Silniki do SEAT CORDOBA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 45 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0
2001.06
2002.08
999
AST AVZ
69
(51)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 i
1996.09
2002.10
999
AER ALD ANV AUC
50
(37)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 1.2
2002.10
2006.06
1198
AZQ BME
64
(47)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 12V
2006.05
2009.11
1198
BXV
70
(51)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i
1994.06
2002.10
1389
ABD AEX AKK AKV ANW APQ AUD
60
(44)
Sedan
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i
1996.09
2002.12
1389
AEX AKK AKV ANW APQ AUD
60
(44)
Kombi
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 16V
2000.05
2002.10
1390
APE AUA
75
(55)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i 16V
1996.09
2002.10
1390
AFH AQQ AUB
101
(74)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V
2002.09
2007.12
1390
BBY BKY
75
(55)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V
2002.10
2009.11
1390
BBZ
100
(74)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V
2006.05
2009.11
1390
BXW
86
(63)
Sedan
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4
2000.02
2000.07
1390
AQQ
101
(74)
Kombi
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 16V
1999.06
2002.12
1390
APE AUA
75
(55)
Kombi
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI
2002.10
2005.12
1422
AMF
75
(55)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI
2005.05
2009.11
1422
BNM
70
(51)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI
2005.06
2009.11
1422
BMS BNV
80
(59)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i
1994.05
1999.06
1595
1F
75
(55)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i
1996.07
2002.10
1595
AEH AFT AKL APF AUR
101
(74)
Sedan
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i
1996.09
2002.12
1595
AEH AFT AKL APF AUR
101
(74)
Kombi
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i
1997.05
1999.06
1595
1F
75
(55)
Kombi
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i
1993.02
2002.10
1598
ABU AEE ALM
75
(55)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 1.6
2003.04
2009.11
1598
BAH
101
(74)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 16V
2006.11
2009.11
1598
BTS
105
(77)
Sedan
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i
1996.09
2002.12
1598
ABU AEE ALM
75
(55)
Kombi
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i
1993.02
2002.09
1781
ABS ACC ADZ
90
(66)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i 16V
1993.10
1996.08
1781
ADL
129
(95)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 T 20V Cupra
2000.07
2002.10
1781
AQX AYP
156
(115)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D
1996.01
1996.08
1896
1Y
64
(47)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D
1993.02
1996.08
1896
1Y
68
(50)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI
1999.06
2002.10
1896
AGP AQM
68
(50)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI
1996.08
1999.06
1896
AEY
64
(47)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TD
1993.02
1996.08
1896
AAZ
75
(55)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI
1996.08
2002.10
1896
1Z AGR AHU ALH
90
(66)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI
1997.03
2002.10
1896
AFN ASV
110
(81)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 SDI
2002.09
2009.11
1896
ASY
64
(47)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI
2002.10
2009.11
1896
ASZ BLT
131
(96)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI
2002.09
2009.11
1896
ATD AXR BMT
100
(74)
Sedan
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI
1999.06
2002.12
1896
AGP AQM
68
(50)
Kombi
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI
1996.09
1999.06
1896
AEY
64
(47)
Kombi
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI
1996.08
2002.12
1896
1Z AGR AHU ALH
90
(66)
Kombi
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI
1997.07
2002.12
1896
AFN ASV
110
(81)
Kombi
SEAT CORDOBA VARIO Furgon/kombi (6K5) 1.9 TDI
2000.08
2002.12
1896
ASV
110
(81)
Furgon/kombi
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i
1993.02
1999.06
1984
2E AGG
115
(85)
Sedan
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 16V
1996.08
1999.06
1984
ABF
150
(110)
Sedan
SEAT CORDOBA (6L2) 2.0
2002.09
2009.11
1984
AZL BBX
115
(85)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Seat Cordoba
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

FEBI
Korek spustowy oleju FE15374

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 30 22
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.54 
zł
7.16
5.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 4l M-SUP

10W40 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
157.02 
zł
130.64
106.21 zł
(32.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-31306-00

Średnica zewnętrzna [mm] 12.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.77 
zł
1.69
1.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0098 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 35
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.54 
zł
23.09
18.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 5l TopTec 4100

5W40 5l

API CF SN
ACEA A3 B4 C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
396.20 
zł
340.72
277.01 zł
(68.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SEAT CORDOBA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SEAT CORDOBA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SEAT CORDOBA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SEAT CORDOBA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SEAT CORDOBA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SEAT CORDOBA.

Jak dbać o silnik w aucie SEAT CORDOBA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SEAT CORDOBA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SEAT CORDOBA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SEAT CORDOBA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SEAT CORDOBA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.