Silniki do MERCEDES-BENZ CLA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 99 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MERCEDES-BENZ CLA (C174, C178) CLA 200 (174.311)
2025.12
780.620
224
(165)
Sedan
MERCEDES-BENZ CLA (C174, C178) CLA 250+ (174.313)
2025.07
780.620
272
(200)
Sedan
MERCEDES-BENZ CLA (C174, C178) CLA 350 4-matic (174.344)
2025.07
780.610 780.620
354
(260)
Sedan
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X174, X178) CLA 200
2026.03
780.620
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X174, X178) CLA 250+ (174.613)
2026.03
780.620
272
(200)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X174, X178) CLA 350 4-matic (174.644)
2026.03
780.610 780.620
354
(260)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 180 (118.384)
2019.03
1332
M 282.914
136
(100)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 180 Mild-Hybrid (118.384)
2023.03
1332
282.814
136
(100)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 200 (118.387)
2019.03
1332
M 282.914
150
(110)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 200 (118.387)
2019.03
1332
282.814 M 282.914
163
(120)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 200 4-matic (118.388)
2020.10
1332
M 282.914
163
(120)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 200 Mild-Hybrid (118.387)
2023.03
1332
282.814
163
(120)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 250 e (118.385)
2023.03
1332
282.814
218
(160)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 250 e (118.386)
2020.06
1332
M 282.914
218
(160)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 180 (118.684)
2019.06
1332
M 282.914
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 180 Mild-Hybrid (118.684)
2023.03
1332
282.814
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 200 (118.687)
2019.06
1332
M 282.914
150
(110)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 200 (118.687)
2019.06
1332
282.814 M 282.914
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 200 Mild-Hybrid (118.687)
2023.03
1332
282.814
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 250 e (118.685)
2023.03
1332
282.814
218
(160)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 250 e (118.686)
2020.06
1332
M 282.914
218
(160)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 180 d (118.303)
2019.03
1461
OM 608.915
116
(85)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 180 CDI / d (117.312)
2013.10
2018.05
1461
OM 607.951
109
(80)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 180 d (117.912)
2015.07
2018.05
1461
OM 607.951
109
(80)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 180 d (118.603)
2019.06
1461
OM 608.915
116
(85)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA (C174, C178) CLA 180 (178.342)
2025.12
1499
252.915
136
(100)
Sedan
MERCEDES-BENZ CLA (C174, C178) CLA 200 (178.344)
2025.12
1499
252.915
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ CLA (C174, C178) CLA 200 4-matic (178.345)
2025.12
1499
252.915
163
(120)
Sedan
MERCEDES-BENZ CLA (C174, C178) CLA 220 (178.346)
2025.12
1499
252.915
190
(140)
Sedan
MERCEDES-BENZ CLA (C174, C178) CLA 220 4-matic (178.347)
2025.12
1499
252.915
190
(140)
Sedan
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X174, X178) CLA 180 (178.642)
2026.05
1499
252.915
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X174, X178) CLA 200 (178.644)
2026.05
1499
252.915
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X174, X178) CLA 200 4-matic (178.645)
2026.05
1499
252.915
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X174, X178) CLA 220 (178.646)
2026.05
1499
252.915
190
(140)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X174, X178) CLA 220 4-matic (178.647)
2026.05
1499
252.915
190
(140)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 180 (117.342)
2013.01
2019.03
1595
M 270.910
122
(90)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 200 (117.343)
2013.01
2019.03
1595
M 270.910
156
(115)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 200 (117.343)
2018.07
2019.03
1595
M 270.910
150
(110)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 180 (117.942)
2015.01
2019.03
1595
M 270.910
122
(90)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 200 (117.943)
2015.01
2019.03
1595
M 270.910
156
(115)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 200 CDI (117.301)
2013.06
2014.08
1796
OM 651.901
136
(100)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 180 d (118.310)
2020.10
1950
OM 654.920
116
(85)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 200 d (118.312)
2019.04
1950
OM 654.920
150
(110)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 200 d 4-matic (118.313)
2019.04
1950
OM 654.920
150
(110)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 d (118.314)
2019.04
1950
OM 654.920
190
(140)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 d 4-matic (118.315)
2020.07
1950
OM 654.920
190
(140)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 180 d (118.610)
2020.10
1950
OM 654.920
116
(85)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 200 d (118.612)
2019.06
1950
OM 654.920
150
(110)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 200 d 4-matic (118.613)
2019.10
1950
OM 654.920
150
(110)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 220 d (118.614)
2019.06
1950
OM 654.920
190
(140)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 220 d 4-matic (118.615)
2019.10
1950
OM 654.920
190
(140)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA (C118) AMG CLA 35 4-matic (118.351)
2019.04
1991
M 260.920
306
(225)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) AMG CLA 35 Mild-Hybrid 4-matic (118.351)
2023.03
1991
260.920
306
(225)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) AMG CLA 45 4-matic+ (118.353)
2019.07
1991
M 139.980
387
(285)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) AMG CLA 45 S 4-matic+ (118.354)
2025.01
1991
M 139.980
421
(310)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) AMG CLA 45 S 4-matic+ (118.354)
2019.07
1991
M 139.980
421
(310)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 (118.344)
2019.03
1991
M 260.920
190
(140)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 4-matic (118.345)
2019.03
1991
M 260.920
190
(140)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 Mild-Hybrid 4-matic (118.345)
2023.03
1991
260.920
190
(140)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 250 (118.346)
2019.03
1991
M 260.920
224
(165)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 250 4-matic (118.347)
2019.03
1991
M 260.920
224
(165)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 250 Mild-Hybrid 4-matic (118.347)
2023.03
1991
260.920
224
(165)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) AMG CLA 45 4-matic (117.352)
2015.07
2019.03
1991
M 133.980
381
(280)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 220 4-matic (117.347)
2016.04
2019.03
1991
M 270.920
184
(135)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 250 (117.344)
2013.01
2019.03
1991
M 270.920
211
(155)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 250 (117.350)
2015.07
2019.03
1991
M 270.920
218
(160)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 250 4-matic (117.346)
2013.07
2019.03
1991
M 270.920
211
(155)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 250 4-matic (117.351)
2015.07
2019.03
1991
M 270.920
218
(160)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 45 AMG 4-matic (117.352)
2013.07
2019.03
1991
M 133.980
360
(265)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) AMG CLA 45 4-matic (117.952)
2015.07
2019.03
1991
M 133.980
381
(280)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 4-matic (117.947)
2016.04
2019.03
1991
M 270.920
184
(135)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 250 (117.944)
2015.01
2019.03
1991
M 270.920
211
(155)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 250 4-matic (117.946)
2015.01
2019.03
1991
M 270.920
211
(155)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 250 4-matic (117.951)
2015.07
2019.03
1991
M 270.920
218
(160)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 45 AMG 4-matic (117.952)
2015.01
2015.07
1991
M 133.980
360
(265)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) AMG CLA 35 4-matic (118.651)
2019.06
1991
M 260.920
306
(225)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) AMG CLA 35 Mild-Hybrid 4-matic (118.651)
2023.03
1991
260.920
306
(225)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) AMG CLA 45 4-matic+ (118.653)
2019.07
1991
M 139.980
387
(285)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) AMG CLA 45 S 4-matic+ (118.654)
2019.07
1991
M 139.980
421
(310)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 220 (118.644)
2019.06
1991
M 260.920
190
(140)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 250 (118.646)
2019.06
1991
M 260.920
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 250 4-matic (118.647)
2019.06
1991
M 260.920
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 250 Mild Hybrid 4-matic (118.647)
2023.03
1991
260.920
224
(165)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 200 CDI / d (117.308)
2014.07
2019.03
2143
OM 651.930
136
(100)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 200 CDI / d 4-matic (117.302)
2014.07
2019.03
2143
OM 651.930
136
(100)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 220 CDI / d (117.303)
2013.01
2019.03
2143
OM 651.930
163
(120)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 220 CDI / d (117.303)
2013.01
2019.03
2143
OM 651.930
170
(125)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 220 CDI / d (117.303)
2014.09
2019.03
2143
OM 651.930
177
(130)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 220 CDI / d 4-matic (117.305)
2014.09
2019.03
2143
OM 651.930
177
(130)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 220 CDI / d 4-matic (117.305)
2014.08
2019.03
2143
OM 651.930
163
(120)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 220 CDI 4-matic (117.305)
2014.07
2019.03
2143
OM 651.930
170
(125)
coupe
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 200 CDI / d (117.908)
2015.01
2019.03
2143
OM 651.930
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 200 CDI / d 4-matic (117.902)
2015.01
2019.03
2143
OM 651.930
136
(100)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 CDI / d (117.903)
2015.01
2019.03
2143
OM 651.930
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 CDI / d (117.903)
2015.01
2019.03
2143
OM 651.930
177
(130)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 CDI / d 4-matic (117.905)
2015.01
2019.03
2143
OM 651.930
177
(130)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 CDI / d 4-matic (117.905)
2015.09
2019.03
2143
OM 651.930
163
(120)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 d (117.903)
2018.07
2019.03
2143
OM 651.930
170
(125)
Kombi
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 d 4-matic (117.905)
2018.07
2019.03
2143
OM 651.930
170
(125)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mercedes-benz Cla

ELRING
Pierścień uszczelniający EL924867

Średnica zewnętrzna [mm] 15
Średnica wewnętrzna [mm] 7.1
Grubość [mm] 1.56
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.68 
zł
2.68
2.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 1l EDGE

0W20 1l

ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
90.55 
zł
80.50
65.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0182 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 33
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.89 
zł
47.76
38.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 1l EDGE

0W20 1l

API SQ ILSAC GF-7
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.17 
zł
68.61
55.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l EDGE

5W30 1l

API SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.47 
zł
68.87
55.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
288.82 
zł
241.17
196.07 zł
(60.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: MERCEDES-BENZ CLA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: MERCEDES-BENZ CLA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: MERCEDES-BENZ CLA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie MERCEDES-BENZ CLA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie MERCEDES-BENZ CLA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta MERCEDES-BENZ CLA.

Jak dbać o silnik w aucie MERCEDES-BENZ CLA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie MERCEDES-BENZ CLA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: MERCEDES-BENZ CLA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie MERCEDES-BENZ CLA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta MERCEDES-BENZ CLA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.