 350 (203.256)
2005.01
2007.08
3498
M 272.960
272
(200)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 350 4-matic (203.287)
2005.01
2007.08
3498
M 272.970
272
(200)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 36 AMG (202.028)
1994.05
2000.05
3606
M 104.941 (AMG 3.6)
280
(206)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W202) C 43 AMG (202.033)
1997.08
2000.05
4266
M 113.944
306
(225)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S202) C 43 AMG (202.093)
1997.08
2001.03
4266
M 113.944
306
(225)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 55 AMG (203.076)
2004.02
2007.02
5439
M 113.988
367
(270)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C (W203) C 55 AMG (203.076)
2005.09
2006.12
5439
M 113.988
367
(270)
Sedan
MERCEDES-BENZ KLASA C T-Model (S203) C 55 AMG (203.276)
2004.02
2007.08
5439
M 113.988
367
(270)
Kombi
MERCEDES-BENZ KLASA C coupe (C204) C 63 AMG (204.377)
2011.06
6208
M 156.985
457
(336)
coupe
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mercedes-benz C
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.77 
zł
48.28
39.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: MERCEDES-BENZ C – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: MERCEDES-BENZ C powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: MERCEDES-BENZ C typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: MERCEDES-BENZ C jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: MERCEDES-BENZ C, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: MERCEDES-BENZ C?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: MERCEDES-BENZ C? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: MERCEDES-BENZ C, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: MERCEDES-BENZ C w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: MERCEDES-BENZ C.