Silniki do PEUGEOT 307

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 52 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6
2006.07
2012.04
1587
NFU (TU5JP4)
110
(81)
Hatchback
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 Flex
2006.07
2012.12
1587
N6A (TU5JP4)
113
(83)
Hatchback
PEUGEOT 307 Sedan 1.6
2006.08
2012.12
1587
NFU (TU5JP4)
110
(81)
Sedan
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0
2008.08
2011.12
1997
RFJ (EW10A) RFN (EW10J4)
143
(105)
Hatchback
PEUGEOT 307 Sedan 2.0 HDi
2006.09
2012.03
1997
RHZ (DW10ATED)
109
(80)
Sedan
Pokaż więcej
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4
2000.08
2003.09
1360
KFW (TU3JP)
75
(55)
Hatchback
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V
2003.11
2007.07
1360
KFU (ET3J4)
88
(65)
Hatchback
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4
2002.04
2003.09
1360
KFW (TU3JP)
75
(55)
Kombi
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 16V
2003.11
2007.07
1360
KFU (ET3J4)
88
(65)
Kombi
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4
2002.04
2003.09
1360
KFW (TU3JP)
75
(55)
Kombi
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 16V
2003.11
2007.07
1360
KFU (ET3J4)
88
(65)
Kombi
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi
2001.10
2005.06
1398
8HX (DV4TD) 8HZ (DV4TD)
68
(50)
Hatchback
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi
2002.03
2005.06
1398
8HZ (DV4TD)
68
(50)
Kombi
PEUGEOT 307 SW Furgon/kombi (3E_, 3H_) 1.4 HDi
2002.04
2005.06
1398
8HZ (DV4TD)
69
(51)
Furgon/kombi
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi
2005.04
2009.03
1560
9HV (DV6TED4) 9HV (DV6TED4B) 9HV (DV6TED4BU) 9HX (DV6ATED4)
90
(66)
Hatchback
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110
2004.02
2009.03
1560
9HY (DV6TED4) 9HZ (DV6TED4)
109
(80)
Hatchback
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi
2005.04
2008.04
1560
9HV (DV6TED4) 9HV (DV6TED4B) 9HV (DV6TED4BU) 9HX (DV6ATED4) 9HX (DV6AUTED4)
90
(66)
Kombi
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110
2004.02
2008.04
1560
9HY (DV6TED4) 9HZ (DV6TED4)
109
(80)
Kombi
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110
2003.11
2007.12
1560
9HY (DV6TED4) 9HZ (DV6TED4)
109
(80)
Kombi
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 90
2005.04
2008.04
1560
9HV (DV6TED4) 9HV (DV6TED4B) 9HV (DV6TED4BU) 9HX (DV6ATED4) 9HX (DV6AUTED4)
90
(66)
Kombi
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V
2000.08
2007.11
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Hatchback
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 BioFlex
2007.09
2009.04
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Hatchback
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V
2002.03
2008.04
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Kombi
PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 BioFlex
2007.09
2008.04
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Kombi
PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V
2003.03
2009.04
1587
NFU (TU5JP4)
110
(80)
kabriolet
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V
2002.03
2008.04
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Kombi
PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 BioFlex
2007.09
2008.04
1587
NFU (TU5JP4)
109
(80)
Kombi
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V
2000.08
2005.06
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Hatchback
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V
2005.03
2007.11
1997
RFJ (EW10A)
140
(103)
Hatchback
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V
2005.06
2007.11
1997
RFK (EW10J4S)
177
(130)
Hatchback
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 110
2000.08
2007.03
1997
RHS (DW10ATED)
107
(79)
Hatchback
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135
2003.10
2007.11
1997
RHR (DW10BTED4)
136
(100)
Hatchback
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90
2000.08
2007.03
1997
RHY (DW10TD)
90
(66)
Hatchback
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0
2002.03
2005.06
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Kombi
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V
2005.03
2008.04
1997
RFJ (EW10A)
140
(103)
Kombi
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 110
2002.03
2009.12
1997
RHS (DW10ATED)
107
(79)
Kombi
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135
2004.02
2008.04
1997
RHR (DW10BTED4)
136
(100)
Kombi
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90
2002.03
2008.04
1997
RHY (DW10TD)
90
(66)
Kombi
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V
2003.10
2005.06
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
kabriolet
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V
2005.10
2009.04
1997
RFJ (EW10A)
143
(105)
kabriolet
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V
2003.10
2009.04
1997
RFK (EW10J4S)
177
(130)
kabriolet
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V
2004.12
2009.04
1997
RFJ (EW10A)
140
(103)
kabriolet
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135
2005.06
2009.04
1997
RHR (DW10BTED4)
136
(100)
kabriolet
PEUGEOT 307 Sedan 2.0
2006.09
2008.12
1997
140
(103)
Sedan
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V
2005.03
2008.04
1997
RFJ (EW10A)
140
(103)
Kombi
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V
2002.03
2005.06
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Kombi
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 110
2002.03
2009.12
1997
RHS (DW10ATED)
107
(79)
Kombi
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135
2004.02
2008.04
1997
RHR (DW10BTED4)
136
(100)
Kombi
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90
2002.03
2008.04
1997
RHY (DW10TD)
90
(66)
Kombi
PEUGEOT 307 SW Furgon/kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi
2003.01
2009.12
1997
RHZ (DW10ATED)
107
(79)
Furgon/kombi
PEUGEOT 307 SW Furgon/kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi
2003.04
2008.04
1997
RHY (DW10TD)
90
(66)
Furgon/kombi
PEUGEOT 307 SW Furgon/kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi
2004.04
2007.11
1997
RHR (DW10BTED4)
136
(100)
Furgon/kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Peugeot 307
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.25 
zł
51.93
42.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 10W40 1l EVOLUTION

10W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.18 
zł
43.82
35.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: PEUGEOT 307 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: PEUGEOT 307” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: PEUGEOT 307, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie PEUGEOT 307 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie PEUGEOT 307 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta PEUGEOT 307.

Jak dbać o silnik w aucie PEUGEOT 307, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie PEUGEOT 307, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: PEUGEOT 307 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie PEUGEOT 307? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta PEUGEOT 307 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.