Silniki do PEUGEOT 206

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 40 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.1
2009.01
2013.06
1124
HFX (TU1A)
60
(44)
Hatchback
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.4 i
1998.09
2012.12
1360
KFW (TU3A) KFW (TU3JP) KFX (TU3JP)
75
(55)
Hatchback
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.4 i
2010.09
2013.06
1360
KFT (TU3AE5)
73
(54)
Hatchback
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.4 i (2LKFWA, 2MKFWA)
2009.01
2013.08
1360
KFW (TU3A)
75
(55)
Hatchback
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.4 HDi eco 70
2009.01
2013.06
1398
8HR (DV4C) 8HZ (DV4TD)
68
(50)
Hatchback
Pokaż więcej
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.1
1998.08
2000.07
1124
HFY (TU1JP)
54
(40)
Hatchback
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.1 i
1998.09
2007.02
1124
HFX (TU1JP) HFZ (TU1JP)
60
(44)
Hatchback
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.1
2002.07
2007.02
1124
HFX (TU1JP)
60
(44)
Kombi
PEUGEOT 206 Van 1.1
2002.09
2007.02
1124
HFZ (TU1JP)
60
(44)
Furgon/hatchback
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.4 16V
2003.10
2008.02
1360
KFU (ET3J4)
88
(65)
Hatchback
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.4 LPG
2006.05
2007.09
1360
KFV (TU3JP)
75
(55)
Hatchback
PEUGEOT 206 Sedan 1.4
2007.03
1360
KFV (TU3A) KFW (TU3JP)
75
(55)
Sedan
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4
2002.07
2007.02
1360
KFV (TU3A) KFW (TU3JP)
75
(55)
Kombi
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 16V
2003.10
1360
KFU (ET3J4)
88
(65)
Kombi
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 LPG
2002.07
2007.02
1360
KFW (TU3JP)
75
(55)
Kombi
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.4 HDi
2002.09
2007.02
1398
8HX (DV4TD)
69
(51)
Hatchback
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.4 HDi eco 70
2001.09
2009.04
1398
8HX (DV4TD) 8HZ (DV4TD)
68
(50)
Hatchback
PEUGEOT 206 Sedan 1.4 HDi eco 70
2008.09
1398
8HZ (DV4TD)
68
(50)
Sedan
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 HDi
2002.07
2007.02
1398
8HX (DV4TD)
68
(50)
Kombi
PEUGEOT 206 Van 1.4 HDi
2001.09
2009.03
1398
8HX (DV4TD) 8HZ (DV4TD)
68
(50)
Furgon/hatchback
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 HDi 110
2005.04
2007.02
1560
9HZ (DV6TED4)
109
(80)
kabriolet
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.6 HDi 110
2004.05
2007.02
1560
9HY (DV6TED4) 9HZ (DV6TED4)
109
(80)
Hatchback
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 HDi 110
2004.05
1560
9HZ (DV6TED4)
109
(80)
Kombi
PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 16V (2DNFUF, 2DNFUR)
2000.09
2007.12
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
kabriolet
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.6
2005.05
2008.07
1587
NFU (TU5JP4)
110
(81)
Hatchback
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.6 16V
2001.06
2009.04
1587
NFU (TU5JP4)
107
(79)
Hatchback
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.6 16V
2000.07
2009.04
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Hatchback
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.6 BiFuel
2000.07
2009.04
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Hatchback
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.6 i
1998.09
2000.12
1587
NFZ (TU5JP)
89
(65)
Hatchback
PEUGEOT 206 Sedan 1.6 16V
2007.03
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Sedan
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6
2005.05
2008.07
1587
NFU (TU5JP4)
110
(81)
Kombi
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 16V
2002.07
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Kombi
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 1.9 D
1998.09
2001.11
1868
WJY (DW8B) WJZ (DW8)
69
(51)
Hatchback
PEUGEOT 206 CC (2D) 2.0 S16
2000.09
2007.12
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
kabriolet
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 2.0 HDI 90
1999.12
2009.09
1997
RHY (DW10TD)
90
(66)
Hatchback
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 2.0 RC
2003.07
2007.12
1997
RFK (EW10J4S)
177
(130)
Hatchback
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 2.0 S16
1999.04
2000.10
1997
RFR (EW10J4)
135
(99)
Hatchback
PEUGEOT 206 Hatchback (2A/C) 2.0 S16
1999.06
2007.12
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Hatchback
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 16V
2002.07
2007.02
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Kombi
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi
2002.07
2007.02
1997
RHY (DW10TD)
90
(66)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Peugeot 206
Bestseller

INA
Popychacz zaworu 420 0086 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 35
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.79 
zł
31.14
25.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W30 5l Quartz INEO

0W30 5l

API SN+
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
309.84 
zł
291.25
236.79 zł
(58.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0182 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 33
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.89 
zł
47.76
38.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL108502

Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 21
Grubość [mm] 2.1
Materiał Miedź
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3.53 
zł
3.11
2.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l Mobil 1 syntetyczny

5W30 1l

API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.95 
zł
71.56
58.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.38 
zł
57.60
46.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: PEUGEOT 206 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: PEUGEOT 206” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: PEUGEOT 206, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie PEUGEOT 206 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie PEUGEOT 206 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta PEUGEOT 206.

Jak dbać o silnik w aucie PEUGEOT 206, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie PEUGEOT 206, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: PEUGEOT 206 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie PEUGEOT 206? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta PEUGEOT 206 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.