Silniki do MERCEDES-BENZ GLE

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 66 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 300 d 4-matic (167.119)
2018.10
2023.03
1950
OM 654.920
245
(180)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 de 4-matic (167.117)
2019.11
2023.03
1950
OM 654.920
306
(225)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 de 4-matic (167.117)
2020.03
2023.03
1950
OM 654.920
320
(235)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 de 4-matic (167.317)
2020.03
2023.03
1950
OM 654.920
320
(235)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 e 4-matic (167.154)
2020.06
2023.03
1991
M 274.920
333
(245)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 e 4-matic (167.354)
2020.06
2023.03
1991
M 274.920
333
(245)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 300 d 4-matic (167.109)
2023.03
1992
OM 654.820
269
(198)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 300 d EQ Boost 4-matic (167.119, 167.109)
2021.06
2023.03
1992
OM 654.820
272
(200)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 de 4-matic (167.106)
2023.03
1992
OM 654.820
333
(245)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 300 d 4-matic (167.309)
2023.03
1992
OM 654.820
269
(198)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 300 d EQ Boost 4-matic (167.309)
2021.06
2023.03
1992
OM 654.820
272
(200)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 de 4-matic (167.306)
2023.03
1992
OM 654.820
333
(245)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 400 e 4-matic (167.146)
2023.03
1999
254.920
381
(280)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 400 e 4-matic (167.346)
2023.03
1999
254.920
381
(280)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 250 d (166.006)
2015.04
2018.10
2143
OM 651.960
204
(150)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 250 d 4-matic (166.004)
2015.04
2018.10
2143
OM 651.960
204
(150)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 d 4-matic (167.121)
2018.12
2021.05
2925
OM 656.929
272
(200)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 400 d 4-matic (167.123)
2018.12
2023.03
2925
OM 656.929
330
(243)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 d 4-matic (167.321)
2019.11
2023.03
2925
OM 656.929
272
(200)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 d 4-matic (167.321)
2021.10
2925
OM 656.929
249
(183)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 400 d 4-matic (167.323)
2019.11
2023.03
2925
OM 656.929
330
(243)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 350 d 4-matic (166.024)
2015.04
2018.10
2987
OM 642.826
258
(190)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 350 d 4-matic (166.024)
2015.04
2018.10
2987
OM 642.826
249
(183)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) 350 d 4-matic (292.323, 292.324)
2015.03
2019.10
2987
OM 642.824 OM 642.826
258
(190)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) 350 d 4-matic (292.324)
2017.01
2019.10
2987
OM 642.826
249
(183)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 d 4-matic (167.132)
2026.05
2989
656.830
286
(210)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 450 d 4-matic (167.125)
2026.05
2989
656.830
367
(270)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 450 d 4-matic (167.133)
2023.03
2989
656.830
370
(272)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 d 4-matic (167.332)
2026.05
2989
656.830
286
(210)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 450 d 4-matic (167.325)
2026.05
2989
656.830
367
(270)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 450 d 4-matic (167.333)
2023.03
2989
656.830
370
(272)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 320 4-matic (166.062)
2015.10
2018.10
2996
M 276.821
272
(200)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 400 4-matic (166.056)
2015.04
2018.10
2996
M 276.821 M 276.825
333
(245)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 450 AMG 4-matic (166.064)
2015.10
2018.10
2996
M 276.821
367
(270)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 500 e 4-matic (166.063)
2015.04
2018.10
2996
M 276.821
442
(325)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) AMG 43 4-matic (166.064)
2016.05
2018.10
2996
M 276.821
367
(270)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) AMG 43 4-matic (166.064)
2017.06
2018.10
2996
M 276.821
390
(287)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) 400 4-matic (292.356)
2015.03
2019.10
2996
M 276.821 M 276.825
333
(245)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) 450 AMG 4-matic (292.364)
2015.03
2019.10
2996
M 276.821
367
(270)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) AMG 43 4-matic (292.364)
2017.06
2019.10
2996
M 276.821
390
(287)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) AMG 43 4-matic (292.364)
2016.05
2019.10
2996
M 276.821
367
(270)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) AMG GLE 53 EQ Boost 4-matic+ (167.161)
2019.04
2999
256.830 M 256.930
435
(320)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) AMG GLE 53 Hybrid 4-matic+ (167.164)
2023.11
2999
256.830
544
(400)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) AMG GLE 53 Hybrid 4-matic+ (167.173)
2026.05
2999
256.830
585
(430)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 450 4-matic (167.159)
2023.03
2999
256.830
381
(280)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 450 4-matic (167.165)
2026.05
2999
256.830
381
(280)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 450 e 4-matic (167.166)
2026.05
2999
256.830
435
(320)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 450 EQ Boost 4-matic (167.159)
2018.10
2999
M 256.930
367
(270)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) AMG GLE 53 EQ Boost 4-matic+ (167.361)
2019.11
2999
256.830 M 256.930
435
(320)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) AMG GLE 53 Plug-in Hybrid 4-matic+ (167.364)
2023.11
2999
256.830
544
(400)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) AMG GLE 53 Plug-in Hybrid 4-matic+ (167.373)
2026.05
2999
256.830
585
(430)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 450 e 4-matic (167.366)
2026.05
2999
256.830
435
(320)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) AMG GLE 63 EQ Boost 4-matic+ (167.188)
2019.11
2023.03
3982
M 177.980
571
(420)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) AMG GLE 63 S EQ Boost 4-matic+ (167.189)
2019.11
3982
M 177.980
612
(450)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 580 4-matic (167.185)
2023.08
3982
M 177.980
517
(380)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 580 EQ Boost 4-matic (167.186)
2019.11
2023.03
3982
M 176.980
489
(360)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) AMG GLE 63 EQ Boost 4-matic+ (167.388)
2020.03
2023.03
3982
M 177.980
571
(420)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) AMG GLE 63 EQ Boost 4-matic+ (167.389)
2020.03
3982
M 177.980
612
(450)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 500 4-matic (166.073)
2015.04
2018.10
4663
M 278.928
435
(320)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) 500 4-matic (166.073)
2015.10
2018.10
4663
M 278.928
456
(335)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) 500 4-matic (292.373)
2015.10
2019.10
4663
M 278.928
456
(335)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) AMG 63 4-matic (166.074)
2015.04
2017.05
5461
M 157.982
525
(386)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) AMG 63 4-matic (166.074)
2015.04
2018.10
5461
M 157.982
557
(410)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE (W166) AMG 63 S 4-matic (166.075)
2015.04
2018.10
5461
M 157.982
585
(430)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) AMG 63 4-matic (292.374)
2015.03
2019.10
5461
M 157.982
557
(410)
SUV
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C292) AMG 63 S 4-matic (292.375)
2015.03
2019.10
5461
M 157.982
585
(430)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mercedes-benz Gle
Bestseller

INA
Popychacz zaworu 420 0086 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 35
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.79 
zł
31.14
25.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz trzonka zaworu CO49472015

Średnica wewnętrzna [mm] 6 8.8
Średnica zewnętrzna [mm] 12.2
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.46 
zł
2.34
1.90 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
288.82 
zł
241.17
196.07 zł
(60.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 4l EDGE

5W40 4l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
252.61 
zł
224.56
182.57 zł
(56.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.38 
zł
57.60
46.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W40 4l EDGE

0W40 4l

API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
300.27 
zł
266.93
217.02 zł
(66.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Zestaw uszczelniaczy trzonka zaworów EL403730/8

Średnica wewnętrzna [mm] 6 8.8
Średnica zewnętrzna [mm] 12.2
Wysokość [mm] 9.7
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.78 
zł
17.85
14.51 zł
(2.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Dźwigienka zaworowa 422 0144 10

Miejsce zabudowy Strona wylotowa
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.81 
zł
29.42
23.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Substancja uszczelniająca EL036164

Pojemność [l] 0,07
Linia DIRKO
Materiał Silikon
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.31 
zł
36.40
29.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l Spirax syntetyczny

75W90 1l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
86.48 
zł
78.44
63.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: MERCEDES-BENZ GLE – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: MERCEDES-BENZ GLE” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: MERCEDES-BENZ GLE, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie MERCEDES-BENZ GLE bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie MERCEDES-BENZ GLE wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta MERCEDES-BENZ GLE.

Jak dbać o silnik w aucie MERCEDES-BENZ GLE, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie MERCEDES-BENZ GLE, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: MERCEDES-BENZ GLE – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie MERCEDES-BENZ GLE? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta MERCEDES-BENZ GLE już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.