Silniki do SEAT IBIZA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 145 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0
2015.05
2017.06
999
CHYB
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI
2015.05
2017.06
999
CHZC
110
(81)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI
2015.05
2017.06
999
CHZB
95
(70)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0
2015.05
2016.12
999
CHYB
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI
2015.05
2016.12
999
CHZB
95
(70)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI
2015.05
2016.12
999
CHZC
110
(81)
Hatchback
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0
2015.05
2016.07
999
CHYB
75
(55)
Kombi
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI
2015.05
2016.07
999
CHZC
110
(81)
Kombi
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI
2015.05
2016.07
999
CHZB
95
(70)
Kombi
SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 MPi
2018.07
999
B18B DFNA DSGB DSGD
80
(59)
Hatchback
SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 MPi
2017.07
999
CHYC DFNB
65
(48)
Hatchback
SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 MPi
2017.01
999
CHYB
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 TGI
2017.11
999
DBYA
90
(66)
Hatchback
SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 TSI
2017.01
999
CHZJ DKJA DKRF DUSA
116
(85)
Hatchback
SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 TSI
2017.01
999
CHZL DKLA DLAC DUSB
95
(70)
Hatchback
SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 TSI
2020.06
999
DLAA
110
(81)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI
2012.08
2015.05
1197
CBZA
86
(63)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI
2015.09
2017.06
1197
CJZD
110
(81)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI
2010.09
2012.03
1197
CBZB
105
(77)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI
2015.05
2017.06
1197
CJZC
90
(66)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI
2010.09
2015.05
1197
CBZB
105
(77)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI
2015.05
2016.12
1197
CJZC
90
(66)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI
2012.08
2015.05
1197
CBZA
86
(63)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI
2015.09
2016.12
1197
CJZD
110
(81)
Hatchback
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI
2015.09
2016.07
1197
CJZD
110
(81)
Kombi
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI
2012.09
2015.05
1197
CBZA
86
(63)
Kombi
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI
2015.05
2016.07
1197
CJZC
90
(66)
Kombi
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI
2010.09
2015.05
1197
CBZB
105
(77)
Kombi
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2
2009.07
2015.05
1198
CGPB
60
(44)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2
2008.03
2015.05
1198
BZG CGPA CJLB
70
(51)
Hatchback
SEAT IBIZA IV Furgon/hatchback (6J1) 1.2
2008.04
2015.05
1198
CGPA
69
(51)
Furgon/hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2
2008.07
2015.05
1198
BZG CGPA
70
(51)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2
2009.07
2015.05
1198
CGPB
60
(44)
Hatchback
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2
2010.05
2015.05
1198
BZG CGPA CJLB
70
(51)
Kombi
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2
2010.05
2015.05
1198
CGPB
60
(44)
Kombi
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TDI
2010.06
2015.05
1199
CFWA
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA IV Furgon/hatchback (6J1) 1.2 TDI
2010.05
2015.05
1199
CFWA
75
(55)
Furgon/hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TDI
2010.05
2015.05
1199
CFWA
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TDI
2010.04
2015.05
1199
CFWA
75
(55)
Kombi
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4
2008.03
2015.05
1390
BXW CGGB
85
(63)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI
2009.06
2015.05
1390
CAVF CNUB CTHF CTJB
150
(110)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4
2008.07
2015.05
1390
BXW CGGB
85
(63)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI
2009.01
2015.05
1390
CAVF CNUB CTHF CTJB
150
(110)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI Cupra
2009.06
2015.05
1390
CAVE CTHE CTJC
180
(132)
Hatchback
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4
2010.03
2015.05
1390
CGGB
85
(63)
Kombi
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI
2012.02
2015.05
1390
CAVF CNUB CTHF CTJB
150
(110)
Kombi
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI
2013.10
2015.05
1395
CPTA
140
(103)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI
2015.11
2017.06
1395
CZEA
150
(110)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI
2015.11
2016.12
1395
CZEA
150
(110)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI
2013.10
2015.05
1395
CPTA
140
(103)
Hatchback
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI
2015.11
2016.07
1395
CZEA
150
(110)
Kombi
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI
2013.10
2015.05
1395
CPTA
140
(103)
Kombi
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI
2015.05
2017.06
1422
CUTA CYZA
105
(77)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI
2015.05
2017.06
1422
CUSB
90
(66)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI
2015.05
2017.06
1422
CUSA
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI
2015.05
2016.12
1422
CUTA CYZA
105
(77)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI
2015.05
2016.12
1422
CUSA
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI
2015.05
2016.12
1422
CUSB
90
(66)
Hatchback
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI
2015.05
2016.07
1422
CUSB
90
(66)
Kombi
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI
2015.05
2016.07
1422
CUTA CYZA
105
(77)
Kombi
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI
2015.05
2016.07
1422
CUSA
75
(55)
Kombi
SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.5 TSI
2017.07
1498
DADA DPCA DXDB
150
(110)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6
2015.07
2017.06
1598
CWVA
110
(81)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6
2008.05
2012.03
1598
BTS
105
(77)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 LPG
2011.05
2015.05
1598
CNKA
81
(60)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI
2009.05
2015.05
1598
CAYB
90
(66)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI
2009.05
2015.05
1598
CAYC CLNA
105
(77)
Hatchback
SEAT IBIZA IV Furgon/hatchback (6J1) 1.6 TDI
2009.05
2015.05
1598
CAYB
90
(66)
Furgon/hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6
2015.07
2016.12
1598
CWVA
110
(81)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6
2008.07
2015.05
1598
BTS
105
(77)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 LPG
2011.05
2015.05
1598
CNKA
81
(60)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI
2009.05
2015.05
1598
CAYC
105
(77)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI
2009.05
2015.05
1598
CAYB
90
(66)
Hatchback
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI
2010.03
2015.05
1598
CAYB
90
(66)
Kombi
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI
2010.03
2015.05
1598
CAYC CLNA
105
(77)
Kombi
SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.6 SRE
2017.05
1598
CWVA
110
(81)
Hatchback
SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.6 TDI
2017.12
1598
DGTA
115
(85)
Hatchback
SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.6 TDI
2017.09
1598
DGTD
95
(70)
Hatchback
SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.6 TDI
2017.11
1598
DGTC
80
(59)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.8 TSI Cupra
2015.11
2016.12
1798
DAJA
192
(141)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 TDI
2010.01
2015.05
1968
CFHD
143
(105)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 2.0 TDI
2010.01
2015.05
1968
CFHD
143
(105)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0
2008.10
2015.05
1984
CEKA
115
(85)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 2.0
2008.10
2015.05
1984
CEKA
115
(85)
Hatchback
Pokaż więcej
SEAT IBIZA I (21A) 0.9
1986.08
1993.05
903
146 A 000
44
(32)
Hatchback
SEAT IBIZA I (21A) 0.9
1990.08
1993.05
903
09 NCA 146 A 000
40
(29)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i
1996.09
2002.02
999
AER ALD ANV AUC
50
(37)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.0
1993.03
1996.09
1043
AAU
45
(33)
Hatchback
SEAT IBIZA I (21A) 1.2
1984.11
1993.12
1193
021 A 1000
60
(44)
Hatchback
SEAT IBIZA I (21A) 1.2 i
1989.01
1993.05
1193
021 C.1000
71
(52)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.2
2007.06
2008.05
1198
BBM
60
(44)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.2
2002.02
2006.06
1198
AZQ BME
64
(47)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 12V
2006.05
2009.11
1198
BXV
70
(51)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 LPG
2008.03
2011.05
1198
BZG
70
(51)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.3 i
1993.03
1999.08
1272
2G AAV
54
(40)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i
1993.09
2002.02
1389
ABD AEX AKK AKV ANW APQ AUD
60
(44)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 16V
2000.05
2002.02
1390
APE AUA
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i 16V
1997.06
2002.02
1390
AFH AQQ AUB
101
(74)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V
2002.02
2009.11
1390
AUB BBZ
100
(74)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V
2006.05
2009.11
1390
BXW
86
(63)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V
2002.02
2007.12
1390
BBY BKY
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 LPG
2008.03
2011.05
1390
BXW
85
(63)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 LPG
2008.07
2011.05
1390
BXW
85
(63)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI
2005.05
2009.11
1422
BNM
70
(51)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI
2002.05
2005.12
1422
AMF
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI
2005.06
2009.11
1422
BMS BNV
80
(59)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI
2008.07
2010.06
1422
BMS
80
(59)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI
2008.07
2010.06
1422
BMS
80
(59)
Hatchback
SEAT IBIZA I (21A) 1.5
1984.11
1993.05
1461
021 A 2000
85
(63)
Hatchback
SEAT IBIZA I (21A) 1.5
1986.10
1993.05
1461
1500A
87
(64)
Hatchback
SEAT IBIZA I (21A) 1.5 i
1986.10
1993.05
1461
021 B.2000
100
(74)
Hatchback
SEAT IBIZA I (21A) 1.5 i
1986.10
1993.05
1461
021 D.2000
89
(65)
Hatchback
SEAT IBIZA I (21A) 1.5 i Cat
1986.10
1993.05
1461
021 C.2000
90
(66)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i
1994.09
1999.06
1595
1F
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i
1996.04
2002.02
1595
AEH AFT AKL APF AUR
101
(74)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i
1993.03
2002.02
1598
ABU AEE ALM
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.6
2003.02
2009.11
1598
BAH
101
(74)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V
2006.11
2009.11
1598
BTS
105
(77)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI
2009.05
2010.06
1598
CAYA
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI
2010.05
2010.06
1598
CAYA
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA I (21A) 1.7
1991.01
1993.05
1675
021 A.3000
98
(72)
Hatchback
SEAT IBIZA I (21A) 1.7 D
1990.08
1993.05
1714
022 A.5000
57
(42)
Hatchback
SEAT IBIZA I (21A) 1.7 D
1984.06
1993.05
1714
022 A.5000
54
(40)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i
1993.03
1999.08
1781
ABS ACC ADZ
90
(66)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i 16V
1993.11
1996.08
1781
ADL
129
(95)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 T 20V Cupra
2000.07
2002.02
1781
AQX AYP
156
(115)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R
2004.01
2008.02
1781
BBU BLZ
180
(132)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR
2003.12
2008.05
1781
BJX BKV
150
(110)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 D
1993.04
1999.06
1896
1Y
64
(47)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI
1996.08
1999.08
1896
AEY
64
(47)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI
1999.08
2002.02
1896
AGP AQM
68
(50)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TD
1993.03
1996.08
1896
AAZ
75
(55)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI
1997.02
2002.02
1896
AFN ASV
110
(81)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI
1996.08
2002.02
1896
1Z AGR AHU ALH
90
(66)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI
2002.02
2005.12
1896
ASY
64
(47)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI
2002.02
2009.11
1896
ATD AXR BMT
100
(74)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI
2002.02
2009.11
1896
ASZ BLT
131
(96)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R
2004.03
2008.02
1896
BPX BUK
160
(118)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI
2008.07
2010.06
1896
BXJ
90
(66)
Hatchback
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI
2008.03
2010.06
1896
BLS
105
(77)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI
2008.07
2010.06
1896
BLS
105
(77)
Hatchback
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI
2008.06
2010.06
1896
BXJ
90
(66)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i
1993.03
1999.08
1984
2E AGG
115
(85)
Hatchback
SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 16V
1996.08
1999.08
1984
ABF
150
(110)
Hatchback
SEAT IBIZA III (6L1) 2.0
2002.04
2009.11
1984
AZL BBX
116
(85)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Seat Ibiza

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

FEBI
Korek spustowy oleju FE15374

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 30 22
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.54 
zł
7.16
5.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Nakrętka kolektora wydechowego FE03687

Nazwa asortymentu Nakrętka
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.73 
zł
2.37
1.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0209 10

Średnica [mm] 35
Wysokość [mm] 26
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.31 
zł
49.85
40.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL567640

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 29.5
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.11 
zł
12.46
10.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Śruba regulacyjna luzu zaworowego FE100729

Długość [mm] 54
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11.40 
zł
10.84
8.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Śruba pokrywy stopki korbowodu EL039000

Długość [mm] 44
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.22 
zł
19.21
15.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SEAT IBIZA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SEAT IBIZA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SEAT IBIZA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SEAT IBIZA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SEAT IBIZA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SEAT IBIZA.

Jak dbać o silnik w aucie SEAT IBIZA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SEAT IBIZA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SEAT IBIZA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SEAT IBIZA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SEAT IBIZA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.